Zmień rozmiar tekstu  

Rajd KARKONOSKI 2014 - ogólna dyskusja

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Re: Rajd KARKONOSKI 2014 - ogólna dyskusja

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 17 cze 2014, 22:25

MALCZEWSKI Piotr, request uznany :spoko:
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Wt, 17 cze 2014, 22:25

Proszę o przywrócenie do rajdu. Pulpit po OS4. Dziękuję i polecam się na przyszłość :)
Dzięki za szybkość :)
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez SZTOLER Maciej » Wt, 17 cze 2014, 22:38

DNS to SS1, bardzo proszę :( przejadę SS1 w 800x600 bo tylko w tych ustawieniach działa, a potem poproszę o jeszcze jeden ekspresowy request przed SS2, bo na takich ustawieniach jeździć się nie da :(
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 17 cze 2014, 22:39

SZTOLER Maciej, request uznany
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez SZTOLER Maciej » Wt, 17 cze 2014, 22:58

Ostatni już mam nadzieję w tym rajdzie - bardzo proszę o uznanie requesta - DNS to SS2.

Dzięki serdeczne za błyskawiczną reakcję ! Ojjj nie jest to dobry dla mnie rajd :(
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 17 cze 2014, 23:01

SZTOLER Maciej, request uznany
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez ZARYCHTA Daniel » Wt, 17 cze 2014, 23:15

O moim wyniku nie mam co pisać..

Za to brawo za moda! Piękna Livadija, ale Foron po prostu kapitalny, cudowny. Wielkie brawa dla E-R Team!
:spoko: :spoko:
ZARYCHTA Daniel

Postprzez SZTOLER Maciej » Wt, 17 cze 2014, 23:15

No i sprawdziła się stara zasada - masz jechać wkurzony - nie jedź wcale.

Oby jak najszybciej o tym rajdzie zapomnieć.
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Śr, 18 cze 2014, 00:05

Nie śledziłem jeszcze innych klas, ale w S1600 ten rajd to normalnie Grunwald. Walka na śmierć i życie a i trup ściele się gęsto. Bardzo dziękuję konkurentom z klasy za pokaz jak i którą nogę należy prostować :)
Co do mojej jazdy to jestem bardzo zadowolony - wszystko poszło zgodnie z planem a nawet niektóre odcinki przejechałem nieco szybciej niż zakładałem przed startem :)
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez ŚLEFARSKI Maciej » Śr, 18 cze 2014, 00:10

Wynik średni. Znów brakło by załapać się na punkty. Ale konfiguracja i mod mistrzostwo świata ! Super, że zostały wykorzystane te nowsze troszke odcinki, a do tego mod i tekstury dało super efekt. Jest to coś jak jedziesz trasą i widzisz na niej oznaczenia E-R i całego wrsmp. Oby więcej takich modów i dobrych konfiguracji ! :spoko:

Teraz czeka ciekawa runda na innej nawierzchnii ;)
Rookie Rally Team
...........
ŚLEFARSKI Maciej

Postprzez PYSZNY Marcin » Śr, 18 cze 2014, 00:31

Rajd pojechałem po jednym dniu treningu więc wybrzydzać nie będę i powiem, że jestem zadowolony. Tempo Damiana na razie jest osiągalne dla mnie tylko na treningach, a i to nie zawsze więc muszę znacznie przyspieszyć aby na jesieni móc z nim walczyć jak równy z równym. Sezon krótki w tym roku więc plan przed przerwą wakacyjną wykonałem w 110%. Co do samego rajdu to brak treningu dawał znać o sobie, bo raz, że z koncentracją było krucho, a dwa parę razy głupio traciłem sekundy zjeżdżając z optymalnej linii aż skończyło się na spinie na ostatnim OSie. Tradycyjnie podziękowania dla mojego zespołu Play-max RT raz dla E-RAJDY team za kolejną świetną rundę i jeszcze lepszy mod(REWELACJA!!).

Taka moja mała dygresja co do niewidocznych opon. Podejrzewam, że podczas testów też nie widzieliście opon tak jak ja, więc nie wiem skąd wniosek, że nagle w rajdzie będą widoczne. Skoro ich nie widać to co mogę zrobić? Ano jedną z rzeczy, która ma wpływ na to po jakim torze się poruszam to OPIS. Więc skoro zostaliśmy obdarzeni takim dobrodziejstwem jak aplikacja WRSMP Codriver PRO, gdzie opanowanie mechaniki tworzenia opisu zajmuje góra 30 min(z przerwą na kawę/herbatę/piwo – niepotrzebne skreślić) i można każdy zakręt opisać wg swojego widzimisię na miljon sposobów, to bez najmniejszego problemu można sobie zaznaczyć przy tych zakrętach bardzo wyraźnie by NIE CIĄĆ. Opisanie odcinka w ten sposób zajęło mi dosłownie 15 min, a dla kogoś kto jest zielony 30+15=45 minut to chyba nie jest rzecz nieosiągalna. Rysiek nie jest idealny i powinniśmy się cieszyć, że ktoś ZA DARMO poświęca swój czas na to byśmy się lepiej bawili. Nie zawsze może coś wyjść, ale wolę takie wpadki(do których zawsze można się przygotować i im przeciwdziałać) i spersonalizowane odcinki pod WRSMP niż stagnacja i jazda po tych samych trasach bez modów.
PYSZNY Marcin

Postprzez KAPICA Wojciech » Śr, 18 cze 2014, 02:00

Jest kolejna meta aczkolwiek z wyniku sie nie ciesze. Tempo slabe, kilka bledow ale niestety tak musi byc jak sie nie ma czasu na trenowanie. W ostatniej pętli popelnilem kardynalny blad próbując atakowac. Nie wiem co mnie pokusilo, wystarczylo sie dotoczyc do mety a tak stracilem czas na CFH. :przebij mur:

Gratulacje dla najszybszych. :)

ps.
W wynikach punktowych z rajdu widnieje jakbym nie uczestniczyl/nie dojechal do mety bo mam kreske w punktach. Czy stalo sie to dlatego ze ukonczylem rajd juz po polnocy?
KAPICA Wojciech

Postprzez KUDŁA Mateusz » Śr, 18 cze 2014, 06:17

KAPICA Wojciech napisał(a): Czy stalo sie to dlatego ze ukonczylem rajd juz po polnocy?

Dokładnie tak. Plugin jako system nalicza wyniki w momencie zakończenia rajdu. Jednak ZSS zobowiązał się do robinia korekty wyników po każdym rajdzie, żeby wyniki mogły zostać przeliczone po raz kolejny w terminie późniejszym, przez co pewnie zostaniesz wciągnięty do punktacji.
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Michał JAROS » Śr, 18 cze 2014, 10:09

Coż mogę napisać. Jechałem mój domowy rajd w dniu moich urodzin i to w zasadzie z doskoku.
Sprezenotwałem sobie jak najwyższy wynik czyli drugie miejsce w klasie.
Zacięta walka z Piotrkiem Czupichem, a pod koniec rajdu do walki dołączył Slawo.
Wyżej na koniec na razie nie moge sobie pozwolić bo do Dawida Perużyńskiego nie mam na chwilę obecną pojeścia.
Dużo małych przygód, jest co poprawiać. Czuję, że rezerwa jest spora, powoli ją zmniejszam, ale rozsądek nakazuje zwolnić w niepewnych miejscach wy uniknąć błędów i dojechać cało do mety bez CFH czy SR.
Obiecujące są dwa wygrane splity i cały odcinek testowy. Strategia jechania swego i liczenia na błędy rywali przynosi oczekiwane rezultaty.
Rajd jak najbardziej na plus, mod przepiękny (szczególnie Foron tylko ta zieleń zbyt intensywna :P ). Na odcinkach Karkonoskiego poczułem duży feeling z jazdy.

Co do Pekla II. Jak juz pisałem, jechałem rajd z doskoku. Nie testowałem wcześniej tylko odpaliłem testowy i pojechałem rajd. Nie wiedziałem jak jest na trasie i to mnie w zasadzie uratowało.
Na Pekle dwójce zawszę jadę zawsze zbyt ambitnie co kończy się dzwonem.
Wyczytałem na forum, że poukrywane są opony więc niepamiętając, na których cięciach one są jechałem wolniej i ciągle środkiem. Ok, straty były większe jednak sądzę, że dzięki temu 2 razy się uratowałem przed dzwonem B)

Teraz czekam na Rajd Polski, jest długa przerwa i sądzę, że coś potrenuje na szutrach by powtórzyć wynik ze Świdnickiego albo najlepiej z Karkonoskiego pomimo tego, że szutry nie są moją ukochaną nawierzchnią :D
Bo w życiu są rzeczy ważne, w ch*j ważne i rajdy samochodowe.
Michał JAROS

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 18 cze 2014, 10:26

Powróciłem z daleka a i powrót na trasy z formą mnie zaskoczył.
Da się oczywiście szybciej, i to czasem sporo, ale miejsce cieszy.
Jeszcze wygram ;)

Dzięki za szybkie przyznanie licencji WRSMP jak i za rajd :pijacy:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Re: Odp: Rajd KARKONOSKI 2014 - ogólna dyskusja

Postprzez UNGEHEUER Michal » Śr, 18 cze 2014, 12:06

Beznadziejny rajd w moim wykonaniu. Pierwszy dzień był OK, ale drugi to po prostu tragedia. Może na Polskim pójdzie lepiej.
Could not connect to the database
UNGEHEUER Michal

Postprzez Szczepaniak D » Śr, 18 cze 2014, 17:55

10 w generalce 8 w WRC :) Hmm Powiem tak rajd piękny, wspaniały, jechało się niesamowicie dobrze, popełniłem jeden błąd który odbił się na wyniku, i tylko to mnie smuci.. a reszta była perfekcyjna :) Pozdr all.
Bo facet musi miec wal a nie jakies tam przeguby
Szczepaniak D

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 18 cze 2014, 22:14

Wydawało się że jest równa jazda i dobre tempo, wynik końcowy jednak bardzo niezadowalający. Różnice około 20-30 sekund na niektórych odcinkach to bardzo dużo, najgorsze że nie wiem jak poprawić te czasy, bo niby było tempo. U Was też było tak ślisko na wszystkich odcinkach, jakby po mokrym się jechało?

Zespołowo..... :biala flaga:
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 18 cze 2014, 23:24

Jesli chodzi o przyczepnosc,to w moim przypadku tylko na Foronie miałem nieco gorsza przyczepnosc niz na pozostałych oesach,ale ostatnio koledzy pomogli mi rozwiązac podobny problem z przyczepnoscią na kilku oesach nawet off-line,i było to spowodowane fixupem,temat jest opisany gdzies na forum,ale niewiem czy to akurat to,bo sie nieznam kompletnie,ale warto sprawdzic i to))
##WHEEL STAND PRO VRT / CAMILOEXPRESS##
Chrascina Mariusz

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Śr, 18 cze 2014, 23:29

Chrascina Mariusz napisał(a):Jesli chodzi o przyczepnosc,to w moim przypadku tylko na Foronie miałem nieco gorsza przyczepnosc

to przez kostke rodem z Karowej na odcinku ;)
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez Chrascina Mariusz » Śr, 18 cze 2014, 23:34

No może i tak :) a co do kostki to MOD swietny,natomiast wracając do przyczepnosci to tylko na Foronie było nieco inna przyczepnosc nawet poza kostką :)
##WHEEL STAND PRO VRT / CAMILOEXPRESS##
Chrascina Mariusz

Postprzez RZEMIENIEWSKI Bartosz » Cz, 19 cze 2014, 09:32

Jestem na mecie, cały i zdrowy. Tempo nie było jakoś super mocno zadowalające, po prostu wykorzystałem pecha przeciwników. Pozycja jest bardzo zadowalająca i cieszę się, chociaż 4 pozycja denerwuje bo to tylko jedno oczko do podium :unsure: Było jedno cofanie i spin, a na jednej z pętli uszkodziłem drążek kierowniczy, ale generalnie starałem się cisnąć, choć w czasach nie było tego widać. Nie trenowałem dużo, więc może to przez to.
Mod świetny, dzięki e-rajdy!
RS Team goo!!! :)
Obrazek
http://tiny.pl/q17w7 Mój kanał YT
RZEMIENIEWSKI Bartosz

Postprzez Kamil Knap » Cz, 19 cze 2014, 12:12

Paweł Kaluscha napisał(a):Powróciłem z daleka a i powrót na trasy z formą mnie zaskoczył.

I ja wracam :D

Postanowiłem pojechać spokojnie na dojechanie bo odcinki w większości dla mnie nieznane a tu taki wynik.Tuż po rajdzie byłem mega szczęśliwy ale po obejrzeniu powtórki po dezinstalacji moda pojawił się mały niedosyt bo okazało się,że strzeliłem dacha na niewidzialnej oponie.Na szczęście wylądowałem na kołach ale pojechałem pod prąd i po chwili musiałem nawracać na 3,do tego uszkodziłem zawias i do mety odcinka jechałem dosyć niepewnie.Uciekło ponad 30 sekund co kosztowało mnie 3 miejsce.Będziemy składać protest i zobaczymy co na to ZSS.Jakby nie było to i tak jestem zadowolony.Myślę,że po raz kolejny pokazałem,że na świeżych odcinkach mam jeszcze jakieś podejście do czołówki.Czekam na Rajd Polski i szutry.Tam powalczymy o podium :)
RWD Rajdy.wóda,d..y :p
Kamil Knap

Postprzez GORALIK Lukasz » Cz, 19 cze 2014, 14:38

Panowie co jest z tymi protestami za te opony !! Ja peklo przed rajdem na nowych teksturach nie pojechałem ani razu dla treningu i podczas zwłaszcza drugiego przejazdu miałem dwie sytuacje podbramkowe gdzie lekką rękom straciłem 10s. Czy w takim oto wypadku ja również mogę złożyć sobie protest ?
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez Kamil Knap » Cz, 19 cze 2014, 23:55

Nie wiem Łukasz ale ja złożyłem.Co mi tam?Najwyżej odrzucą.
SNAJ Per napisał(a):Driverom, którzy polegli na niewidzialnych oponach na razie polecam złożenie protestu. Zobaczymy, co się da zrobić.
RWD Rajdy.wóda,d..y :p
Kamil Knap

Postprzez Jan Wygachiewicz » Pt, 20 cze 2014, 00:48

https://www.youtube.com/watch?v=737mCivAZ94 kawałek onboard'u z OS11, króciutki ale treściwy ;-)), nie wiem czemu taka dziwna deska rozdzielcza wraz z kierownicą, muszę to ogarnąć, ale w każdym bądź razie, zapraszam :-)
Jan Wygachiewicz

Postprzez Marcin Marciniec » Pt, 20 cze 2014, 01:19

Łe czemu bez moda ? :o
Marcin Marciniec

Postprzez Jan Wygachiewicz » Pt, 20 cze 2014, 10:27

Zapomniałem włączyć, muszę to jeszcze wszystko ogarnąć ;-)))
Jan Wygachiewicz

Postprzez MATUSIK Paweł » Pt, 20 cze 2014, 10:58

Pytanie po co te protesty ? :) Skoro chyba wszyscy nie mieli opon prawda ? więc każdy miał taką samą teksturę, prawda ? czy inni mieli opony ???
Ja osobiście 2 razy wyspinowałem na tym, pokrzywiłem zawias, prawie się rozbiłem, straciłem ponad 10sek lekko, ale nie zgłaszam nic skoro wszyscy mieli brak opon w teksturze :)
MATUSIK Paweł

Postprzez GORALIK Lukasz » Pt, 20 cze 2014, 11:11

SNAJ Per napisał(a):Driverom, którzy polegli na niewidzialnych oponach na razie polecam złożenie protestu. Zobaczymy, co się da zrobić.
[/quote]
Skoro szefostwo zezwala na takie protesty to czemu mamy nie skorzystać ? Błąd jest ewidentny ze strony organizatora. Przy Ja w takim oto wypadku czuję się pokrzywdzony gdyż przez te niewidoczne opony przegrałem rajd!
Obrazek
GORALIK Lukasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd