Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Cieszyńska Barbórka - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Cieszyńska Barbórka - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez chcken89 » Pn, 12 gru 2011, 00:13

Uff. Meta bez Sr to sukces:) jechałem dużo wolniej niż na Shakedown'ie, ale celem była meta bez SR. Dużo błędów popełniłem -łącznie z 50sekund uciekło,ale boki i zabawa przednia. dzieki
chcken89

Postprzez STUCHLIK Marek » Pn, 12 gru 2011, 16:26

meta byla blisko braklo jakies 800m znak stanol mi na drodze i niestety koniec,ale duzo nieoczekiwalem poniewaz brakowalo nam testow,od ostatniej eliminacji prawie nic nie trenowalismy z braku czasu,ale i tak jestem zadowolony z tego sezonu udalo sie nam zapunktowac,mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie jeszcze lepszy.
Podziekowania dla wszystkich ludzi dzieki ktorym mozemy sie scigac na tak swietnie przygotowanych trasach
dzieki E-RAJDY
STUCHLIK Marek

Postprzez CICHOŃ Sebastian » Pn, 12 gru 2011, 18:04

Witam. Jeżeli aktualizacja wywaliła mnie do pulpitu, a na RBR CZECH jest Crashed on SS 4 to nie mogę ubiegać się o requesta? Nie był to żaden dzwon, po prostu aktualizacja HP się włączyła.
CICHOŃ Sebastian

Postprzez PYSZNY Marcin » Pn, 12 gru 2011, 18:09

Regulamin mówi jasno.
PYSZNY Marcin

Postprzez CICHOŃ Sebastian » Pn, 12 gru 2011, 18:10

A no spoko chciałem się tylko upewnić. :/ :/
CICHOŃ Sebastian

Postprzez JAKUBCZYK Dariusz » Pn, 12 gru 2011, 19:59

Chciałbym wystartować, ale chyba mi się to nie uda. W piątek skończyła mi się kierownica. Nowa już zamówiona, ale mój start zależy od szybkości kuriera. Czekam z niecierpliwością :D
Obrazek
JAKUBCZYK Dariusz

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pn, 12 gru 2011, 21:33

No to wynik mówi sam za siebie :) GRATULACJE! Sebastianie i nie ma już wątpliwości dla kogo jest tytuł MISTRZA POLSKI WRSPM 2011. :jabol:
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez KAPITAN Sebastian » Pn, 12 gru 2011, 21:38

Mamy Mistrzostwo Polski w WRC i klasyfikacji generalnej WRSMP 2011!!! YES!! Pomimo dwóch opuszczonych rund udało się! Czekałem na moment aż będę mógł to tutaj umieścić, w końcu się doczekałem: http://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY :)

Do rajdu wystartowałem pod dużą presją, wydawało mi się, że wystarczy przyjechać zaraz za Łukaszem aby zdobyć mistrza w WRC jednak wtedy wygrałby Łukasz bo miałby więcej wygranych na koncie. Postanowiłem mimo tego wystartować wiedząc, że Łukasz prowadził (mógłbym czekać jeszcze aż np. Lizak by pojechał bo przy wygranej Pawła wystarczyłoby mi miejsce zaraz za Łukaszem) i przez to wynik był zależny tylko od nas, musiałem wygrać aby mieć mistrza.
Bardzo lubię tą nawierzchnię, domowy rajd więc idealnie się złożyło zdobyć tytuł "na podwórku". Początek rajdu to bardzo nerwowa jazda, totalnie bez rytmu i feelingu, z czasem było lepiej ale pojawiały się czasami problemy z koncentracją. Udało się jednak wytrzymać ciśnienie i dojechać do mety. Dziękuję Łukaszowi jak i Kierowcy Testowemu za wspaniałą walkę przez cały sezon. Gratuluję tytułów Vice Mistrzowskich!!! :spoko:
Dziękuję również wszystkim pozostałym osobom, z którymi mogłem walczyć na odcinkach! Powodzenia tym co jeszcze nie jechali! :)

WRC TEAM GOOOOOOO!!!!
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez Piotr Banaszek » Pn, 12 gru 2011, 21:42

A ja własnie zakończyłem.
Babcia jak zwykle spisała sie na medal i cierpliwie mnie dowiozła do mety.
Co prawda zaczeło sie bardzo nerwowo, bo na testowym przerywało cieło i prychało przez co tylko jeden odcinek przejechałem czysto. Potem na samym rajdzie najpierw sie zameldowałem do lasu, potem gdzieś przeoralem pole rolnikowi ale najgorsze było spotkanie z latarnią. Delikatna obcierka spowodowała oberwanie przedniego zderzaka który uderzył stojącego kibica. w efekcie dostałem kare czasową. Więc w końcówce mogłem sobie beztrosko pohulać nie myśląc o wyniku :D

I jak zwykle jestem zachwycony robotą ekipy E-Rajdy którym serdecznie dziękuje :spoko:

Sudety VRT
Piotr Banaszek

Postprzez STASIAK Szymon » Pn, 12 gru 2011, 21:42

GRATULACJE SEBA! :pijacy:

PeKaC - jedź już! :tup tup:
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pn, 12 gru 2011, 21:46

Jak się tego słucha to zazdrość tym większa :P
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez KIEROWCA Testowy » Pn, 12 gru 2011, 21:55

Sebastian gratulacje, zasłużenie zdobyłeś Mistrza, świetna jazda przez cały sezon. Gratulacje też dla Łukasza i Lizaka. Z Wami głównie walczylem i z drugim Sebastianem na początku. Z nowych szybkich pochwalę Piotrka, tym bardziej że nazywa się podobnie do Solberga ;) To był ciekawy sezon, dzięki ekipie E-Rajdy.
Obrazek
KIEROWCA Testowy

Postprzez STENER Paweł » Pn, 12 gru 2011, 22:25

Na początek to gratulacje dla Sebastiana za tytuł :spoko: .

A teraz o moim starcie. Jestem na mecie i to koniec pozytywów, przegrałem walkę o tytuł V-ce Mistrza w s1600 z Hubertem, przegrałem 2 miejsce (póki co) w rajdzie z Michałem o 2,3 sekundy. Teraz pozostaje tylko czekać na resztę i zobaczymy gdzie ostatecznie się znajdę.
WRC Team ogniem do mety !!! :ph34r:
Obrazek
STENER Paweł
E-R Team

Postprzez BUCZEK Lukas » Pn, 12 gru 2011, 23:51

Gratulacje dla Hazuka Artur za dobre tempo... No i oczywiscie uznanie wyzszosci dla BARTOS Rafal za kontrole i odpowiednie dozowanie cisnienia. Ogladalem Twoj przejazd i fascynowalem sie nasza walka do samego konca.

:spoko: Gratuluje dobrej , rownej jazdy.

Oraz sam dziekuje za ciekawe emocje :P
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez SNAJ Per » Wt, 13 gru 2011, 00:03

A ja wydzwoniłem na drugim kilometrze pierwszego OS'u. :P

Nie ma to jak kończyć sezon z klasą. :rotlf:

Gratulacje dla zwycięzców! :spoko:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez HAZUKA Artur » Wt, 13 gru 2011, 00:15

Mamy Mistrzostwo Polski w WRC i klasyfikacji generalnej WRSMP 2011!!!

z tego co sie orientuje to mistrza jeszcze nie macie w generalce
Szukam Kierowcy do 3ligi:)
HAZUKA Artur

Postprzez KAPITAN Sebastian » Wt, 13 gru 2011, 00:21

Mamy odnosiło się tylko i wyłącznie do mnie a nie do zespołu ;) Dzięki wszystkim :)
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez FUZYNSKI Damian » Wt, 13 gru 2011, 00:36

Małe nieporozumienie. :P

Sebastian gratuluje zdobycia tytułu Mistrza Polski w generalce! Zapewne to wspaniałe uczucie. :)
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez BARTOS Rafal » Wt, 13 gru 2011, 15:50

Pozamiatane :) ostatni rajd to zdecydowanie walka z Łukaszem Buczkiem do ostatniego kilometra dzięki za emocje naprawdę musiałem się skupić żeby nie popełnić błędu udało mi się to starałem się jechać rozsądnie wiedziałem że nie mam podejścia do czołówki więc ustawiłem tempo w miarę bezpieczne tylko jedna przygoda mnie spotkała nie zmieściłem się w jednym zakręcie ale straciłem tam jakieś 3sekundy więc nie najgorzej :). Niestety udało mi się stracić 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej ale cóż nie da się ukryć że Ci przede mną są o niebo szybsi. Moje hasło na ten sezon : Rokita to Kosmita :> wygrał (ta runda jeszcze się nie zakończyła ale raczej się już nie zmieni chociaż Jastrzębski ma szanse On potrafi szybko pojechać) wszystko co było do wygrania nawet jak inni pojechali bardzo szybko On i tak pojechał jeszcze szybciej rewelacja i szacun :spoko: .
Na tą chwilę jestem piaty ale najprawdopodobniej zakończę na :biala flaga: szóstym to faktycznie wynik odzwierciedlający moje maksymalne umiejętności.
Dzięki chłopaki za rywalizację mam nadzieję że ja też przyczyniłem się do aktywniejszej rywalizacji :rolleyes: Dzięki E-Rajdy za przygotowanie całych mistrzostw za pracę i czas które musieliście w to włożyć.
Dzięki RS Team za wsparcie i dodatkową motywacje :)
Pozdrowionko dla Wszystkich i jeszcze raz dzięki za rywalizacje
Nie odpuszczaj za hopą może być prosta.
BARTOS Rafal

Postprzez LACH Bartek » Wt, 13 gru 2011, 16:16

Trochę głupio pisać mi te słowa pod wypowiedzią Managera zespołu, ale w tegorocznej Barbórce Cieszyńskiej dane było mi zaliczyć jedynie jeden odcinek. Na drugim OS-ie niestety przydarzył się dzwon. Strasznie mi szkoda tego rajdu bo to naprawdę wyjątkowe zawody w kalendarzu WRSMP, ale cóż chyba nad wyjątkowymi rundami ciąży jakieś fatum bo na Polskim wydzwoniłem też na drugim odcinku. W przyszłym roku będzie lepiej!
Na koniec chciałbym podziękować zespołowi e-rajdy.pl za trud włożony w przygotowanie kończącego się sezonu! Jesteście wielcy, a WRSMP to jedyne takie rozgrywki w skali świata! A także dziękuję swojemu zespołowi, RS Team, za wsparcie i pomoc przez cały sezon. Mam nadzieję, że te kilka punkcików, które uciułałem w trakcie sezonu to wystarczające podziękowanie za sezon w waszym gronie!
LACH Bartek

Postprzez GORALIK Lukasz » Wt, 13 gru 2011, 17:16

Gratulacje Seb !!! zasłużone zwycięstwo :) Pojechałeś piękny sezon trudno było z Toba walczyć :)
Ja niestety drugie miejsce :) Tak słabego sezonu dawno nie miałem tylko jedno zwycięstwo i masa słabych rajdów ale skuteczność dojeżdżania mi pomogła wywindować wynik.
Szkoda że marek nie pojechał Barbary mogło być jeszcze ciekawiej.
Do zobaczenia w kolejnym sezonu o ile uda się mi w nim wystartować.
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez RAJEWSKA Justyna » Wt, 13 gru 2011, 17:39

Hej,
Proszę o reguesta Did not start to SS 3 :blink:
RAJEWSKA Justyna
E-R Team

Postprzez SZPARSKI Michal » Wt, 13 gru 2011, 18:46

Gratulacje Sebastian ! Cieszymy się z Twojego tytułu razem z Tobą !:)
Nie zapominajmy, także o innych osobach które zostały mistrzami w klasie np. Michał Rokita, który zdominował całkowicie A5 ! Także brawa dla Niego i pozostałych którzy walczą jeszcze o tytuły mistrzowskie :)

Osobiście jestem ogromnie zadowolony z Mojego drugiego miejsca na Cieszynce i to jest wspaniały koniec sezonu, oczywiście Hubert Poczwardowski był nie do pokonania podczas tego rajdu,ale czekamy jeszcze niecierpliwie na przejazd Mateusza Dobrowolskiego,a jak wiadomo to pomiędzy tymi zawodnikami toczy się bój o Mistrza w klasie s1600.
Bardzo fajnie wyglądała Moja walka z Pawłem Stenerem,ale tym razem to Ja wyszedłem zwycięsko(wkońcu się udało) :D

Przed rajdem miałem wątpliwości jakim samochodem wystartować do Barbórki,ale niestety nie miałem setów do Fiesty,natomiast chciałem z miejsca podziękować Hubertowi , który mi użyczył swoich ustawień do Pola :)

Hahaha ;P podziękowania również kieruje do Pawła Stenera,Marcina Błońskiego,Rafała Ruszkiewicza,Tomka Majdaka,Mateusza Dobrowolskiego,Huberta,Poczwardowskiego i wielu wielu innych za super walke i za cały sezon 2011. Pjona chłopaki.

Dziękuję również zespołowi Poland VRT za super klimat w teamie oraz atmosfere...a także całej organizacji E-Rajdy za fajne mody i całokształt rajdowy.Dzięki !

Troszke się rozpisałem i dużo tych podziękowań no ale musiałem :)
Kocham mame i Tate :D :)
SZPARSKI Michal

Postprzez JAKUBCZYK Dariusz » Wt, 13 gru 2011, 19:50

Po piątkowych przygodach z zepsutą kierą fajnie że udało mi się pojechać. Ogólnie start oceniam na niezły, ale spory błąd na OS8 gdzie musiałem cofać, kosztował mnie 2 pozycje na mecie. Przestrzeliłem też kilka dochamowań. Dziękuję E-Rajdy i teamowi Automobilklub Polski WRT za sezon. Dziękuję też kurierowi który szybko przywiózł nowy sprzęt. :D
Obrazek
JAKUBCZYK Dariusz

Postprzez STASIAK Szymon » Wt, 13 gru 2011, 20:37

Gratulacje Marcinie. Ładna walka. - :spoko:
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez FUZYNSKI Damian » Wt, 13 gru 2011, 20:44

Marcin gratulacje również ode mnie ! ;)

Ostatnie 3-4 godziny nerwów i sezon dobiegnie końca. Mam tylko nadzieję, że do 24 nie dostane zawału. :P
Powodzenia dla wszystkich którzy niedługo będą na trasie! Czekamy. ;)
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez PYSZNY Marcin » Wt, 13 gru 2011, 20:52

Dzięki chłopaki. Rajd udany. Tempo ,poza OS 1 na, którym zawsze mam niesamowitego stresa, zadowalające. Szymon Tobie dziękuje za realistyczne emocje pod koniec, ufff... ale się udało :) Czekam teraz na Pekaca, Arka i Daniela, może moje marzenie o pierwszej wygranej w WRSMP się spełni :) Powodzenia tym co pojadą jeszcze, dzisiejszy wieczór zapowiada się emocjonująco ;)

edit:
Paweł masz jaja jak arbuzy. Gratuluję, niesamowita końcówka w Twoim wykonaniu :spoko:
PYSZNY Marcin

Postprzez STASIAK Szymon » Wt, 13 gru 2011, 21:17

No nie PeKaC zdobył tytuł o 0,8s.
Szkoda Sławka.
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez FUZYNSKI Damian » Wt, 13 gru 2011, 21:19

Niesamowity pojedynek Marcina z Pawłem! Jeśli się nie mylę to PKC Mistrzem Polski w N4! Panowie co wy macie za walkę tam w tej waszej N4, aż miło popatrzeć. :wub: Gratulacje Pekac!

Arek Burczyński na trasie mocno walczy z Michałem Worytko o 3 miejsce w klasie. Powodzenia Arek. ;)
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Wt, 13 gru 2011, 21:51

No i chyba wywalczyłem, gdyby nie błędy Michała rezultat byłby inny, dzięki za walkę, tylu emocji nie miałem dawno, PKC gratulacje, niesamowita walka, zobaczymy jak zespołowo, ale chyba idziemy na mistrza
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd