Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Polski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Polski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez FRAJDA Daniel » Pt, 28 paź 2011, 19:07

Krzysztof u Nas, ja nie zostałem sklasyfikowany a to 15pkt w plecy hehe, skromny jestem wiem :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez CHOMA Krzysztof » Pt, 28 paź 2011, 21:01

Lukasz Bednarz napisał(a):
CHOMA Krzysztof napisał(a):Panie Łukaszu

Wypraszam sobie to "Panie" :lol:

Chciałem zabrzmieć oficjalnie :lol:

@ Daniel
No fakt Daniel , pech niezły. Ale sa i plusy :lol: Dzięki temu mamy ciekawszą koncówkę.
Koszyce to będzie miazga , okaże się kto lepiej wytrzyma ciśnienie.
CHOMA Krzysztof

Postprzez Tomasz Rybczyk » So, 29 paź 2011, 01:46

Po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi na temat awarii RBR CZECH, mogę powiedzieć tylko tyle, ze była to tylko i wyłącznie nasza wina..
Teraz już wiemy, aby nie startować kolejnych rund w ostatniej chwili.. BA! Nawet w ostatnim dniu rajdu! :)
I to wszystko w tym temacie.

Chciałbym w imieniu swoim i całego zespołu HPRT serdecznie pogratulować zwycięzcom tegorocznej edycji Rajdu Polski! ;) Wielka szkoda, ze tyle zawodników z naszego zespołu nie pojechało ze względu na awarie czechow.. ale cóż..
Musimy wyciągnąć z tego wnioski i śmigać dalej :D

pozdrawiam :P
Lada Kalina R2 | A6
Tomasz Rybczyk

Postprzez lakimakromedia » So, 29 paź 2011, 05:32

Ciekawe sprawdzalem w srode i bylem 3 - sprawdzam dzisiaj i jestem pierwszy w klasie - wtf? Nie zebym mial cos przeciw :D.

ed
Albo nie sprawdzilem ostatniego odcinka, a tylko przedostatni gdzie rzeczywiscie jestem 3 :cfaniak:
lakimakromedia

Postprzez FRAJDA Daniel » So, 29 paź 2011, 12:35

Tomasz Rybczyk napisał(a):Po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi na temat awarii RBR CZECH, mogę powiedzieć tylko tyle, ze była to tylko i wyłącznie nasza wina..
Teraz już wiemy, aby nie startować kolejnych rund w ostatniej chwili.. BA! Nawet w ostatnim dniu rajdu! :)

Chciałbym w imieniu swoim i całego zespołu HPRT serdecznie pogratulować zwycięzcom tegorocznej edycji Rajdu Polski! ;) Wielka szkoda, ze tyle zawodników z naszego zespołu nie pojechało ze względu na awarie czechow.. ale cóż..

Tomek a co to za różnica czy jedziesz w pierwszym czy ostatnim dniu rajd ??? Równie dobrze mogło to się przytrafić w każdym innym dniu począwszy od startu rajdu. Pech chciał że było to w ostatni dzień, więc proszę nie pisz że jest to nasza wina ponieważ nikt z nas zupełnie niczym nie zawinił. Każdy rajd rozgrywany jest w odpowiednim czasie i w tym czasie trzeba go pojechać, tu mieliśmy dzień gratis od Czechów ale wg. mnie to nic nie zmienia termin jest od-do. Wielu z nas pracuje i ma wiele innych obowiązków które nie pozwalają zasiąść do gry kiedy im się chce, wielu planuje sobie start już kilka dni wcześniej np. ja i musiałem zwolnić się wcześniej z pracy. Zawinił sprzęt jak FIA pisał i tyle, ta awaria trafiła się nam jak 6 w lotto z tym że w lotto chciałbym trafiać często a na taką awarię nigdy więcej. Ale nie znamy dnia ani godziny kiedy znów coś pierdyknie, i ktoś nie pojedzie a tu na forum zacznie się znów wrzawa :) Więc jak chcesz to możesz obwiniać Siebie :P ale mnie w to nie mieszaj :) Pozdrawiam, za rok wygram :ph34r:
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez LACH Bartek » So, 29 paź 2011, 12:52

Różnica jest taka, że jeżeli coś takiego się przytrafi każdego innego dnia, to można tak jak napisał FIA zostawić RBR-a włączonego na noc i następnego dnia dokończyć rajd i mieć punkty. Jazda ostatniego dnia tuż przed końcem rajdu to ryzyko, że nawet w przypadku pulpitu ekipa e-rajdy nie zdąży uznać requesta. Skoro start do rajdu planuje się z wyprzedzeniem to i takie rzeczy trzeba wziąć pod uwagę.
LACH Bartek

Postprzez FRAJDA Daniel » So, 29 paź 2011, 13:09

Nie każdy może zostawić na noc, niektórzy używają kompa do innych rzeczy niż rbr i w niejednym domu jest wielu użytkowników. Aczkolwiek masz rację jest taka możliwość :) Ja między innymi dlatego nie siedziałem do końca w pracy i zwolniłem się sporo wcześniej, żeby w razie pulpitu czy jakiejkolwiek innej awarii wysłać requesta. Jednak zostałem przechytrzony przez macierz serwera (tej pod uwagę nie brałem :) ) i od godziny 16.30 do 24.10 próbowałem się łączyć żeby pojechać dalej. Udało się to około godzinę później gdy się przebudziłem i dokończyłem rajd na śpiochu :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Tomasz Rybczyk » So, 29 paź 2011, 14:08

Według mnie można jednak powiedzieć ze była to jednak troszkę nasza wina :) "czubki" z czołówki dobrze o tym wiedza, ze takie rożne dziwne sytuacje się zdarzają, dlatego bardzo rzadko jada rajd tak późno. Oni o tym wiedza - my nie wiedzieliśmy (przynajmniej ja, pierwszy raz miałem taka sytuacje), a przecież powinniśmy o tym wiedzieć i pamiętać. Takie jest moje zdanie, a jak wiadomo każdy ma inne ;)
Wiadomo tez, ze mało kto ma czas jechać rajd kiedy chce, ludzie pracują, maja rodziny itd. Podobnie jak niewiele kierowców ma na tyle pieniędzy, żeby sobie zamontować osobny komputer do ryska z dodatkowa bateria na wypadek, gdyby była przerwa w dostawie prądu, a takie rzeczy się zdarzają, sam tak miałem dwa razy, raz awaria w energetyce a drugi raz wywaliło mi korki - oczywiście miałem crashed i nici z rajdu. Kilka razy internet robił jakieś fochy i tez po rajdzie.. Żeby profesjonalnie podejść do jazdy w rozgrywkach wg. mnie kierowca powinien być przygotowany na każda taka okoliczność. Dlatego ja z góry na sezon przewiduje, ze nawet kilka rajdów mogę nie ukończyć z powodu takich usterek. Szkoda tylko, ze wypadlo na Polski.. Bo leci na pieknych odcinkach;/ Nawet polecam zamykać pokój w którym się upala. Mialem w 2009 roku taka sytuacje, ze kot zainteresowany świstami kierownicy w moim pokoju podstępem otworzył sobie drzwi (sam!), a ja słuchawki na uszach i ogień :ph34r: Wyobraźcie sobie, ze gnojek wskoczył mi na kolana, ja się tak przestraszyłem, ze puściłem kierownice przy 150km/h :) Dzwon był pierwsza klasa :lol:

Oczywiście można tez powiedzieć, ze E-R jest buu - bo tak wyszło.. rożni są ludzie.. I trzeba się z tym liczyć. Ale bawi mnie takie podejście do sprawy. Gdyby nie ten twardy regulamin WRSMP nie były by tak elitarnymi rozgrywkami i nie było by sensu w ogóle w nich jeździć :cfaniak:

Teraz niech ktoś rzuci co rundę hasło "JUTRO PADA SERWER" :lol: Zobaczycie jak wszyscy będą szybko pomykać :lol:
Lada Kalina R2 | A6
Tomasz Rybczyk

Postprzez FRAJDA Daniel » So, 29 paź 2011, 14:38

Z moich spostrzeżeń 80-90% czołówki jedzie rajd w ostatni dzień, nawet w ostatnich godzinach. Oczywiście nie jest tak co rajd ale bardzo często to się zdarza, na pewno taka sytuacja ma miejsce w klasie N4 :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez Michal CZERNICKI » So, 29 paź 2011, 14:54

Najlepszy wynik w sezonie - 4 miejsce w klasie.
Jechałem bardzo ostrożnie + fatalnie na SSS.
Mimo tego udało się uzyskać fajny rezultat.
Michal CZERNICKI

Postprzez Tomasz Rybczyk » So, 29 paź 2011, 15:00

FRAJDA Daniel napisał(a):Z moich spostrzeżeń 80-90% czołówki jedzie rajd w ostatni dzień, nawet w ostatnich godzinach. Oczywiście nie jest tak co rajd ale bardzo często to się zdarza, na pewno taka sytuacja ma miejsce w klasie N4 :)

Tez to właśnie w N4 zauważyłem kiedyś, ostatnie kilka godzin rajdu i 5 oczek w dól :wacko:

Wiec jak? Jedziemy Panowie jakiś rajdzik "dla tych co nie jechali" na haslo? :lol: For FUN rzecz jasna :P
Lada Kalina R2 | A6
Tomasz Rybczyk

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » So, 29 paź 2011, 16:16

FRAJDA Daniel napisał(a):
Tomasz Rybczyk napisał(a):Po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi na temat awarii RBR CZECH, mogę powiedzieć tylko tyle, ze była to tylko i wyłącznie nasza wina..

Tomek a co to za różnica czy jedziesz w pierwszym czy ostatnim dniu rajd ??? Równie dobrze mogło to się przytrafić w każdym innym dniu począwszy od startu rajdu. Pech chciał że było to w ostatni dzień, więc proszę nie pisz że jest to nasza wina ponieważ nikt z nas zupełnie niczym nie zawinił. Każdy rajd rozgrywany jest w odpowiednim czasie i w tym czasie trzeba go pojechać, tu mieliśmy dzień gratis od Czechów ale wg. mnie to nic nie zmienia termin jest od-do. Wielu z nas pracuje i ma wiele innych obowiązków które nie pozwalają zasiąść do gry kiedy im się chce, wielu planuje sobie start już kilka dni wcześniej np. ja i musiałem zwolnić się wcześniej z pracy. Zawinił sprzęt jak FIA pisał i tyle, ta awaria trafiła się nam jak 6 w lotto z tym że w lotto chciałbym trafiać często a na taką awarię nigdy więcej. Ale nie znamy dnia ani godziny kiedy znów coś pierdyknie, i ktoś nie pojedzie a tu na forum zacznie się znów wrzawa :) Więc jak chcesz to możesz obwiniać Siebie :P ale mnie w to nie mieszaj :) Pozdrawiam, za rok wygram :ph34r:

Dokładnie co za różnica :) Niestety plugin nie jest tak dopracowany aby zatrzymywać czas danego turnieju w razie awarii serwera lub jakiejkolwiek innej awarii i później o ten czas przedłużać turniej. Lub drugie rozwiązanie jak pisał FIA niemożliwość przedłużania turnieju bo to by rozwiązywało takie problemy jakby założyciel turnieju miał możliwość jego przedłużenia.
Nie ma w przypadku Polskiego nikogo winy a już na pewno nie ma winy zawodników którzy nie wystartowali bo tak jak niektórym tak i mnie przez myśl nie przeszło że może się przydarzyć taka awaria :)
Jeszcze co do regulaminu i tej kary którą dostał bym za zły nick tu na forum to nie przesadzajmy z taką surowością bo każdy popełnia błędy i ja taki błąd nieświadomie popełniłem zapominając że jest w regulaminie o tym punkt I 6...
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez Tomasz Rybczyk » So, 29 paź 2011, 16:42

Piotr30383 napisał(a):Jeszcze co do regulaminu i tej kary którą dostał bym za zły nick tu na forum to nie przesadzajmy z taką surowością bo każdy popełnia błędy i ja taki błąd nieświadomie popełniłem zapominając że jest w regulaminie o tym punkt I 6...

Tez muszę się przyznać ze mam inny nick na forum i rbr czech ;) Tu jestem Tomasz a tam Tomek :lol:

Dobra już oj tam oj tam B) Jak napisałem wcześniej - Na Koszycach pada serwer w ostatni dzień. I nie będzie takich problemów już. Od każdego rajdu odejmuje teraz jeden dzień i jadę wcześniej ^_^
Mamy nauczkę no, co tu dużo gadać :ph34r:
Lada Kalina R2 | A6
Tomasz Rybczyk

Postprzez PUZIO Adrian » So, 29 paź 2011, 22:07

Można teraz spokojnie podsumować domowy Rajd Polski, najbardziej oczekiwaną przeze mnie rundę. Tradycji stało się zadość i pierwsza dziesiątka jest. W 2009 piąte miejsce w A5, w 2010 8. w A6 i teraz 6. w A5 ponownie :) Ten rajd oraz pozycja w nim jest tym bardziej dla mnie ważna, bo rajd był stosunkowo krótki w porównaniu do tych z 2009 i 2010 roku, a na dłuższych rajdach zawsze lepiej mi idzie. Dochodzą Monteki, których nie można upalać milion razy i wyniki są.

Na początek podziękowania dla ekipy E-RAJDY za stworzenie tak trudnych i pasjonujących rozgrywek, a także za wspaniały mod. Trwajcie jak najdłużej.

Sam rajd przebiegał bez błędów. Raz tylko dwa banery poszły w powietrze po tym jak za szeroko wyjechałem z zakrętu. Tempo miałem gorsze od treningowego ale to akurat nie nowość ;) Najwięcej traciłem na długich odcinkach, nawet 20 sekund od tempa treningowego :unsure: Jednak analizując wyniki piąte miejsce było nie do przeskoczenia jeśli bym poprawił owe odcinki czyli wszystko zostaje na swoim miejscu. Kolejne punkty zebrane zarówno dla siebie jak i Heka Południe Rally Team.

A odnośnie "afery" z awarią serwera czeskiego. Nigdy nie jechałem rajdu w ostatnim dniu. Zawsze organizowałem sobie tak czas żeby przynajmniej w przedostatnim pojechać. Dlaczego ? Żeby wyeliminować zbędne ryzyko oraz mieć komfort psychiczny, że kilka godzin przed końcem rajdu nic się nie zepsuje, a w razie DNS był czas na uznanie requesta, w końcu robią to tylko ludzie i to jeszcze charytatywnie.
WolnyKanał na YouTube - gry niezależne i nie tylko. Zapraszam.
Obrazek
PUZIO Adrian

Postprzez PIEDA Dariusz » N, 30 paź 2011, 09:48

No, mnie chociaż jeden punt dla zespołu udało się "zdobyć" przez tą awarię serwera (bo przez zbyt optymistyczny atak zakrętu, dostałem rykoszetem korą drzewa razem z drzewem w środku - a nawet dwoma :) ). Pozatym na poprzednim rajdzie jadąc w sobotę późnym wieczorem miałem pulpit i DNS a na request czekałem do niedzieli wieczora(w zgodzie z regulaminowym GSR). I taka sytuacja nauczyłe mnie żeby nie czekać na ostatni dzień rajdu aby ruszać na odcinki. Więc dla mnie każdy kto czeka (nieważne czy musi czy chce) na ostatni moment jest hardkorowym alienem. A, że rajd trwa od do ... mmmm .... tak jak z pitem do oddania do US na koniec kwietnia. Nikt nie ma czasu wcześniej (od stycznia można jak się ma rozliczenie z pracy) tylko ostatni tydzień kwietnia pół polski siedzi w US. Widzicie analogię?
Oczekuj nieoczekiwanego
PIEDA Dariusz

Postprzez Lukasz Bednarz » N, 30 paź 2011, 21:11

Aaa i jeszcze byłbym zapomniał zacytować genialnego polskiego aktora:

"Kobietaaaa mnie bije" :cry:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez NATANEK Tomek » Pn, 31 paź 2011, 07:34

"Czas na przesłanie powtórek upływa w środę, 3 listopada 2011r. o godzinie 12:00"

Łukasz popraw tą informację w Biurze Rajdu, bo będą zgrzyty :D
Obrazek
NATANEK Tomek

Postprzez RAJEWSKA Justyna » Pn, 31 paź 2011, 21:28

Super, nie musieliśmy korzystać z SR i nawet Kalinka się nie uszkodziła.

Udało się zdobyć punkty dla siebie oraz teamu i to moje najlepsze miejsce jak do tej pory w tym cyklu WRSMP bo aż 5 , ale mam tą świadomość że to tylko przez awarię pluginu ponieważ jeszcze nie mam najmniejszych szans z Łukaszem M.Ż., Qbartem oraz resztą spółki z góry tabeli A6 ale w następnym sezonie przyłożę się bardziej hehehe :kamikaze:

Jednak ciśnienie mi podnosił Łukasz B, następnym razem będę musiała wyłączyć międzyczasy ponieważ moje serce jest chyba na to za słabe ,a zwłaszcza wtedy gdy ponosi mnie fantazja i zapominam o tym że istnieje coś takiego jak hamulec...

Montekland składa się ze świetnych oesów które się przyjemnie i szybko pokonuje, chociaż nie umiem jeździć odcinków szutrowych gdyż jestem kierowcą” asfaltowym” 

Mam nadzieję że na Koszycach też będę trzymała się blisko Łukasza- Powodzenia :spoko:
A co do Patryka to jestem pewna że Peugeot 205 GTi jest już naprawiony i gotowy do kolejnego startu ;)

Podziękowania dla całej załogi E-Rajdy za świetnego moda :)
RAJEWSKA Justyna
E-R Team

Postprzez KUBICKI Patryk » Pn, 31 paź 2011, 21:53

hah, owszem, buda wyklepana, silnik nowy, ale.... nadszarpnalem budzet nowego teamu i jesli w Koszycach powtorze to co na Polskim to na Cieszynke w nagrode od Teamu dostane Yugo! Także tego...
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 1 lis 2011, 14:20

Skoro to nasza wina bo gramy ostatniego dnia wieczorem to czemu rajd trwa tydzień ?? niech trwa 1 lub max 2 dni i kij w oko tym co nie będą mogli zagrać bo nie będą mieli czasu hehe a jeżeli termin jest 5 czy tam 6 dni to mam prawo i możliwość przejechać go nawet 1h przed uplywem terminu który wyznaczył sam organizator i to na nim spoczywa odpowiedzialność zapewnienia możliwości rozegrania rajdu ;) Dlatego jeżeli nie pojade rajdu nie z mojej przyczyny to wina leży po stronie organizatora lub jakiś tam dalszych podmiotów organizujących rozgrywki i tyle mam do powiedzenia na ten temat ;)

P.S wiem, że zaraz będą głosy, że te rozgrywki to nie realne mistrzostwa świata itp i że są robione z czystej pasji i za darmo dlatego uważam, że jeżeli wszyscy zawodnicy nie mieli możliwości przejechania rajduto taki rajd nie powinien być klasyfikowany do punktacji na koniec sezonu i tyle ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 1 lis 2011, 15:07

Hubert... daj już sobie spokój, bo przeżywasz jakby odebrali ci mistrzostwo świata...

rajd trwa tydzień, żeby więcej ludzi miało możliwość pojechania. chcesz jeździć ostatniego dnia, w ostatnią godzinę trwania rajdu? twoja sprawa... tylko musisz mieć świadomość, że jeżeli będzie awaria pluginu, nie będzie czasu na to, by to naprawić. nie jesteśmy w stanie nic zrobić jeżeli problem leży po stronie Czechów. co do "nieklasyfikowania do punktacji na koniec sezonu" to w regulaminie jest odpowiedni punkt, w którym jest wyjaśnione, kiedy rajd jest odwołany z powodu awarii pluginu (pkt I.32 regulaminu WRSMP 2011).

proszę cię. daj już spokój... peace :)
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez KAPITAN Sebastian » Wt, 1 lis 2011, 16:11

Hubert Poczwardowski napisał(a):...że jeżeli wszyscy zawodnicy nie mieli możliwości przejechania rajduto taki rajd nie powinien być klasyfikowany do punktacji na koniec sezonu i tyle ;)

Sorry ale to co mówisz jest po prostu bez sensu :) Nie wiem jak ty ale ja widzę na mecie 198 sklasyfikowanych zawodników. To jest tylko i wyłącznie TWOJA wina, że zostawiasz rajd na ostatnią chwilę, sam zawsze jeżdżę ostatniego dnia ale chwała Bogu za to, że kumpel miał wpaść w odwiedziny i pojechałem rajd dzień wcześniej. Rajd trwa tydzień, masz więc 168 godzin na przejechanie rajdu.

To co mówisz odnośnie trwania rajdu to już w ogóle dla mnie totalny absurd... Kiedyś były dwa etapy i po to została zmieniona formuła bo nie każdy miał możliwość siadania dwa razy do RBR np. w ciągu weekendu. Także naprawdę daj już spokój z lamentami i przyjmij to jak facet na klatę. Każdy z nas kiedyś nie ukończył rajdu z powodu awarii pluginu czy też innej przyczyny niezależnej od nas i nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i cisnąć na kolejnym rajdzie!
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Wt, 1 lis 2011, 16:19

Masz Hubercie racje :P no ale niestety to nasi południowi sąsiedzi umożliwiają nam wirtualne ściganie więc nie jest możliwe zapewnienie organizatora że rajd będzie trwał te 5 czy 6 dni. Jako że Czesi tego pewno nie czytają to możemy zwalić winę na nich a co :rotlf: A na poważnie to trzeba będzie jeździć ten dzień wcześniej ;)
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez Krzysiek Pawlak » Wt, 1 lis 2011, 16:28

Hubert a do kogo będziesz miał pretensję jak pojedziesz rajd na ostatnią cwilę i wywali cię do pulpitu,a organizator nie zdąży ci uznać requesta bo nikt nie ma w obowiązku siedzieć przed kompem tydzień i czekać.Chociaż by dlatego bezpieczniej jest jechać rajd wcześniej.
Krzysiek Pawlak

Postprzez FUZYNSKI Damian » Wt, 1 lis 2011, 17:03

W regulaminie jest dokładnie o tym mowa. Hubert startując w WRSMP godził się na warunki regulaminu i dokładnie wiedział co się stanie jeżeli będziemy mieli do czynienia z awarią. W tej chwili takie pretensje są po prostu śmieszne bo jedynie wywołują niepotrzebne dyskusje. Tym bardziej organizator nie ma sobie nic do zarzucenia bo w regulaminie uprzedził o możliwości awarii serwera.
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez SZPARSKI Michal » Wt, 1 lis 2011, 17:08

Okej Panowie,dajcie już spokój bo takie "kłótnie" już nie mają sensu :( stało się i trudno,większość ma nauczkę na przyszłość.Oczywiście każdy ma prawo jechać kiedy chce,bo nie każdy ma czas,ale to jest tylko serwer który ma prawo wysiąść,także nikogo nie można obwiniać.Takie jest moje zdanie :unsure:
SZPARSKI Michal

Postprzez CHOMA Krzysztof » Wt, 1 lis 2011, 19:59

Ja już kompletnie Was nie rozumiem. Ja we wtorki , czy środy po prostu nie mam czasu i zawsze wolę pojechać na spokojnie na weekendzie czy w piątek gdy nie mam zajęć na uczelni.

Upalanie? No może i przydatne :P
CHOMA Krzysztof

Postprzez WALKOWSKI Michal » Wt, 1 lis 2011, 20:22

Tak słucham jak się użalacie i nie mogę tego zrozumieć. Mi też osobiście nie było dane pojechać tego fantastycznego rajdu, ale mam zupełnie inne podejście do tematu. Już taki ze mnie typ, że bardzo wczuwam się w klimat rajdowy i stważam sobie całą możliwą otoczkę, aby emocje były jak najbardziej realistyczne :) Czy tak trudno sobie wyobrazić, że nie wystartowaliście w rajdzie z przyczyny awarii technicznej auta (ot np. silnik nie dał się uruchomić) czy też np. nie zdążyliście przygotować rajdówki na rajd. Pomysłów mam mnóstwo i tak to sobie tłumaczę. Ile razy kierowcy rajdowi nie przejeżdzają nawet 1 km odcinka specjalnego i to nie z własnej winy. Pamiętajcie, że "...to je rally" i wszystko może się zdarzyć.
WALKOWSKI Michal

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 1 lis 2011, 21:10

NATANEK Tomek napisał(a):"Czas na przesłanie powtórek upływa w środę, 3 listopada 2011r. o godzinie 12:00"

Łukasz popraw tą informację w Biurze Rajdu, bo będą zgrzyty :D

No faktycznie pomyłka. Żeby nie było kwasów poprawię środę na czwartek ;)
A jak który mi się spóźni to...

A co do zawodników, którzy nie mogli jechać z powodu awarii pluginu. Z jednej strony sami sobie zaplanowali termin, w którym chcieli jechać. Ich sprawa. Ale fakt, że mieli jechać "na ostatnią godzinę" nie ma tu nic do rzeczy. Awaria mogła się zdarzyć w innym terminie - co wtedy? Owszem - zakładając, że plugin zaczął by działać przed zakończeniem rajdu - byłaby szansa dla tych, którzy nie wystartowali. A co z tymi, którym plugin wy wysiał podczas rajdu? "Crashed on ss..". A gdyby plugin nie działał przez 3 dni? Wtedy to byłby lament :shock:

Więc ja osobiście z jednej strony nie przyjmuję argumentacji "sam sobie jesteś winien", ale kategorycznie nie zgadzam się również z żalami zawodników, którzy utyskują na niemożność pojechania rajdu.
Jak to napisał Michał - To je rally i nic na to nie możemy. I mimo, że staramy się jak najbardziej urealnić WRSMP pewne bariery są nie do przeskoczenia z przyczyn obiektywnych. I na nic tu teksty w stylu "bo gdyby tak było w realnym rajdzie to..."
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 3 lis 2011, 14:29

Lukasz Bednarz napisał(a):A jak który mi się spóźni to...

Lipa, lipa, jedna wielka lipa :przebij mur:

Niektórzy z Was mogą mieć rok na wysłanie repów, mogą być wymienieni z nicka w BR a i tak repów nie wyślą.

Gratuluję zawodnikom:
BARTNIKOWSKI Robert
MAJDAK Tomek
SWIEZY Dawid

Wy nie tylko zaliczycie po 3 minuty kary. Dzięki Wam rywalizacja o 4 miejsce w klasyfikacji zespołowej może sprowadzić się do "zielonego stolika". Jest to dla mnie o tyle nieprzyjemna sytuacja, że jako zawodnik DRT jestem osobiście w sprawę zamieszany. Gratuluję.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd