Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Techniczne aspekty WRSMP

Zagadnienia techniczne, oficjalne testy itp.

Re: Techniczne aspekty WRSMP

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 7 paź 2015, 00:25

ZARYCHTA Daniel napisał(a):No i dalej nie widzę nic strasznego tutaj. Mała pomyłka Łukasza. Killaz się pokapował i potrenowali 3 dni wcześniej od reszty. Mam nadzieję, że chłopaki organizujący tę zabawę się za bardzo całą "aferą" nie przejmą.

Czy Ty naprawdę myślisz ,że tutaj jakieś głupki czytają to forum? bo póki co to widzę ,że próbujecie zaślepić sytuację więc przygotuję kolejne argumenty ,nie traktuj ludzi jak de...li kolejny raz....
##WHEEL STAND PRO VRT / CAMILOEXPRESS##
Chrascina Mariusz

Postprzez weekend » Śr, 7 paź 2015, 07:55

Uważam, że zagalopowałeś się - już niedługo dostaniesz oficjalną odpowiedź i albo ją zrozumiesz i zaakceptujesz, albo nie. My - ekipa E-R zawsze dokładamy wszelkich starań, by rajd został ułożony prawidłowo i nie było żadnych pomyłek. Niestety jesteśmy tylko ludźmi, którzy pomimo codziennych obowiązków zarywamy noce, by tacy poszukiwacze sensacji jak ty mogli się pościgać na poziomie, w rozgrywkach które nie tak łatwo przygotować. Jak widać nikt, poza tobą nie ma prawa popełniać błędów i zamiast podać od razu szczegóły, robisz sztuczny - niepotrzebny szum. Większość chłopaków bardzo słusznie, doszła do logicznych wniosków, które są prawdziwe, ale jak widać dla twojej osoby nie są one prawdziwe.
Jeśli uważasz, że wszyscy są beee tylko nie ty, zacznij zmieniać świat, wystartuj w wyborach.
jestem tylko łącznikiem pomiędzy fotelem kierowcy a kierownicą
weekend
Dyrektor WRSMP, ZSS

Postprzez BUCZEK Lukas » Śr, 7 paź 2015, 08:10

Panowie,

czuje sie oficjalnie wywolany do tablicy.

Najpozniej do konca dnia 08.10.15 napisze tutaj swoj statement i ustosunkuje sie do przedstawionych faktow.

Osobiscie zalezy mi na wytlumaczeniu calej sprawy i zmniejszeniu cisnienia oraz oczyszczenia atmosfery w obecnym, unoszacym sie powietrzu.

Ostrzegam ... sensacji nie bedzie, wiec ludzie oczekujacych na "Rzeszowski Gate" beda rozczarowani :wacko:

Peace

-- 08 paź 2015 07:00 --

STATEMENT

W celu unikniecia nieporozumien oraz przy zachowaniu ogolnych zasady FAIR PLAY skladam moj (Lukasz Buczek) oficjalny Statement do postu napisanego przez zawodnika Daniel Frajda:
viewtopic.php?f=116&p=270069#p270069
Cyt:
„Może Mariuszowi chodzi o turnieje które nazywały się tr?
Sam dowiedzialem się od jednego ze swoich zawodników że są trzy turnieje TR z czego jeden nie zabezpieczony haslem i był on postawiony z konta playmax, jak sie okazało odcinki w tym tescie pokrywaly sie z tym co w itinererze zobaczylismy. Jedyna roznica to chyba brak daniel bonara a byl tam hegenau. Najlepiej gdyby Mariusz wprost napisał o jakie turnieje i który team chodzi.

Pokręciłem lekko, turniej nie zabezpieczony hasłem był z konta Łukasza Buczka, był to dokładnie ten turniej:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... setlng=eng

Wplątałem w to zespół P-M, ponieważ z ich konta również był test z nazwą TR z tym że było hasło, a trzeci turniej z tego co pamiętam założył weekend. Domyślam się że wszystkie te turniej to test pogody i moda, a Łukasz po prostu zapomniał o haśle i takim sposobem ułatwił spostrzegawczym osobom szybciej poznać odcinki.”

Oraz postu napisanego przez zawodnika Mariusz Chrascina:
viewtopic.php?f=116&t=4603&start=540#p270137
Cyt:

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?a ... a6c4a7811b

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?a ... e9263e937d

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?a ... 0ca05ca5c6

https://rbr.onlineracing.cz/index.php?a ... ddfbb9d124

ze starszymi datami niechce mi się już szukać

Nie mam zamiaru tutaj atakować indywidualnie osoby i psuć atmosferę jaka panuje tutaj miedzy nami ,ale moim zdaniem takie sytuacje nie powinny miec już miejsca tyle!”

W zwiazku z ogromna i nieodparta checia organizatorska przygotowania dla Was kolejnej Rundy WRSMP Rajd Rzeszowski bazujacy na modzie, wraz z zespolem E-Rajdy.pl przygotowywalismy sie do ostatniego testu moda online. Jak sie pozniej okazalo, problem z nieodpowiednio przygotowanym modem, ktory skutkowal ciaglymi “crashami” badz czesciowym brakiem funkcjonowania moda w rajdach online, skusily dyrektora WRSMP “weekenda” oraz moja skromna osobe do zakladania kolejnych rajdow testowych online.

Kazdy z zawodnikow, ktory posiada prawa na pluginie do zakladania rajdow zdaje sobie sprawe, ze rownolegle na pluginie moga rozgrywac sie z danego konta 3 rajdy jednoczesnie.
W naszym przypadku do pozytywnego zakonczenia testu bylo potrzebnych az 8 rajdow!!!

Kazdy z Was, kto zna ta tematyke jest w stanie sobie wyobrazic, iz w zaistnialej sytuacji z jednego konta nie bylibysmy w stanie przeprowadzic weryfikacji przygotowanego dla Was moda. Nie wnikam juz w proces zmian samego moda oraz jego wdrazanie na plugin.

Napieta sytuacja wymagala od nas natychmiastowego dzialania, ktore moglo skutkowac na dwa sposoby:
- Rajd pojedzie bez moda, cala praca Macka Uss, ktory siedzial nocami poszla by na marne
- Zakladamy testowe rajdy z innego konta, aby moc rownolegle nadal dzialac.

Po malej dyskusji z “weekendem” wybralismy wariant numer dwa, czyli dalsze testy , az do skutku.
W pewnym momencie zostalismy ograniczeni iloscia zakladanych rajdow i dlatego ja wykorzystalem konto Play-Maxa do celow testowych. Ponizej link do rajdu.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... ccc2d9f6e9

Jak widac z perspektywy czasu, to rozwiazanie (testowy z konta teamowego) nie bylo optymalne, bo wzbudzilo wiele podejrzen. Mam osobista nauczke na przyszlosc, aby w takich sytuacjach nie wykorzystywac konta teamowego, ktore sam zalozylem, jest moja wlasnoscia (tak konto Play Maxa na pluginie zostalo zalozone i oplacone przeze mnie.).

Pare argumentow na poparcie tego co pisze / mowie:
Po pierwsze, rajd byl zalozony z haslem niedostepnym dla zawodnikow Play Maxa.
Po drugie, zaden z zawodnikow nie mial wgladu do specyfikacji rajdu.
Po trzecie, jak widac w rajdzie wzial udzial tylko i wylacznie jeden zawodnik “weekend” w celach testowych,nikt z Play Maxa.

Przepraszam osobiscie caly zespol Play Max, E-Rajdy oraz wszystkich, ktorzy upatrywali sie w tych dzialaniach jakiegos podstepu, ze dalem Wam mozliwosc wejsc na taki tok myslenia. Moim zamyslem bylo tylko i wylacznie wsparcie testow przy wdrazaniu moda.

Niestety przy zakladaniu testow nie uchronilem sie bledu i zakladajac rajd z wlasnego konta i po kolejnym edytowaniu rajdu nie zahaslowalem rajdu. I to chyba jest ta przyslowiowa “woda na mlyn”.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... setlng=eng

Moje przeoczenie wynikalo czysto ze wzgledu braku ponownego zaznaczenia haslowania rajdu. I tutaj ponownie moge napisac, kazdy z Was, kto zakladal kiedykolwiek rajdy na pluginie zdaje sobie sprawe, ze w momencie edytowania rajdu , jesli wczesniej rajd byl zahaslowany musisz ponownie podac haslo oraz zaznaczyc wole haslowania inaczej rajd poleci jako ogolnodostepny.

Ja niestety pod wielka presja czasu i poznej pory popelnilem ten blad i nie zahaslowalem ponownie rajdu.

Co bardziej spostrzegawczy mogli to zauwazyc i powiazac jedna sprawe z druga w jedna calosc i wywnioskowac, ze tak wlasnie bedzie wygladal nadchodzacy Rajd Rzeszowski. Patrz na przyklady linki zalaczone przez Mariusza Chrascine.

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko nastepujaca sentencje:

„gdzie drwa rabia tam wiory lecą“

To moj pierwszy i za razem tak osobiscie bolesny blad jako wspolorganizator WRSMP.

Za zaistniala sytuacje moge tylko i wylacznie Was wszystkich przeprosic, ze dalem Wam mozliwosc podejrzewania NAS o nieczyste zagrania. Oczywiscie w przyszlosci doloze wszelkich staran, aby do takich sytuacji nie dochodzilo.

Suma summarum: nikt, z Was nie zostal doslownie poszkodowany. Po opublikowaniu „Iti“ jest okolo 7 dni na "upalanie" , aby moc w ostatni dzien trwania rajdu wziac w nim udzial. Jesli ktos nie jest w stanie przygotowac sie do rajdu w 7 dni, to nie przygotuje sie rowniez w 8,9 czy 10 dni.

Jestem przekonany, ze zgodzicie sie ze mna, iz pomimo tego(nazwijmy to mojej malej wpadki czy przeoczenia) nie bylo wplywu na wyniki koncowe, nie ma mowy o wypaczeniu wynikow.
Najlepszym tego przykladem jest to, iz w rywalizacji zespolowej wygral team “Wheel Stand Pro VRT”, ktoremu z tego miejsca serdecznie gratuluje.

To tyle z mojej strony.

P.S. Kazdy z Was, kto mial mozliwosc zapoznania mnie badz stycznosc ze mna wie, ze jestem osoba, ktora nie osadza nikogo przedwczesnie nie zaglebiajac sie uwczesnie w dany temat, jestem rowniez osoba, ktora pomaga w miare swoich mozliwosci wszystkim i bez wyjatku a zasada FAIR PLAY czy LOJALNOSC i SPRAWIEDLIWOSC sa dla mnie rzeczami najwazniejszymi i pisanym zawsze z duzej litery! Rowniez i w tym miejscu piszac to, co napisalem kierowalem sie prawda oraz w.w. "cnotami".

Temat uwazam za zamkniety.

P.S. II - Uwazam, iz minimum dobrego smaku to przeproszenie osoby "weekenda" za pezpodstawne kierowanie zarzutow w jego strone. Tego wymaga minimum dobrego wychowania.
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez Chrascina Mariusz » So, 10 paź 2015, 23:37

Po ostatnim wpisie weekenda nie nie będę się poniżał do jego stopnia ,Łuki druga sprawa to nie dokonca była Twoja wina i kryjesz tutaj pewne osoby, ok zamykamy temat bo jak widać zawodnik jak tylko otworzy jape to jest zdegradowany a wniosek jest jeden ,to walka z wiatrakami; )
##WHEEL STAND PRO VRT / CAMILOEXPRESS##
Chrascina Mariusz

Postprzez KUDŁA Mateusz » N, 11 paź 2015, 08:40

Chrascina Mariusz, Lukasz opisal sprawe jasno. E-R Team jest grupa spolecznikow ktorzy nie robia niczego z obowiazku a jedynie z checi dostarczenia wam dobrej zabawy. Zaden z nas nie czerpie z tego korzysci $$, wrecz bym powiedzial ze na kazdym mozliwym kroku doklada siebie i swoje zasoby do tego, aby ta karuzela sie krecila. A to ze tam, gdzie robi sie cos pozytywnego, zawsze znajdzie sie ktos, kto wymysli cos negatywnego (patrz-Bogdanowicz itp.) to juz tradycyjna przypadlosc ludzka.

Tym samym drogi panie Chrascina Mariusz, jesli zabawa jaka oferujemy sie nie podoba, dziekujemy za wspolprace i zyczymy bardziej sprawiedliwego zajecia w realnym swiecie. Jesli nie masz odwagi powiedziec otwarcie kogo to niby Lukasz "kryje", zajmij sie moze polityka, bo wybory ida. Tam wszystko jest jasne i przejrzyste a i juz na pewno sprawiedliwe.

Jako czlowiek wolny, ktory publicznie w internecie sygnuje siebie imieniem i nazwiskiem, dziekuje za "obrzucanie blotem". Widac ludzie wpuszczeni do sieci wracaja do zycia jaskiniowego...
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez SOLCZYNSKI Hubert » Wt, 13 paź 2015, 15:10

Panowie drugi rajd z rządu zmieniło mi samo samochod po zakonczeniu Enroll. W innych pucharach jest dobrze, jedynie od dwóch ostatnich rajdow w WRSMP dzieja sie jakies cuda. W tym momencie trace caly rajd bo mnie przypisalo do innej klasy.... Prosze o o pomoc :(((((((((((((((
Obrazek
SOLCZYNSKI Hubert

Postprzez FRAJDA Daniel » N, 18 paź 2015, 20:12

Mam ogromną prośbę do organizatorów, o to aby w dziale aktualny rajd dodawać informację i link do moda tak jak było to wcześniej, oraz co ważniejsze, o tego fps moda do odcinków w których mamy taki pokaz slajdów jak w rajdzie Wisły.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez ZARNOWSKI Mateusz » N, 25 paź 2015, 23:51

Czy jest gdzieś możliwość sprawdzenia aktualnych wyników PWRSMP?
ZARNOWSKI Mateusz

Postprzez DOMANUS Mariusz » Pn, 26 paź 2015, 11:49

DOMANUS Mariusz

Postprzez Bobrowski Grzegorz » N, 1 lis 2015, 12:58

Witam, licencję na profilu RBR mam przyznaną i udało mi się zgłosić do 7. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015. Tyle, że nie ma mnie na liście licencji wydanych. Nie posiadam numeru startowego
Bobrowski Grzegorz

Postprzez ZUBRZYCKI Maciej » Pn, 2 lis 2015, 00:34

Mam to samo co Grzesiek - a pasuje jakimś numerem autko okleić :)
Obrazek
ZUBRZYCKI Maciej

Postprzez weekend » Wt, 3 lis 2015, 08:39

Proszą bardzo wasze numerki:
246 Bobrowski
247 ZUBRZYCKI
jestem tylko łącznikiem pomiędzy fotelem kierowcy a kierownicą
weekend
Dyrektor WRSMP, ZSS

Postprzez Bobrowski Grzegorz » Wt, 3 lis 2015, 15:00

Fantastycznie :) dziś wieczorem biorę się za oklejanie, dziękuję :)

Wysłane z mojego Lead 2S przy użyciu Tapatalka
Bobrowski Grzegorz

Re: Rajd Dolnośląski 2015 - dyskusja ogólna

Postprzez Jarzyna89 » Pt, 20 lis 2015, 14:12

Witam serdecznie, nie wiem czy to odpowiedni temat(jesli nie to prosze usunac watek :ph34r: ) Jaki jest czas oczekiwania na otrzymanie licencji? Przelew zrobilem 2 listopada a tu ani widu ani slychu. Chce pojechac dolnoslaski :cry: :help:
Jarzyna89

Postprzez SZKUTA Mateusz » Pn, 23 lis 2015, 10:15

najlepiej napisz do weekenda na PW, on to moze przyspieszy, ale nie nastawialbym sie zebys pojechal dolnoslaski :wacko:

a na pakiet startowy tym bardziej się nie nastawiaj bo takowy nie istnieje
SZKUTA Mateusz

Postprzez KUDŁA Mateusz » Pn, 23 lis 2015, 12:54

W sprawie licencji odezwij sie do Justyny Rajewskiej. Jesli uda sie wszystko dziaiaj zalatwic, to zdazysz przed 10. 00 jutro zglosic sie do rajdu.

@Mateusz, jestes bardzo pewny siebie i swoich informacji ....
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez SZKUTA Mateusz » Pn, 23 lis 2015, 21:55

KUDŁA Mateusz, a istnieje takie coś? bo ja jakos jeszcze tego nie dostalem a nie sadze zeby ponad rok czasu robil sie kawalek plastikowej karty i jakies nakllejki...
SZKUTA Mateusz

Postprzez FIA » Pn, 23 lis 2015, 22:26

Jak to nie istnieje? Ja taki dostałem, i pewnie około 750-800 osób w/g moich obliczeń też, także wiesz - byłbym ostrożny. A Ty go nie masz podobnie jak 170 innych osób, bo w E-R przez dwa lata nie miał się tym kto zająć. Były rozgrywki, były mody, były nowe fizyki i fury, ale na pakiety startowe brakło sił.

Osoby, które wcześniej się tym zajmowały - w tym ja - są już nieaktywne i dawno nie pełnią swoich funkcji, a w ekipie prowadzonej przez Snajpera nikt się tego nie podjął bo zespół skupił się na super rozgrywkach i ruszeniu pluginu wraz z ekipami od NGP i RBR Czech. Wydaje mi się, że to są wystarczające argumenty dla tej sprawy, natomiast teraz jest w ekipie kilka osób z weekendem na czele i oni chcą zrobić pakiety, potrafią ogarnąć rozgrywki, ale za to nie ma nikogo kto by ogarnął zamarły portal E-R i stąd moja obecność tutaj: Jak zobaczyłem na głównej newsa zapowiadającego Wisłę i Aktualny Rajd dawno nieaktualny to złapałem się za głowę, po czym szybko zorientowałem się że potrzebna jest pomoc.

Okazuje się, że jedyną osobą, która zarządzała wszystkimi działaniami na portalu (mowa o tych, widocznych dla usera jak np. newsy, licznik itp.) przez ostatnie dwa lata był Snajper, a wcześniej od początku istnienia E-R byłem to ja i Łukasz Bednarz i przez krótkie okresy jeszcze parę osób m.in. Marcin Jastrzębski, Michał Kowalczyk Sr. No i Snajper zajmował się niemal wszystkim, więc nie aktualizował niczego na portalu po czasie, kiedy ja przestałem się nim zajmować, więc część jest już nieaktualna, a nowości na pluginie i takie tam umarły i dzisiaj trochę straszą (może je wyłączę?)

Tak po krótce wygląda obecna sytuacja - Ekipa zrobi pakiety i będą one rozsyłane być może zaraz po nowym roku, ale newsów może nie być. Do końca roku postaram się aktualizować niezbędne minimum treści tak szybko, jak będzie to możliwe, a w międzyczasie może uda się wdrożyć weekenda i może jeszcze kogoś do tego zajęcia.

Nie myśl sobie Mateusz, że mój wypaśny post jest odpowiedzią na Twoją zaczepkę - kieruję go do ogółu :lol:

Pozdro!
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez ZNANY Rafal » Pn, 27 lis 2017, 18:45

Koledzy, czy kiedy startuję online, to muszę przejechać wszystkie OSy jeden po drugim, czy mogę sobie jakoś to rozłożyć na kilka dni? Np 3 odcinki dzisiaj, kolejne 3 jutro itd.
ZNANY Rafal

Poprzednia strona

Powrót do Informacje Techniczne