Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Koszyc - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Koszyc - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » Śr, 9 lis 2011, 01:24

I to by było na tyle :biala flaga:
Ale na przykład Łukaszowi Piekarskiemu udało sie rurę odetkac i pojechał dalej.
Widocznie nie wszystkim jest dane.
Życzę powodzenia tym, przed którymi jest jeszcze SS9 i ide spać ^_^
pzdr

-- 09 lis 2011 00:30 --

A, i jeszcze jedno: z rzeczy mozliwych do ustawienia (poza setupem) wybrałem na odcinek 9 przejściówki.
Może to ma jakies znaczenie?

-- 09 lis 2011 00:51 --

Korci jednak - teraz to juz napraw po raz ostatni, bo więcej pomysłów już (chyba) nie mam.
Zmieniłem wartośc parametru MipLevels wszędzie na 3.
Prosze o jeszcze jedna szansę.
pzdr
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Śr, 9 lis 2011, 02:29

Trochę się zagapiłem i nie dostrzegłem ,że jeszcze walczysz Michał :rotlf: uznany i mam nadzieję ,że jutro (dzisiaj) podejmiesz walkę ze złośliwą komputerową materią :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 9 lis 2011, 02:30

Michael KOWALCZYK sr napisał(a):
-- 09 lis 2011 00:30 --

A, i jeszcze jedno: z rzeczy mozliwych do ustawienia (poza setupem) wybrałem na odcinek 9 przejściówki.
Może to ma jakies znaczenie?

Kluczowe :D Tylko mokre są najszybsze podczas dwóch ostatnich pętli. :D
A tak na poważnie co do wywalania to testowałem i opony i nie ma to znaczenia. Poprostu przewyższa mnie ten problem.

JASTRZEBSKI Marcin napisał(a):Paweł Kaluscha
Łukasz Piekarski

uznane :spoko:

Slawek Kolodziej napisał(a):Dajesz PKC bo bym poszedł spać :D

Ajć mogłem odpisać wcześniej ale jakoś nie wchodziłem. Głowa mnie trochę rozbolała tak szczerze :-] więc odpuściłem na jutro na świeżaka bo dzisiaj to chciałem się rwać poważnie na Ciebie a to jest o ile ryzykowne o tyle niemal graniczy z niemożliwością :ph34r: Dwa oesy 13 sekund, sam powiedz :-]

Chyba się starzeję bo zbyt zachowawczo przejażdżam ostatnie rajdy. A może to prawda, że uciekać jest cholernie trudno?
A miałem już dwie cofajki w tym jedna kluczowa na Piekle.

hehe do jutra o ile bedziesz śledził :)

A i podziękował Panu Jastrzębskiemu za nocne czuwanie a i całej ekipie E-Rajdy za emocje realistyczne jakby nie patrzać.
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Bukala Dawid » Śr, 9 lis 2011, 13:15

Zmiana z Clio S1600 na Corse S1600 jest różnica.
Problemy z komputerem na OS 2 i 4.
Na OS 9 2x pomogli nam kibice bo mieliśmy przygody poza drogą.
Rajd był bardzo fajny ale koledzy z S1600 bardzo cisnęli nie można było ich dogonić. :unsure:
Bukala Dawid

Postprzez FUDALI Hubert » Śr, 9 lis 2011, 15:44

Proszę o uznanie requesta - DNS to SS 9 :spoko:
FUDALI Hubert

Postprzez CEBULSKI Kuba » Śr, 9 lis 2011, 16:43

FUDALI Hubert napisał(a):Proszę o uznanie requesta - DNS to SS 9 :spoko:

Uznane :)
CEBULSKI Kuba
Moderator, ZSS

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 9 lis 2011, 19:17

Jakby tp powiedział Jarek B.po pewnym Rajdzie Polski "Podjęliśmy rękawice"
Niestety nie udało się a nawet jeszcze gorzej o dwa miejsca w dół.
Fatalnie to rozegrałem no ale jeździ się po to by wygrywac a nie wozić się.
Ostatnia runda decyduje i nie jest to komfortowa sytuacja co po dla niektórych :-]
Paweł Kaluscha

Postprzez cruz » Śr, 9 lis 2011, 22:14

no to PekaC szczelil popisa na koniec rajdu:)

to na cieszynce bedzie wesolo w N4 :-) Ciekawe czy mam jeszcze jakies szanse na jakis top3 w klasie, nie chce mi sie kurde liczyc ;)
Obrazek
cruz

Postprzez Michael KOWALCZYK sr » Śr, 9 lis 2011, 22:30

Dziekuję za poświęcenie swojego czasu dla ratowania mojego kiepskiego wyniku:
Darkowi, Piotrowi, a przede wszystkim - Marcinowi, który do późna w nocy resetował mi rajd.
Wykorzystałem wszystkie Wasze rady - niestety bez pozytywnego efektu.
A moje starania toczyły sie własciwie o max 1 pkt (na chwile obecną).
Mogłem ewentualnie wyprzedzic Krzysztofa.
Ale wtedy Łukasz wypadłby poza dziesiątkę, czyli team zyskałby 1 pkt. per saldo.
A gdybym nie wyprzedził Krzysztofa, to z punktu widzenia teamu nic by sie nie zmieniło.
Więc teraz trzeba pojechać jakis rajd arcade, bo inaczej mozna sie porzezać ;)
A swoja droga ciekawe, co tak naprawde powodowało te kłopoty.
I byłoby cenne to wiedzieć w perspektywie przyszłych rajdów.

Czy ktos może mi wyjaśnić, za co odpowiada i co tak naprawdę zmienia wartośc parametru MipLevel w plikach konfiguracyjnych odcinków?
Po zmianie (idąc za rada znalezioną na forum, bo cięło mi niemilosiernie) na wartosc 3 z Bergheimem moje kłopoty ustały.
Ale zmieniac w innych odcinkach nie wiedząc, co sie w zasadzie zmienia, to troche bez sensu.

Mam nadzieje, że mimo mojego niepowodzenia postawa pozostałych reprezentantów AP WRT pozwoli nam pozostac w walce o miejsca 7-9 w klasyfikacji teamów.

Pozdrawiam wszystkich
Michał
Obrazek
Michael KOWALCZYK sr

Postprzez PUZIO Adrian » Śr, 9 lis 2011, 22:49

Ochłonąłem trochę więc mogę pisać ;) RBR to największa zagadka świata wśród gier. Nie bez kozery mówi się, że geniusze są nienormalni. Tak samo z tą grą, jest genialna ale nienormalna czasami ;) Jadę sobie Sumburk na drugiej pętli, auto naprawione po serwisie, a tu nagle obroty w dół i ledwo trójkę mogę wrzucić. Przyspieszenie wozu drabiniastego. Uszczelka pod głowicą ? Jechałem tak jakiś czas i w końcu ESC i opcje kontrolera, co widzę ? Gaz i hamulec prawie do połowy wciśnięte :unsure: Konsternacja i ... rozbieramy pedały. Serwis na OESIe ;) Poczyściłem, poskładałem, dalej to samo. Szatańska myśl przeszła przez głowę, żeby ustawić hamulec na przycisku. Szybko na szczęście z tego zrezygnowałem. Przypisałem jeszcze raz komendy do pedałów i działa. Wchodzę do gry i kierownicę mam rozkalibrowaną, a pedały przybrały domyślną wartość, taką jak przed kalibracją DXTTweakiem. No i się zaczęło. Zamiast walki o czasy była walka o utrzymanie auta na drodze ;) Dojechałem do mety na bardzo dobrym 9 miejscu w A5 ale przez tego "motyla noga" Ryśka straciłem 6 lokatę :/. Nie wiem jak to możliwe ale podczas odcinka gra mi rozkalibrowała kierownicę i pedały. Ciemna magia :niepewnosc:

Chodził mi nikczemny plan po głowie żeby między odcinkami wykrzaczyć Ryśka i pojechać po requeście z już skalibrowanymi od początku pedałami. Szybko jednak z tego pomysłu zrezygnowałem, bo bym spać nie mógł ;)

Reasumując: i tak jest dobrze, że dojechałem do mety na 9 miejscu. Walka o pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji generalnej klasy A5 będzie naprawdę ciężka. Ale nic, to je rally.
WolnyKanał na YouTube - gry niezależne i nie tylko. Zapraszam.
Obrazek
PUZIO Adrian

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Śr, 9 lis 2011, 22:58

Gratulacje Piotrek :) Miałem nie fart i d...a d...a d...a :D Kibica zahaczyłem tyłem i jeszcze falstart. Ale emocje :P
Szykuje nam się końcówka sezonu z wielkim ciśnieniem. Będzie ciekawie :) Cieszynka wszystko na powie :) Do zobaczenia.

Podziękowania również dla Pawła ;)
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 9 lis 2011, 23:22

Cóż mogę powiedzieć o swoim występie w Koszycach... Założenie było jechać spokojnie od startu do mety rajdu, i dowiezienie jak największej ilości punktów dla teamu.
SS1 ledwo się toczyłem bojąc się przyczepności, okazało się że śmiało można było pojechać szybciej.
SS2 tuż za startem z łącznika szutrowego wypluło nas poza drogę, a wyjazd na slicku z tej trawy trwał około 15 sek :/
SS4 Na spadaniu najechałem lekko na trawę i znowu wypad daleko poza trasę, strata ponad 20 sek, chcąc nadrabiać cisnąłem ogniem przed siebie co okazało się jak zwykle złym nawykiem i wypadłem w lesie miedzy drzewa, na szczęście silnik cały, kibole pomogli postawić furę na koła i jedziemy dalej, strata na tym odcinku około 1min10sek.
SS6 za mostkiem przed skokiem postawiło bokiem i wyskoczyłem prosto w kibiców, ogień dalej i na szutrze znów mnie postawiło i kolejny raz pozwiedzałem plener :/ tu straciłem 50 sek
Drugi dzień rajdu to bardzo rozważna i w miarę czysta jazda, lecz tu akurat nie było gdzie odrabiać strat.

Zawalony pierwszy dzień pogrzebał szanse na dobry wynik, przepraszam Team za mój kolejny słaby występ w tej połowie sezonu, po pierwszej połowie były ambicje na TOP3 w klasie N4. Druga część szybko sprowadziła mnie na ziemie i teraz widzę że jeszcze dużo mi brakuje do najlepszych w klasie.

Dzięki E-Rajdy za kolejną świetną rundę i całą pracę włożoną w te rozgrywki.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez FUZYNSKI Damian » Cz, 10 lis 2011, 01:27

Pięknie!
Dziękuje zespołowi za tak piękny wynik w Koszycach, jestem strasznie szczęśliwy! :D
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 10 lis 2011, 09:00

Komunikat ws. repów:

viewtopic.php?f=106&t=5968&p=219355#p219355

UWAGA - dużo repów dodatkowych.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez KUBICKI Patryk » Cz, 10 lis 2011, 09:41

No i udało się urwać coś dla zespołu! Indywidualnie zabrakło jednego oczka, ale to mało istotne już! Dżizas, co Justyna ostatnio wyprawia :spoko: Zmieniam klase, tylko najpierw musi ona powstac, klasa LAMER! :D
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez CEBULSKI Kuba » Cz, 10 lis 2011, 12:19

Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa :) Dawno nie było mnie na podium, a co dopiero na samym jego szczycie :) Zakładałem tutaj walkę o zwycięstwo i się udało, pierwszy dzien idealny, tylko jeden odcinek przegrany z Adrianem i to o ułamki sekund. Drugi dzień jechałem spokojnie, ale nie ustrzegłem się błędu i spina na, którym straciłem ponad 10 sekund, na szczęście udało się dowieźć zwycięstwo do mety i wrócić na pozycje wicelidera mistrzostw. To był bardzo trudny rajd, dlatego tym bardziej się cieszę że udało się zwyciężyć :) Na tą rundę postanowiłem zrobić malowanie upamiętniające tragicznie zmarłego Marco Simoncelliego, co można zobaczyć w galerii na portalu, jemu właśnie dedykuje zwycięstwo.
Plan na następną rundę to walczyć o wygraną, znając możliwości mojego brata o mistrza będzie ciężko, ale chciałbym zakończyć ten sezon na 2 stopniu podium :)
CEBULSKI Kuba
Moderator, ZSS

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Cz, 10 lis 2011, 14:00

FUZYNSKI Damian napisał(a):Pięknie!
Dziękuje zespołowi za tak piękny wynik w Koszycach, jestem strasznie szczęśliwy! :D

Damian :spoko: :P
Osobisty wynik świetny bo zakładałem być w top 5 i 5-te miejsce :) Łukasz faktycznie za dużo masz tych 4-tych miejsc ale jak widać ukończone rajdy procentują i zapowiada się arcy ciekawy finał na barbórce oczywiście wielkiej 3-ki tego sezonu :) Trzeba będzie bronić rękami i nogami 5 pozycji :P
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez Hubert Poczwardowski » Cz, 10 lis 2011, 14:12

No i zwycięstwo chociaż nie obyło się bez problemów i wypadków ale szczęśliwie 1,5 sek przed Piotrkiem na mecie ;) szkoda polskiego bo teraz nie ma o co walczy w ostatniej rundzie...
Hubert Poczwardowski

Postprzez GORALIK Lukasz » Cz, 10 lis 2011, 15:27

Gratulacje dla zwycięzców:)
Zwłaszcza dla Pawła i Seba który idzie po mistrza :P

Ja jestem załamany tym rajdem, to już szóste czwarte miejsce w tym sezonie :(
Tragedia :(
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 10 lis 2011, 20:54

Wszem i wobec oświadczam, że mój brat który zajął drugie miejsce w klasie H zostanie zdyskwalifikowany gdyż nadpisałem jego powtórki. Ani główny zainteresowany ani ja nie zadbaliśmy aby do tego nie doszło.

Ostały się powtórki z 2 ostatnich oesów gdyż po wywaleniu do pulpitu otrząsnąłem się i je skopiowałem z katalogu gry.

Zespół ArPak Klan Rally Tim zagłębia się we własnym gorzkim bólu który sam sobie zgotował :( a i tym komunikatem ostrzega innych aby takie sytuacje się im nie przydarzały.
Paweł Kaluscha

Postprzez PIEDA Dariusz » Cz, 10 lis 2011, 22:15

Klan Kaluscha powinien zrobić sobie kopie całego katalogu Ryśka (dla każdego osobny katalog) i dla każdego inny profil w logitech profiler, w którym to jeden profil uruchamiał by grę z danego katalogu i tworzył w nim nagrania powtórek, nie nadpisując jednocześnie drugiemu panu takowych. No chyba, że cierpicie na brak miejsca na dysku twardy - wtedy pozostają tylko jakieś tabletki na głowę (pamięć znaczy się) :)
Oczekuj nieoczekiwanego
PIEDA Dariusz

Postprzez CHOMA Krzysztof » Cz, 10 lis 2011, 22:50

Paweł Kaluscha napisał(a):Wszem i wobec oświadczam, że mój brat który zajął drugie miejsce w klasie H zostanie zdyskwalifikowany gdyż nadpisałem jego powtórki. Ani główny zainteresowany ani ja nie zadbaliśmy aby do tego nie doszło.

Ostały się powtórki z 2 ostatnich oesów gdyż po wywaleniu do pulpitu otrząsnąłem się i je skopiowałem z katalogu gry.

Zespół ArPak Klan Rally Tim zagłębia się we własnym gorzkim bólu który sam sobie zgotował :( a i tym komunikatem ostrzega innych aby takie sytuacje się im nie przydarzały.

Dostanie po prostu karę...
CHOMA Krzysztof

Postprzez FRAJDA Daniel » Pt, 11 lis 2011, 02:01

Wystarczy w grze zrobić dwa profile np. mulligatywny1 i mulligatywny2 i bylo by po problemie :) Nie ma w Twoim przypadku żadnego wytłumaczenia. Kara i koniec :/
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 11 lis 2011, 15:14

Dzięki za rady ;)
Ale błędy zdarzaja się wtedy kiedy jest niedopilnowanie.
Tak też się stało. Generalnie żaden ze mnie menadżer zespołu i zespół o tym wie. Każdy ma się martwić o swoje i tyle. A zespól jest bo jest w składzie 3osób i nie walczymy z założenia o nic. W przyszłym roku muszę to inaczej rozegrać nieco (o ile będzie liga za co trzymam kciuki) Brat i Tato traktują to zupełnie lajtowo i jeśli im nie zależy to mi tymbardziej. Nic na siłę robić nie będę.

Ja zgłaszam do rozgrywek, opłacam i namawiam Tatę i w zasadzie brata też by co rajd się odstresowali i sobie pojechali. Na tym moja rola się kończy (i tak ich za dużo męczę zapewne :-] )

Brat dał ciała a ja nie musiałem o tym pamiętać (szkoda bo miałby pamiątkę będąc w relacji) bo tak jesteśmy umówieni. Oni mają tak szczerze mówiąc na to wylane poprostu :D Stało się. Tyle :)

Dla mnie natomiast E-Rajdy to spełnienie pewnych ambicji..ale to już zupełnie inna historyja...
Paweł Kaluscha

Postprzez lukasz Waligora » Pt, 11 lis 2011, 23:20

Ja drugi rajd pod rząd pauzowałem :przebij mur: ale nie z mojej winy po prostu jestem co drugi tydzień w domu i akurat Polski i Koszyc wypadł niekorzystnie :( :help:
lukasz Waligora

Postprzez Pawel Lizakowski » Pt, 11 lis 2011, 23:58

Dziękuje wszystkim za gratulacje :) w walce o tytuł się już nie licze, no ale. Czuje satysfakcję, bo wygrać rajd nie jest łatwo, naprawde.

Oto onboard ze zwycięskiego odcinka SS4 Rankovice, czyly Sumburk, slick po wilgotnym asfalcie w WRC :)
http://www.youtube.com/watch?v=GfrL-cCQTcg
Pawel Lizakowski

Postprzez BUCZEK Lukas » So, 12 lis 2011, 00:39

Ja ze swojej strony gratuluje zwyciezcom oraz pokonanym. Ciesze sie , ze moglem po ponad miesiecznej przerwie zwiazanej z remontam , przeprowadzka itp wziac ponownie udzial w WRSMP. Niby tylko miesiac na "odwyku" ale zauwazylem jak wiele moze znaczyc, brak kontaktu z czolowka zrownowazonej klasy A5.

Dzieki E-Rajdy za kolejny wymagajacy rajd, PLAY MAX za mozliwosc startu :-)

Do zobaczenia na kolejnych oesach
BUCZEK Lukas
E-R Team, ZSS

Postprzez HAZUKA Artur » N, 13 lis 2011, 11:46

moze mi ktos powiedziec w jaki sposob mozna odtworzyc powtorki z odcinka bergheim??
Szukam Kierowcy do 3ligi:)
HAZUKA Artur

Postprzez LACH Bartek » N, 13 lis 2011, 12:00

Wystarczy przeczytać ten temat. Strona piąta dokładnie.
LACH Bartek

Postprzez HAZUKA Artur » N, 13 lis 2011, 12:02

ok dzieki
Szukam Kierowcy do 3ligi:)
HAZUKA Artur

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd