Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Jaka rozdzielczość???

Możecie tu opisać wszelkie uwagi i propozycje odnośnie funkcjonowania Serwisu, i przedstawić swoje propozycje oraz sugestie odnośnie zmian i pomysłów.

Jaka rozdzielczość???

Postprzez Trabster11 » N, 11 sty 2004, 10:54

Wasza strona jest do oglądania w jakiej rozdzielczości bo wchodze na nią i patrze - taki mi się długi zsówak robi że nie mogę. zjeżdżam coraz bradziej w duł , kończą się napisy i połowa strony to czarne puste pole. COŚ jest chyba nie tak? ;)

Serdeczne pozdro dla moderatorów jak i administratorów wreszcie i użytkowników TRABS :)
Best people... cool people... Trabster :P
Trabster11

Postprzez Hex » N, 11 sty 2004, 11:46

Własnie o to chodzi stronka jest zrobiona eleganco więcej materiału się miesci tak ma być i lepiej zeby tego nie zmieniali :D
Mewa Kwiaty Focus Grzyb
Hex

Re: Jaka rozdzielczość???

Postprzez maku2 » N, 11 sty 2004, 12:10

Trabster11 napisał(a):Wasza strona jest do oglądania w jakiej rozdzielczości bo wchodze na nią i patrze - taki mi się długi zsówak robi że nie mogę. zjeżdżam coraz bradziej w duł , kończą się napisy i połowa strony to czarne puste pole. COŚ jest chyba nie tak? ;)

Serdeczne pozdro dla moderatorów jak i administratorów wreszcie i użytkowników TRABS :)

Strona jest tak skonstruowana, ze w niczym to nie przeszkadza. A zalecana rozdzielczość to 1024x768.
MCP, MCDST, MCSA, MCSE, MCT
maku2

Postprzez Trabster11 » Wt, 13 sty 2004, 16:40

aha , świetnie to już wiem :D
Best people... cool people... Trabster :P
Trabster11

Powrót do Serwis