Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Ogólna dyskusja na temat cyklu WRSMP

Zagadnienia techniczne, oficjalne testy itp.

Tematem ankiety jest fizyczna licencja czyli Pakiet Startowy WRSMP i jego przyszłość

Pakiet musi być, to super sprawa!
70
45%
Fajna rzecz, ale jak pakietów nie będzie to nic się nie stanie
60
39%
Zbędny bajer
12
8%
Jest mi to obojętne
10
6%
Nie mam zdania
3
2%

Liczba głosów : 155

Re: Ogólna dyskusja na temat cyklu WRSMP

Postprzez KORraN » Wt, 15 lis 2016, 23:54

3 lata? :blink: Myślałem, że tylko w tym roku były jakieś problemy... Administracja się jakoś do tego odniesie? Kupując pakiet, jest wyraźnie napisane, co zamawiamy, więc chyba mamy prawo oczekiwać wysyłek.
KORraN

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 1 mar 2017, 00:14

Witam zacne grono, chciałem poruszyć jeden temat który jak widać obserwujemy na fan page FB, mianowicie odchodzą organizatorzy a co za tym idzie brak chętnych do organizacji kolejnego sezonu i wiem, że to nie mnie tutaj informować o tym ale właśnie ja chce to poruszyć, gdzie jest jakieś oficjalne info o dalszym ciągu lub ewentualnie końcu tego projektu? Druga sprawa to jak drodzy włodarze rozwiażecie sprawę zaległych pakietów, dyplomów i pucharów, FIA proszę odpowiedz ;), przez te lata opieraliscie się punktami regulaminu do którego się stosowalismy więc teraz proszę dostosujcie się do punktu gdzie za pudła są obiecane kielichy , weźcie pod uwagę że jak zakonczycie projekt oficjalnie już to ludzie w końcu zaczną się upominać, dla mnie to była zabawa i przeżyje bez tego ale znam opinie ludzi bardziej urażonych, liczę na pozytywne zakończenie sprawy, pozdrawiam .
##WHEEL STAND PRO VRT / CAMILOEXPRESS##
Chrascina Mariusz

Postprzez Michal CZERNICKI » Śr, 1 mar 2017, 16:06

BEZ WRSMP 2017?! :ph34r:
Michal CZERNICKI

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 17 mar 2017, 12:36

Miałeś zły sen?
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Michal CZERNICKI » Pn, 20 mar 2017, 16:09

Tak jakby. ;)
Michal CZERNICKI

Postprzez GROMULSKI Piotr » Śr, 29 mar 2017, 23:55

Panowie co jest grane, czy to już jest koniec - Rysiek Polska ;) , 500+ sprawiło że wszyscy forumowicze przesiedli się do realnych rajdówek ? :niepewnosc: . To ja tu po kilku latach walki z rajdówkami w garażu u spawałem sobie wreszcie rajdówkę domową czyli symulator a tu chyba nie będę miał gdzie startować :przebij mur: .
Może mnie ktoś doinformować czy to http://wirtualnerajdy.pl to jest jakaś konkurencja"e-rajdy" ?, czy to ktoś "od nas" się tym zajmuje. Widzę że startuje tam wiele osób co w wrsmp jeździła. Czy to po zdrowemu wszystko czy jakaś śmierdząca sprawa i wszystko tajne przez poufne ?
GROMULSKI Piotr

Postprzez KUDŁA Mateusz » Cz, 30 mar 2017, 09:41

WR jest organizacją niezależną, w żadnym stopniu nie połączoną z E-RAJDY.PL. Dali o tym znać wielokrotnie.
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez lakimakromedia » N, 2 kwi 2017, 15:10

Bedzie w tym roku jakis meeting? Najlepiej po 20 maja :D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
lakimakromedia

Postprzez Michal CZERNICKI » Śr, 10 maja 2017, 14:44

Jakieś info o WRSMP? Koniec, zmiany, później? Co jest?
Michal CZERNICKI

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 10 maja 2017, 15:37

Michal CZERNICKI napisał(a):Jakieś info o WRSMP? Koniec, zmiany, później? Co jest?

Nie wiem co sądzic już o tym, nie stać nikogo z grona żeby wystosunkować jakikolwiek komunikat, FIA usunął mój komentarz odnośnie zaległości jakie ma wobec ludzi, tzn puchary i dyplomy a także napisał na priv jakieś kpiny! Z czasem to opublikuje ale czekam na oficjalne stanowisko jeżeli takie w ogóle będzie, żenada :o
Chrascina Mariusz

Postprzez Kapica Dawid » Śr, 17 maja 2017, 23:38

Witam. Jeżeli komuś da to trochę radości mogę oddać swoje puchary. Chętnie zamieniłbym je na to by sezon WRSMP ruszył. Po cichu liczyłem na skromny comeback. Jeżeli chodzi o zaległości wydaje mi się że nie można wymagać bo nikt na WRSMP nie zarabiał i przeważnie robił to wszystko za ******. Jak było dobrze to organizatorzy byli fajni. Za nic nie chciałbym organizować takiego cyklu bo nie pogodziłbym tego z pracą i z życiem prywatnym. Gdyby nie FIA to teraz jedynym na co byśmy czekali to nowy DIRT ;) Przyznam, że też śledzę temat i czekam na jakieś oficjalne info. Może ktoś jest gotowy pomóc a nie tylko wymagać...
Obrazek
Kapica Dawid

Postprzez ZYZAK Damian » Cz, 25 maja 2017, 18:15

Dla mnie w tym momencie gra przestała mieć sens. Odstawiłem w kąt kiere i jakoś nie rusza mnie do Richarda. WRSMP były jedyne w swoim rodzaju a każdy kierowca miał ogromny respect do tych rozgrywek. Szkoda że w tak licznym gronie nikt nie zdołał zastąpić naszych starych dobrych prezesów :biala flaga:
ZYZAK Damian

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 14 cze 2017, 17:50

Dalej cisza, bez decyzji co z WRSMP! Średnie podejście do nas wszystkich, szkoda!
Chrascina Mariusz

Postprzez NIERODA Arkadiusz » Pt, 30 cze 2017, 00:27

Witam, jestem kolejną osobą która chciałaby wiedzieć co z pucharami za 2015 (!!!) rok.

Ogólnie to sprawa dla mnie wygląda tak że jest gość co wziął po kilkanaście zł od kilkuset osób. Jasno w regulaminie napisane było że kasa za licencje nie podlega zwrotowi ale i napisane było że za podium w klasie należy się puchar. Niestety ktoś kasiorę zainkasował ale ze swoich zobowiązań się nie wywiązał.

Liczę że coś w tej sprawie ruszy. Rozumiem że dom, rodzina, praca, to wszystko kosztuje czas. No ale jak ktoś zgarnął kilka tysięcy w kielnię to niech ten ktoś coś zrobi żeby wyruch*ni ludzie dostali to za co zapłacili. Bo będzie smród. Duży smród.
Rookie Rally Team
NIERODA Arkadiusz

Postprzez lakimakromedia » N, 2 lip 2017, 14:28

Arek, licz się też z tym, że serwer sam się nie opłaci ;). No dla mnie szkoda, że nic w tym roku nie bangla bo ja wieksza czesc roku w domu bede wiec pojezdzilbym :::)
lakimakromedia

Postprzez Chrascina Mariusz » Pt, 28 lip 2017, 16:14

Urodziła się jakaś nadzieja, Czesi są zainteresowani zorganizowaniem wirtualnych mistrzostw Polski, ale póki co zbierają opinie i chcą ruszyć z nowym sezonem od 2018, pod koniec roku mają dać oficjalne informacje ale pewnie będzie to na podstawie ich RBR PLANET, przyda się kilka wskazówek od nas wszystkich! Pozdr :)
Chrascina Mariusz

Poprzednia strona

Powrót do Informacje Techniczne