Zmień rozmiar tekstu  

Klasyki WRSMP - Ogólna dyskusja

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Re: Klasyki WRSMP - Ogólna dyskusja

Postprzez Krzysiek Pawlak » N, 6 lut 2011, 20:52

Do rajdu zgłosiłem się dla funu i żeby w końcu go ukończyć bez sr bo odkąd startuję w WRSMP to mi się nie udało dlatego też wybrałem auto wrc i to się udało pojechałem w miarę czysto choć było parę poważnych błędów wypadów w plener i pomocy kibiców,ale jechałem cieszyłem się jazdą na tych świetnych odcinkach w dobrym aucie.Był moment kiedy mało nie dostałem zawału na przedostatnim oesie jak przy pełnej prędkości wypadłem w drzewa ale cudem chyba podświadomie próbowałem je omijać i się udało z drżącymi rękoma dojechałem do mety wynik na razie jest super 2 miejsce w klasie wrc ale to był by cud gdybym to miejsce utrzymał do końca.
Krzysiek Pawlak

Postprzez PIEKOS Marcin » Pn, 7 lut 2011, 16:39

No to pojechałem OS3 coś koło 1 splitu pulpit dziękujemy. :cry:
PIEKOS Marcin

Postprzez STUCHLIK Marek » Pn, 7 lut 2011, 20:58

jestesmy na mecie pierwszy raz jechalem tyle km os-owych i pierwszy raz na kierze zawias troche moglbyc lepszy w mojej 106 ale to efekt braku testow, poza 2 przygodami jeden spin i jedno drzewko strata ok 30sek rajd przejechany czysto do czolowki nie bylo szans sie podpinac ale i tak jestem zadowolony wazne ze dojechane w 1 kawalku powodzenia dla reszty zawodnikow
STUCHLIK Marek

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Wt, 8 lut 2011, 00:50

PIEKOS Marcin napisał(a):No to pojechałem OS3 coś koło 1 splitu pulpit dziękujemy. :cry:

Masz oryginalny audio.dat czy jakiś modyfikowany?
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Postprzez MARCINIAK Michal » Wt, 8 lut 2011, 01:18

Did not start to SS 8
MARCINIAK Michal

Postprzez GLEIXNER Maciek » Wt, 8 lut 2011, 09:48

MAKALOWSKI Marcin napisał(a):
PIEKOS Marcin napisał(a):No to pojechałem OS3 coś koło 1 splitu pulpit dziękujemy. :cry:

Masz oryginalny audio.dat czy jakiś modyfikowany?

U mnie to samo i tylko na Sourkovie. Zawsze za takim wolnym prawym przez mostek trafiam w niewidzialny mur i pulpit. Jeszcze nigdy nie przejechałem tego oesu dalej niż do tego miejsca. Dzwięk mam zmodowany, ale nie było do tej pory żadnych problemów. Najgorzej że okazja do sprawdzenia nie zdarza się za często.
GLEIXNER Maciek

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Wt, 8 lut 2011, 13:12

GLEIXNER Maciek napisał(a):U mnie to samo i tylko na Sourkovie. Zawsze za takim wolnym prawym przez mostek trafiam w niewidzialny mur i pulpit. Jeszcze nigdy nie przejechałem tego oesu dalej niż do tego miejsca. Dzwięk mam zmodowany, ale nie było do tej pory żadnych problemów. Najgorzej że okazja do sprawdzenia nie zdarza się za często.

Wrzuć sobie oryginalny audio.dat zanim następnym razem pojedziesz Sourkov, nie wiem czy na 100% będzie ok, ale powinno.
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Postprzez MALISZ Rafal » Wt, 8 lut 2011, 15:53

DNS to SS3 :kamikaze:
Proszę o requesta ;)
MALISZ Rafal

Postprzez PIEKOS Marcin » Wt, 8 lut 2011, 16:25

Marcin mam oryginalny audio.dat na pewno go nie modyfikowałem, pierwszy raz mi się tak stało że podczas jazdy pulpit. Buta nie zjem :)
PIEKOS Marcin

Postprzez FRAJDA Daniel » Wt, 8 lut 2011, 20:53

Domowy rajd i baty jak talala :) Dzięki za wspomnienia z sezonu, choć tym razem nie miałem odwagi tak szybko pojechać jak wtedy. Plus jest ze jestem na mecie tego rajdu a w czerwcu za bardzo się podpaliłem i wydzwoniłem na jednym z końcowych odcinków.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez ANTONIEWICZ Julian » Wt, 8 lut 2011, 21:31

Nie jeździłem od Kryterium Asów i muszę przyznać, ze taktyka nagłego powrotu do rajdowania bez uprzedniego kilkutygodniowego treningu jednak działa. Wszystko fajnie, tylko jeden błąd, czołówka, nikt z tyłu aż nadto nie goni, a tu na SS11 niewidzialny kamień (wiem, że na pewno ma teksturę, po prostu ja go nie widziałem lalalala), nie minęła nawet sekunda a od ścian odbiło się echo efektu pracy moich strun głosowych wydających z siebie coś z pomiędzy okrzyku nienawiści a westchnięcia (takiego z przepony).

Cholera, a było tak fajnie. Chyba tak już jestem genetycznie stworzony, że nie mogę mieć fajnie ;_;
ANTONIEWICZ Julian

Postprzez MADEJ Rafał » Wt, 8 lut 2011, 21:52

PIEKOS Marcin napisał(a):Marcin mam oryginalny audio.dat na pewno go nie modyfikowałem, pierwszy raz mi się tak stało że podczas jazdy pulpit. Buta nie zjem :)

To raczej nie ma nic wspólnego z plikiem audio bo w czerwcowym rajdzie jak i teraz zakończyłem zmagania na Surkovie w tym samym miejscu, wtedy jadąc na modyfikowanym audio teraz na oryginalnym. Jakieś inne sugestie.
MADEJ Rafał

Postprzez STASIAK Szymon » Śr, 9 lut 2011, 00:14

Przegrałem z Pawłem 1. miejsce o nieco ponad 3 sekundy! :D
Świetna walka była! Chyba najlepsza w moim życiu.

Rajd ogólnie pojechałem źle, bo zliczając to przytuliłem 4 razy drzewo w tym 3 razy przy prędkości powyżej 100km/h. Na szczęście za każdym razem uderzałem tyłem i jakoś udało mi się dojechać w jednym kawałku.

Dzięki E-R za tak świetną inicjatywę! :)
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez MARCINIAK Michal » Śr, 9 lut 2011, 00:21

Co jest z moim requestem nie mogę kontynuować pomimo Did not start to SS 8?
MARCINIAK Michal

Postprzez Michal Podsiadlo » Śr, 9 lut 2011, 00:22

DZWON... bo kto mi zabroni? :D
Michal Podsiadlo

Postprzez Pawel Lizakowski » Śr, 9 lut 2011, 00:26

Twój avatar :hahaha:
Pawel Lizakowski

Postprzez MALISZ Rafal » Śr, 9 lut 2011, 00:58

Pierwszy raz drzewo na hualapai nation 1, drugi raz drzewo na hualapai nation 2 i po rajdzie :D Za kazdym razem przeginalem na tych odcinkach ( w sezonie na Polskim tez :P ), wiec w koncu przyszedl czas na dzwona ;) Pozostale odcinki jechalem swoim tempem, bez podpalania :) Dobra lekcja jazdy na nastepny rajd z Montekami ^_^
MALISZ Rafal

Postprzez FIA » Śr, 9 lut 2011, 01:16

Ja się nawet nie chcę wypowiadać jakiego mam pecha do Monteków. Nigdy ich jeszcze nie przejechałem i też chciałem potrenować ale moja Macierz RAID 2x1TB/7200 wykończyła kolejny zasilacz, tym razem Tracera400 (wczesniej starego Chiefteca). Jak pada zasilacz to i często sypie się system tak było i tym razem. Poszedłem po rozum do głowy i skoro używam Macierzy RAID zakupiłem zasilacz do serwera bo mam dużą budę i obliczyłem że wejdzie w miejsce zwykłego ATX-a.

Wszystko ok poza tym że zasilacz dotarł dopiero dziś, wieczorem "napadli" mnie goście a później brakło czasu na naprawę systemu. Musiałem ręcznie odzyskiwać rejestr po kawałku no i nie zdążyłem ze wszystkim. Mamy już po 24 i po rajdzie ech :-/

Za to mój nowy zasilacz to prawdziwy demon, jestem pewien że rozwiąże wiele dotychczasowych problemów sprzętowych w mojej maszynie, tyle na pocieszenie. Przy standardowym ATX wygląda jak czołg, z wagą jest tak samo :-)

Obrazek

Gratulacje tym co przejechali wszystkie odcinki: tak należało w tym rajdzie zrobić! :spoko:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez STUCHLIK Marek » Śr, 9 lut 2011, 09:18

debiut w a5 dla mnie dosc udany 4 w klasie , strata kosmiczna ale cel osiagniety przejazd wszystkich odcinkow ,
FIA szczere wyrazy wspolczucia, bo montki sa wypasione a ten zasilacz to niezly koksik :wow:
STUCHLIK Marek

Postprzez pabloo_wrxsti » Śr, 9 lut 2011, 10:44

Jest meta czyli cel wykonany w 100%. Czasy bez rewelacji, ale dzięki wypadkom konkurencji jest najniższy stopień podium w N4 ;) .
pabloo_wrxsti

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 9 lut 2011, 10:53

Teraz patrzę na wyniki i :wow: :wow: :wow:

Nowak Martin gonił gonił i... brakło mu 0,53s B)
To się nazywa mieć farta ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Michal Podsiadlo » Śr, 9 lut 2011, 11:21

Pawel Lizakowski napisał(a):Twój avatar :hahaha:

Fak, czas zmienić, bo ogranicza rozwój mojej kariery :rotlf:
Michal Podsiadlo

Postprzez SOJKA Lukasz » Śr, 9 lut 2011, 13:43

No cóż na początku jechałem dość kwadratowo a kibice stali dość blisko no i 2 razy niepotrzebnie się wtrącili przez co miałem już sporą starte do Łukasza Bednarza ostatnie dwie pętle to próby odrabiania strat jednak błedy dalej się zdarzały, a później jak już nie dało się strat odrobić to z żalu zaliczyłem dzwona :lol: ale Monteki są super szkoda że tak rzadko możemy po nich śmigać... Dziekuję za rajd :)
"Proste są dla szybkich aut, a zakręty dla szybkich kierowców"
SOJKA Lukasz

Postprzez Gaponik Tomasz » Cz, 10 lut 2011, 15:58

A ja kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że Monteki to jedne z najlepszych odcinków. To właśnie na tych OS'ach zdobyłem pierwsze punkty w WRSMP. 7 miejsce w N4 w 2009 roku. W 2010 był dzwon i trochę pechowo.
Teraz w powtórce z rozrywki jechałem skutecznie do 11 OS. Utrzymywałem się w pierwszej 10tce klasy N4. Ostatecznie 15 miejsce jak na SR i tak jest dobre :)
Forum Subaru Virtual Rally Team
..::FSVRT.PL::..
Gaponik Tomasz

Postprzez Jarek Cebula » Pt, 11 lut 2011, 17:22

Ja jak to zwykle na monteku nie dojechalem :) Chyba jeszcze mi sie nie udalo nigdy ukonczyc rajdu z montekiem :) Ale tez trzeba przyznac ze sie nie staralem :) Jakos mi nie zalezalo szczegolnie i tak jechałem troche bezmyslnie :) No i przytulilem sie do drzewka :) Do zobaczenia na kolejnych klasykach ;)
Jarek Cebula

Postprzez Kamil Knap » Pt, 11 lut 2011, 22:54

Szkoda słów po prostu :biala flaga: :( Ulubione odcinki a tu router padł :blue screen: Już po 2 przejazdach Mikołajek chciałem odpuścić,bo łączyć nie chciało po oesach ale jakoś się pomęczyłem,ale to "nie jazda" była.Po skończonym (a właściwe nie) rajdzie router padł na amen.Jak pech to pech :(
Ale widzę,że na 4 odcinku 3 czas w generalce wykręciłem-miło :)
RWD Rajdy.wóda,d..y :p
Kamil Knap

Postprzez BRODA Patryk » So, 19 lut 2011, 00:25

Jedno pytanie, do cieszynki trzeba wrsmp managera, a jakbym chcial pojezdzic sobie na modzie z barborki warszawskiej, to moge go pobrac i sie pobawic? czy nie ma takiej mozliwosci?? To bedzie moj pierwszy sezon w WRSMP, wiec musze wszystkie zagadnienia ogarnac ;)
BRODA Patryk

Postprzez RUDZINSKI Pawel » So, 19 lut 2011, 00:37

do moda Barbórki Warszawskiej też Manager jest potrzebny przecież... pobawić się modem można, ale jak go aktywujesz to będziesz miał do wyboru tylko kilka oesów (te, które były na wirtualnej Barbórce 2010)... polecam bo tekstury fajne :D
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez BRODA Patryk » So, 19 lut 2011, 00:48

Wiem, ze tez potrzebny, ale chodzilo mi o to czy mozna smigac na nim jeszcze, dzieki za odpowiedz, zaraz testuje :D
BRODA Patryk

Postprzez RZEMIENIEWSKI Bartosz » N, 20 lut 2011, 22:55

Chłopaki a może by postawić jakiś official shakedown do Cieszynki?
Obrazek
http://tiny.pl/q17w7 Mój kanał YT
RZEMIENIEWSKI Bartosz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd