Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Cieszyńska Barbórka - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Cieszyńska Barbórka - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez WORYTKO Michal » Wt, 13 gru 2011, 21:51

Chciał bym pogratulować Arkowi za nerwy ze stali i świetny wynik!
Paweł już pewnie nawalony (%%%) ze szczęścia myśli jak tu jutro dojść do siebie i napisać coś "mądrego".
Sławek, czuje pewnie to samo co ja czyli... niedosyt i złość. Niedługo nam to przejdzie ;)
Na pocieszenie pozostaje w 100% pokonana trasa odcinków specjalnych WRSMP :)
Będzie dobrze! Musi być...
WORYTKO Michal

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 13 gru 2011, 22:13

Uznany :)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez CHOMA Krzysztof » Wt, 13 gru 2011, 22:18

0,8 s :blink: :blink: :blink: :wow:
Ale jaja :lol:
Chciałbym kiedyś przeżyć taki triumf , jak na razie tylko parę razy mnie pokonali o setne :lol:

Gratulacje Paweł !
CHOMA Krzysztof

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 13 gru 2011, 22:37

Pierwszym w klasyfikacjach gratuluję. Mistrzostwa pogratuluję po ogłoszeniu oficjalnych wyników - dlatego proszę PAMIĘTAJCIE O REPACH!!! Lista będzie jutro do południa.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez DOBROWOLSKI Mateusz » Wt, 13 gru 2011, 23:07

Wielkie gratulacje dla Rafała Ruszkiewicza :) Masz chłopie u mnie duże piwo ;) :spoko:
DOBROWOLSKI Mateusz

Postprzez GRZABA Piotr » Wt, 13 gru 2011, 23:14

Ja chyba nie dojade nawet pierwszego OS bo na testach cały czas mi sie zawiesza sprzet. Chyba mod u mnie nie działa idealnie :)
GRZABA Piotr

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Wt, 13 gru 2011, 23:18

Mateusz Ty farciarzu :P Wyjeździłem Twój tytuł za Ciebie :hahaha: Ale się Hubert wkurzy :D Dopiero teraz zobaczyłem po napisaniu Twojego posta :) A tak na marginesie to Ty wakacje masz, że nie jedziesz czy jak??

Po za tym chłopaki dzięki za walkę w s1600. Klasa jest naprawdę mocna i coś czuję że przyszły sezon będzie jeszcze ciekawszy :) Podziękowania dla całego zespołu e-rajdy za tworzenie takich rozgrywek.
Widzimy się w Warszawie :)

P.S
Hubert sorryyyyyyyyyyyyyyyyyy :D :dont worry: :przytul:
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 13 gru 2011, 23:34

oglądałem live u kuzyna przy instalowaniu mu rbra... masakra no ale cóż bywa ja niestety w przyszłym sezonie nie zagoszczę już w ośce dlatego zależało mi na tytule mistrza, żeby fajnie zakończyć przygode z ośką na osłode pozostaje VICE MISTRZ POLSKI...
Hubert Poczwardowski

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Wt, 13 gru 2011, 23:36

Zawsze możemy zrobić mały sabotaż :D Jeszcze jest coś takiego jak BK :D
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 13 gru 2011, 23:45

nie chce tak ;p i tak dużo czynników się na to złożyło gdzie odpadły punkty np, byłem na wakacjach i nie wyslalem repów 5kt out czy ostania akcja z rajdem polski którego nie można było pojechać :P ale nie bd lamentował bo i tak sądze, że Mateusz jest szybszy ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez Michal CZERNICKI » Śr, 14 gru 2011, 00:37

W A6 emocje do samego końca z tego ci widzę.
Rafał dojechał, jest drugi. Łukasz ciśnie... i chyba tylko zwycięstwo daje mu mistrza w klasie.
W każdym razie obaj panowie zdecydowanie świetny sezon. Wielką trójcę uzupełniał Krzysiek Choma, który jednak końcówkę spędził w innej rajdówce.

Z tego co widzę będzie ósme miejsce na Cieszynce w klasie. Za spokojna pierwsza pętla... I kurdę, nie ukrywam, spodziewałem się, że wynik będzie lepszy. A raczej... nie spodziewałem się, że sporo chłopaków poleci tak szybko. :ph34r:
Michal CZERNICKI

Postprzez GRZABA Piotr » Śr, 14 gru 2011, 01:19

Niestety moje przewidywania się spełniły i po 3 zakrętach na OS1 zaczęło przycinać by w końcu całkowicie się zawiesiło. Chyba coś źle zmajstrowałem instalując moda niemniej jednak moja ostateczna pozycja w klasie H - 3 miejsce, bardzo mnie cieszy, szczególnie dlatego, że było bardzo dużo szybkich konkurentów, z którymi nawet nie mogłem się mierzyć. Teraz Barborka i zabawa w jakimś czterołapie.
Pozdrawiam
GRZABA Piotr

Postprzez FUZYNSKI Damian » Śr, 14 gru 2011, 01:21

Są wyniki! Co za piękny sezon dla mnie i mojego zespołu! 121 punktów w ostatniej rundzie, coś niesamowitego, a do tego indywidualne Mistrzostwo w N3 o 1 punkt. Najpiękniejszy dzień w mojej rbrowej karierze. :D Dziękuje WRC Teamowi oraz chłopakom z N3 za wspaniała rywalizację na dystansie sezonu, było wspaniale! Jeszcze raz dzięki organizatorom oraz przede wszystkim dziękuje moim zawodnikom, chłopaki spisaliście się na medal!

Świętujemy! :D
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez KAPITAN Sebastian » Śr, 14 gru 2011, 01:25

Gratulacje dla chłopaków z WMRT!! :) Chłopaki ładnie punktowali i jak widać przyniosło efekt :)
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Śr, 14 gru 2011, 08:40

Hubert Poczwardowski napisał(a):nie chce tak ;p i tak dużo czynników się na to złożyło gdzie odpadły punkty np, byłem na wakacjach i nie wyslalem repów 5kt out czy ostania akcja z rajdem polski którego nie można było pojechać :P ale nie bd lamentował bo i tak sądze, że Mateusz jest szybszy ;)

No u mnie tez można dużo gadać :P Do Pawła też mi nie wiele zabrakło ale wyszedł cały sezon. Głupie błąd na Dolnośląskim, Rajd Polski którego nie jechałem, później Rzeszowski i pkt pouciekały.
W przyszłym sezonie stawiam za cel objechać ośke :) Co wyjdzie zobaczymy :)
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Hubert Poczwardowski » Śr, 14 gru 2011, 11:22

jak bd dojeżdzal to na lajcie dasz rade ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez MALISZ Rafal » Śr, 14 gru 2011, 11:23

Uff, emocje juz opadly po wczorajszej nocy :P Lepszego scenariusza dla mojej klasy chyba nie mozna bylo wymyslic ;) Trudno mi teraz powiedziec, czy jazda po Lukaszu dalaby korzystniejszy wynik, czy nie, ale musze przyznac, ze Lukasz mial nerwy ze stali :) Przetrzymal mnie do samego konca i udalo mu sie wygrac :spoko: Gratuluje, bo na przestrzeni calego sezonu ewidentnie byles szybszy :rolleyes: Dla mnie sezon jak najbardziej udany, ale na lepszy wynik jeszcze musze poczekac -_- Do zobaczenia w Warszawie :D
MALISZ Rafal

Postprzez KUBICKI Patryk » Śr, 14 gru 2011, 12:20

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować zwyciezcom!!! Szacun, ukłon i czapka z głów Panowie!!!!
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Śr, 14 gru 2011, 13:23

Emocje opadły po zakończonym rajdzie, więc pora coś napisać. Był to mój pierwszy pełny sezon w WRSMP, który potwierdził tylko to, że w WRSMP emocje są realistyczne. Jestem strasznie szczęśliwy, że udało się wywalczyć pierwsze miejsce, chociaż więcej w tym szczęścia niż rozumu, szczególnie że praktycznie nie wygrałem ani jednego rajdu w swojej klasie z wyjątkiem tego, gdzie Piotr Satala nie wrzucił powtórki. Generalnie wspominając cały sezon i patrząc na końcową klasyfikację, gdzie różnica wynosi zaledwie 1 punkt dochodzi do mnie, że każdy kilometr w sezonie może być decydujący, bo każdy miał gorsze i lepsze momenty. Przed ostatnią rundą sezonu wiedziałem, że wystarczy być zaraz za Piotrkiem i to powinno wystarczyć. Co wcale nie było takie proste jakby mogło się wydawać, ponieważ konkurencja w klasie HR rosła wraz z upływem sezonu. Priorytetem była oczywiście meta bez poważniejszych błędów, ponieważ jechałem jako jeden z pierwszych. Chciałem też podziękować wszystkim konkurentom za naprawdę wysoki poziom i za to, że się nie zniechęcili, mimo że nasze wozy nie mają ręcznego, każde podbicie w zakręcie może oznaczać rolkę, a przy plenerowych wypadach ciężko obejść się bez kibiców. Wydaje mi się, że nowa klasa okazała się sukcesem, mam też nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie również dostępna. Na koniec jeszcze raz wielkie dzięki E-R, gratulacje dla zwycięzców, przegranych, ale przede wszystkim dla tych co bawili się równie dobrze jak ja, a może nawet lepiej. :spoko:

Teraz czas na Barbórkę w stolicy, gdzie mam nadzieje będzie ślisko i będziemy latać potężnymi slajdami w specjalnie przygotowanym malowaniu na tą okazję.

@A. Hitchcock: weź to skumaj chłopie co tu się działo! :D
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Postprzez CHOMA Krzysztof » Śr, 14 gru 2011, 19:54

Ohoho Wielka Trójca :lol:
Dziękuję za tak chwalebne określenie :ph34r:

Gratulacje Panowie z a6 teraz! Rafał i Łukasz - byliście dla mnie poza zasięgiem w tym sezonie . Za dużo dzwonów.
Świetna jazda , jeszcze raz gratulacje!

I oczywiście wielkie brawa również dla reszty stawki a6 ! (Dawid , Qbart , Michał i inni !) W tym roku na prawdę poziom nam wzrósł w tej klasie niesamowicie. Dzięki za walkę i emocje :) Kiedy zaczynałem w a6 było nawet łatwo , tylko ja nie umiałem jeździć :D Teraz nie było łatwo , było hardkorowo :P Moja pierwsza klasa rajdowa , wiele miłych wspomnień , pierwsza wygrana :) No ale cóż, idziemy dalej. Mam tego wicemistrza i niezmiernie się cieszę. Może jeszcze kiedyś go wywalczę w s2000 , kiedyś.... :D

Pozdrawiam !
CHOMA Krzysztof

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 14 gru 2011, 21:02

DZIEKI WIELKIE ZA GRATULACJE WSZYSTKIM!!

Ja gratuluję wszystkim tym co przejechali cały sezon. Gratuluję wytrwałości, grzebania w setapach, treningów. To jest czas który poświęcacie właśnie temu by być bliżej tego sportu który nie boję się powiedzieć -kochamy. E-Rajdy stwarza nam tą możliwość.

Co tu dużo gadać, niech wyrazem będzie ta nagrana reakcja moja gdy zobaczyłem wyniki (12,8Kb):
http://www.sendspace.com/file/e12xsh

Wspaniałe uczucie. Plan na sezon spełniony w 101% :) :) :)
Jechałem ten rajd na 98-99% czasami na 100, ale się opłacało.
Serce wzięło górę i udało się wygrać ten rajd o błysk szprychy i to na ostatnim splicie! więc plan jest wykonany w 101 procentach. Strach pomyśleć jak bym się czuł gdybym wypakował. Przejechałem przed rajdem około 60-80 odcinków by pojechać takim tempem...

Sławek Kołodziej po raz kolejny drugi w N4. Sławek sorry!

Jak popatrzę w ilu klasach decydował o pudle 1 czy 2 punkty to serce roście. Walka w tym sezonie była konkretna nie tylko w N4 jak widać.

Za emocje realistyczne co nie miara dziękuję oczywiście E-Rajdy gdzie działa cała chmura osób by stworzyć rozgrywki które dają tyle frajdy! Za walkę przeciwnikom! Za skriny Jakubowi Brodzickiemu! Sponsorowi Ar-Pak za wiadomo co!

Moderatorzy wybaczcię formę postu, rzadko mi się takie wielgachy zdarzają. Tym razem mam powód.
Ufff..czas oddać wreszcie sprzęt na gwarancję.
Ostatnio edytowano Śr, 14 gru 2011, 21:08 przez Paweł Kaluscha, łącznie edytowano 1 raz
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez CHOROBIK Dawid » Śr, 14 gru 2011, 21:06

Ja jeszcze chcialem oczywiscie bardzo podziekowac mojemu teamowi za mozliwosc startow, szczegolnie pabloo_wrxsti za udzielanie mi pomocy w roznych sprawach przez caly sezon, dzieki subaru :), oraz chcialem takze pogratulowac zespolowi za dobre wyniki. Pochwaly oczywiscie tez dla teamow, ktore znalazly sie na pudle oraz ich zawodnikom, slowa uznania oczywiscie dla innych teamow i zawodnikow oraz dla calej spolecznosci RBR. Po raz ktorys szacunek dla E-RAJDY. Chcialem tez na marginesie dodac, ze cieszynke jechalem bez modu, gdyz podczas rozpakowywania wyskoczyly 2 bledy mowioce o tym, ze archiwum jest niekompletne:P. Jechalem wiec na asfalcie z fizykom snow.
CHOROBIK Dawid

Postprzez DOBROWOLSKI Mateusz » Śr, 14 gru 2011, 21:58

Ja w tym roku bardzo mało czasu miałem ogólnie. Niektórych rajdów nie pojechałem w ogóle, na jednym wydzwoniłem z własnej winy i teraz przed Cieszynką problemy z kompem, co spowodowało że jechałem rajd na kącie obrotu kierownicy 180 stopni zamiast 606 na setupie przygotowanym na 606... Po pierwszym odcinku, wiedząc ze Hubert wygrywa, modliłem się żeby zdobyć te dwa brakujące do mistrzostwa punkty bo jechało się fatalnie. Niestety nie udało się ukończyć rajdu. Na całe szczęści Rafał przyszedł z odsieczą ;) Wygląda na to, ze w przyszłym sezonie znów widzimy się w S1600 :)
DOBROWOLSKI Mateusz

Postprzez BRODZICKI Jakub » Śr, 14 gru 2011, 22:02

Gratulacje dla Sebastiana za tytuł w generalce i WRC, Sławkowi i Pekacowi, którzy trzymali bardzo wysoki poziom w eNce przez cały sezon, lecz na koniec to Paweł okazał się szybszy (w przyszłym sezonie Wam poprzeszkadzam :P ), Przemkowi Cebulskiemu za tytuł w S2000, Mateuszowi D. i Hubertowi P. za piękną walkę w S1600 i tylko 1pkt różnicy na koniec sezonu (w przyszłym sezonie Hubciu wygra ^_^ ), ta sama sytuacja w A6 - Łukasz M. Ż. przed Rafałem M. (z tego Łukasz chyba debiutant, także wielkie gratulacje!), w A5 za wiele walki nie było, małe pudełeczko najlepiej ogarnął Michał R, w N3 również 1pkt różnicy (nie wiem co w tym sezonie się dzieje :o ), wygrał Damian F. ale trzymałem kciuki za dobrego znajomego Huberta K. :) Otwieram kolejną kartę - grupa HR-RWD - oczom nie wierze. Znowu 1pkt różnicy - niesamowite!!! Makao pokonał Piotrka S. - GRATULACJE WSZYSTKIM!!!

DZIĘKI E-RAJDY ZA CAŁY SEZON!!!

ed.

Zapomniałem o zespołach, Graty dla całego WMRT za przerwanie passy WRCT! :)
Ale moim zdaniem najlepiej wypadł RP.pl PCH z łączną sumą 666 punktów! Ave chłopaki! :pijacy:
kubabrodzicki.digart.pl
BRODZICKI Jakub

Postprzez KRUSZ Piotr » Śr, 14 gru 2011, 22:19

Barbórka Cieszyńska i sezon WRSMP 2011 już za nami, a banan z twarzy mi nie znika :D :pijacy: Mam ku temu powody, bo zostałem VICE Mistrzem S2000 :D oraz zdobyliśmy VICE mitrzostwo w klasyfikacji zespołowej S2000 !!!!
Bardzo obawiałem się tego rajdu, bo nie przepadam za tą nawierzchnią. Wiedziałem że walka będzie ostra o mistrzostwo i nie można sobie pozwolić na błędy. Gdy nadszedł dzień mojego startu, od samego rana biłem się z myślami jak pojechać, żeby dojechać i nie wydzwonić :niepewnosc: Postanowiłem nie szaleć i pudło dowieźć do mety. Pierwsza pętla to była masakra, niby jechałem swoim tempem, a po czasach widać było że jadę jak lamer :( Nerwy chyba puściły dopiero na ostatnim odcinku rajdu, bo pojechałem najlepiej i z czasem na moim poziomie :D
Gratulacje dla Mateusza Dobrowolskiego i dla pozostałych mistrzów, vice mistrzów i II vice mistrzów i podziękowania dla całego E-Rajdy za to co dla nas robią, dzięki wam można odczuć rajdowy klimat, niczym jak w prawdziwych rajdach :spoko: Dziękuję również wszystkim zawodnikom za wspaniałą atmosferę podczas rund WRSMP, oraz za wlekę na esach!!!! Do zobaczenia w Warszawie, już na luzie ;)
Zapomniałem również podziękować całemu Teamowi, teraz już 2Brally Virtual Team za wyniki, za wsparcie i dobrą atmosferę i przede wszystkim Januszowi, który od początku przejścia do 2Brally wspierał mnie i wierzył w moje możliwości :spoko:
Obrazek
KRUSZ Piotr

Postprzez PIEDA Dariusz » Pt, 16 gru 2011, 09:10

Hubert KLOC napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=pO0OyPhUggw&feature=player_embedded moje najciekawsze momenty z tegorocznej Cieszynki, podziękowanie dla Łukasza Sarabury za zrobienie filmu :D .

Momenty to ja miałem cały czas :D :
http://www.youtube.com/watch?v=KgIu6-Ba ... ature=plcp
Oczekuj nieoczekiwanego
PIEDA Dariusz

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 16 gru 2011, 09:42

Koledzy z klasy HR-RWD:
Piotr Satala
MAKALOWSKI Marcin

nie przesłali repa.
Nie przesłał też Artur Hazuka ale od niego repa będę miał na mailu bo ma zgłoszony problem z wgraniem - sprawa do wyjaśnienia.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Michal CZERNICKI » Pt, 16 gru 2011, 14:41

PIEDA Dariusz napisał(a):
Hubert KLOC napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=pO0OyPhUggw&feature=player_embedded moje najciekawsze momenty z tegorocznej Cieszynki, podziękowanie dla Łukasza Sarabury za zrobienie filmu :D .

Momenty to ja miałem cały czas :D :
http://www.youtube.com/watch?v=KgIu6-Ba ... ature=plcp

Ale wariat! ;d
Michal CZERNICKI

Postprzez Piotr Satala » Pt, 16 gru 2011, 19:04

[quote="Lukasz Bednarz"]Koledzy z klasy HR-RWD:
Piotr Satala
MAKALOWSKI Marcin

Łukasz przesłaliśmy . jeszcze sprawdzałem po wysłaniu i na 100% Marcina również był. ja wysyłąłem wczoraj z wieczorka .
ps. ponownie teraz sprawdzałem na rbr cz i są nasze repy .
http://www.turbomaster.pl - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
Piotr Satala

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Pt, 16 gru 2011, 19:05

To samo napisałem na PW. :spoko:
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd