Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Polski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Polski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pt, 28 paź 2011, 00:09

Brak słów na to jak się zakończył Polski tyle.
SZYMONIAK Piotr - WMRT - Ford Focus 06 WRC
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez PYSZNY Marcin » Pt, 28 paź 2011, 00:18

To teraz ja wyleje swoje żale. Odczucia podobne do Daniela i Siadłego. Czołówka w N4 trochę się posypała więc była spora szansa na solidne punkty. Ja akurat miałem szansę pojechania rajdu wcześniej. W zasadzie mogłem to zrobić każdego dnia trwania rajdu, ale wybór padł na ostatni dzień, bo czemu nie. Nie pamiętam, żeby w przeszłości taka awaria wyeliminowała mnie z jakiegokolwiek rajdu, więc nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak to może się skończyć. No cóż, stało się, to je reli, szkoda, że pudło w klasie na koniec sezonu poszło się hędożyć. Więcej szutrów w następnym sezonie proszę, bo czuje duży niedosyt po tym.
PYSZNY Marcin

Postprzez WACH Tomek » Pt, 28 paź 2011, 00:25

Ale lipa z tym. Czyli wygrałem w N4, ale co to za wygrana jak kilku dobrych graczy nie mogło pojechać :(. No nie tak chciałem odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w WRSMP, no straszny niedosyt :przebij mur: . Co do mojej jazdy to starałem się nie przeginać, jednak na 9 odcinku popełniłem falstart i miałem potem kilka momentów.
Ostatnio edytowano Pt, 28 paź 2011, 01:03 przez WACH Tomek, łącznie edytowano 1 raz
WACH Tomek

Postprzez Tomasz Rybczyk » Pt, 28 paź 2011, 00:43

W domu przed godzina 23 i klapa... :blink:
A była taka chrapka na walkę w N4! W zeszłym roku nie startowałem, ale Polski 2009 jest chyba najlepiej wspominanym przeze mnie rajdem. Piękne odcinki -_-
Widzę ze kupę driverów chciało zaatakować w ostatniej chwili, łącze się z wami w bólu :ph34r:
I wielka szkoda ze regulamin nie przewiduje nic na taka okoliczność.. nie jest to trochę fair :huh:
Lada Kalina R2 | A6
Tomasz Rybczyk

Postprzez ANTONIEWICZ Julian » Pt, 28 paź 2011, 01:01

1:00 - godzina po dozwolonym czasie i RBRCzech śmiga bez problemów. To nas dopiero strollowali Czesi.
ANTONIEWICZ Julian

Postprzez JARZĘBOWSKI Paweł » Pt, 28 paź 2011, 01:18

A ja przez to załapałem się do pierwszej dziesiątki w swojej klasie z karą dziewięciu minut. Tak czy inaczej kilku zawodników z czołówki w s2000 wykruszyło się już wcześniej. Miałem dużo szczęścia. Szkoda, że nie dojechałem cało do mety, bo to byłby mój najlepszy wynik jak do tej pory. Ale jakieś tam punkty dla zespołu wpadną, a i ja zdobyłem swoje pierwsze punkty w swojej krótkiej karierze :) Współczuję tym, którzy nie mogli pojechać ze względu na problemy z serwerem. Monteki zdarzają się bardzo rzadko, a jeszcze rzadziej z modem.
JARZĘBOWSKI Paweł

Postprzez Pawel Lizakowski » Pt, 28 paź 2011, 01:22

Piotr30383 napisał(a):Nie zawali ale zwycięzca nie powinien w takim razie myśleć że wygrał w czystej rywalizacji i że był najszybszy bo takiej rywalizacji nie było.

Drogi Piotrze - jako że Twoje słowa uderzają bezpośrednio we mnie, informuję Cię, że dla mnie rywalizacja była jak najbardziej czysta, a to że nie pojechałeś wcześniej, to możesz mieć pretensje tylko do siebie, a nie do mnie, bo jestem pierwszy na mecie, ani do E-RAJDY.PL, które jest organizatorem rajdu, ani do RBRCZECH, które może mieć awarię jak wszystko inne.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale mnie w to nie mieszaj. Wmów sobie że na rajdzie był tragiczny wypadek w którym ktoś zginął i ostatni dzień został odwołany, i tyle.

Niektóre rzeczy można przewidzieć, awarie serwera były już przeszłości. To tak samo jak w ostatni dzień dostawca internetu może mieć awarie, może być burza i może zabraknąć prądu itp itd. też byś mi napisał że rywalizacja nie była czysta bo nie mogłeś jechać?

--------------------------------------------------------
Niestety w takich okolicznościach przyszło mi zwyciężyć WRSMP Rajd Polski 2011, zwyciężyć drugi raz z rzędu. W końcu meta, ale przygotowywałem się do tego rajdu. Poza dwoma mega spinami jazda była ok, jechało mi się bardzo dobrze, bo nie wiedziałem o okolicznościach kończących rajd. Ciekawostką jest że na obu przejazdach oesu Mikołajki (VERSME) uzyskałem identyczny czas co do setnej części sekundy (!) :D czas to mój PB:) na drugim odcinku już leszczowy błąd, auto na boku między drzewami, ale zaryzykowałem i poczekałem aż samo przewroci się na koła, czekałem chyba z 20 sekund, ale to i tak lepiej niż CFH heh :) Drugi błąd był na drugim przejeździe Uzkotina, zamiast ustawić się lewą to ja łape i za bardzo pociągło na baobab, i no i rolka, nawracanie i takie tam... Ale auto prawie nieuszkodzone... Potem było pare bardzo ciepłych sytuacji, no ale jestem na mecie B)
Świetna walka z Markiem KIEROWCĄ Testowym i Łukaszem Góralikiem, dzięki. Dziękuje E-RAJDY.PL za świetny rajd (choć za krótki - zawsze to będe powtarzał :) ) za świetny mod, byl klimat przy odcinkach :spoko: Zwycięstwo dedykuję Panu FIA :)

PS: screen autorstwa Sebastiana Sabełka z ubiegłorocznej edycji Rajdu Polski...

Obrazek
:lol:
Pawel Lizakowski

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Pt, 28 paź 2011, 07:45

Ostani raz zmieniam samochód przed rajdem :P Jak się elektronika posypała tak C2 stanęło... Mechanik nie dał rady... Czort wie co to było :D Ale na Koszycach będzie pełen ogień i pewnie pojadę prędzej <ostatnio czas nie pozwala na systematyczny trening> :) Gratulacje tym co na mecie :)

Końcówka sezonu, ojj będzie się działo :) I ludzie nie płaczcie proszę ja was. W realu też dzieją się dziwne rzeczy :)
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez FRAJDA Daniel » Pt, 28 paź 2011, 07:52

ANTONIEWICZ Julian napisał(a):1:00 - godzina po dozwolonym czasie i RBRCzech śmiga bez problemów. To nas dopiero strollowali Czesi.

Dokładnie :/ Mimo to postanowiłem pojechać do końca bo nie mogłem przeżyć że opuszczę domowy rajd :) Więc jestem na mecie i bardzo się cieszę że jednak udało mi się przejechać te przepiękne trasy :D Tak że panowie trzeba było czuwać, sprawdzac co jakiś czas czy plugin dziala.
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pt, 28 paź 2011, 08:23

Pawel Lizakowski napisał(a):
Piotr30383 napisał(a):Nie zawali ale zwycięzca nie powinien w takim razie myśleć że wygrał w czystej rywalizacji i że był najszybszy bo takiej rywalizacji nie było.

Drogi Piotrze - jako że Twoje słowa uderzają bezpośrednio we mnie, informuję Cię, że dla mnie rywalizacja była jak najbardziej czysta, a to że nie pojechałeś wcześniej, to możesz mieć pretensje tylko do siebie, a nie do mnie, bo jestem pierwszy na mecie, ani do E-RAJDY.PL, które jest organizatorem rajdu, ani do RBRCZECH, które może mieć awarię jak wszystko inne.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale mnie w to nie mieszaj. Wmów sobie że na rajdzie był tragiczny wypadek w którym ktoś zginął i ostatni dzień został odwołany, i tyle.

Niektóre rzeczy można przewidzieć, awarie serwera były już przeszłości. To tak samo jak w ostatni dzień dostawca internetu może mieć awarie, może być burza i może zabraknąć prądu itp itd. też byś mi napisał że rywalizacja nie była czysta bo nie mogłeś jechać?

GRATULACJE Paweł i pojechałeś naprawde świetnie :jabol:
A co do awarii serwera cóż okrutna sprawa bo chciałem żeby końcówka rajdu była ciekawa aaaa szkoda gadać. Takim sposobem pewno Team WRC wygra po raz trzeci. Przynajmniej USA poznałem doskonale przygotowując się do rajdu także będzie na przyszłość :) A i rywalizacja była czysta tylko no chodziło mi o to że nie wszyscy mogli pojechać w REGULAMINOWYM CZASIE to trzeba pomkreślić :)
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez NATANEK Tomek » Pt, 28 paź 2011, 09:01

A ja myślę, że osoby które czekały do ostatniej chwili, przechytrzyły po prostu same siebie. Bo nie uwierzę, że nie znajdzie sie przez 8 dni wolnej 1 godzinki :D
Obrazek
NATANEK Tomek

Postprzez Piotr Banaszek » Pt, 28 paź 2011, 09:14

Witam,

Rzadko sie udzielam ale na usta ciśnie sie jedno : JAKIE TO POLSKIE, NARZEKAĆ WSZĘDZIE GDZIE SIE DA

Pozwolę więc sobie zauważyć iż
Lukasz Bednarz napisał(a):Niestety rajd dostał kolejną obsuwę - tym razem o 24 godziny. W ramach rekompensaty, dzięki Czechom Rajd trwa dłużej - od czwartku do czwartku (czyli 8 a nie 7 dni :) ).
rajd trwał dłużej niż zwykle. Nie wiem o której sie serwer wykrzaczył ale o 16 działał napewno bo podziwiałem jazdę kolegów.
Tak więc w normalnych warunkach impreza zakończyłaby się w środę. Też mógłbym czekać do ostatniej chwili i może bym objechał Rafała a nawet i Dawida. Może byłbym na podium i zdobyłbym pare punktów więcej i uznanie wszystkich kobiet świata :haha?: .
Pozwoliłem też sobie zajrzeć do narzekających kolegów - i wniosek nasuwa sie jeden - większość katowała codziennie :help: .

Nie jestem informatykiem ale wiem że każdy serwer może sie wywalić więc zamiast jęczeć , niech każdy smignie do świnki skarbonki i wyśle pare złotych na wsparcie RBR żeby ta sytuacja sie nie powtórzyła. :3m sie:

pozdrawiam

Piotr Banaszek

ps. wszelkie uwagi poproszę na PW żeby tu nie śmiecić
Piotr Banaszek

Postprzez FIA » Pt, 28 paź 2011, 09:17

Hubert Poczwardowski napisał(a):P.S nie wiem jak to wygląda ze strony technicznej bo się na tym nie znam i nie zagłębiałem się w tematy takie dlatego rzuciłem hasło tylko no ale skoro mówisz, że to nie realne to trudno od rbra mój świat się nie zawali hehe :D

Niestety minutę po tym jak rusza rajd jedyną możliwością edycji jest uznanie requesta. Nie ma żadnej możliwości technicznej modyfikacji dat trwania turnieju po jego starcie, z tego też powodu nie było możliwe przedłużenie testów Monteklandu które 2 dni stały z powodu błędu w konfiguracji.

Piotr30383 napisał(a):Takim sposobem pewno Team WRC wygra po raz trzeci. Przynajmniej USA poznałem doskonale przygotowując się do rajdu także będzie na przyszłość :) A i rywalizacja była czysta tylko no chodziło mi o to że nie wszyscy mogli pojechać w REGULAMINOWYM CZASIE to trzeba pomkreślić :)

Może nawet lepiej że tak się to dla ciebie skończyło, bo nawet jakbyś dojechał na wspaniałej pozycji to zostałbyś obciążony karą za złamanie pkt. I.6 regulaminu WRSMP, który to jest punktem fundamentalnym.

Na koniec dodam że regulamin WRSMP JASNO I KLAROWNIE określa w punkcie I.32 także przypadek awarii serwera RBR Czech które zdarzały się w przeszłości już niejeden raz. Rozumiem rozgoryczenie zawodników którzy nie mogli z powodu tej awarii pojechać, niestety nikt tutaj nie jest winny. W macierzy serwera padło jedno ogniwo (mechanicznie) i pracownicy serwerowni musieli je zastąpić innym przygotowując jednocześnie dane z backupu.

Tym samym mamy nadzieję że wszystkie dane wróciły na miejsce i że nie wyjdzie coś takiego że ktoś pojechał, dojechał i nie ma po nim śladu w wynikach bo bkp był np. z rana :blee:

EDIT: o właśnie, na dodatek należy zdecydowanie wziąć pod uwagę że Rajd trwał 24 godziny dłużej niż powinien, dlatego ci co nie mieli czasu pojechać przedwczoraj to i tak by nie pojechali :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Pt, 28 paź 2011, 09:52

Niestety moja Corsa nie wyjechała na trasę tak oczekiwanego rajdu, bo... FIA zabrał przez pomyłkę moje kluczyki i zaparkował z nim gdzieś w lesie kilkadziesiąt kilometrów dalej :P
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez Michal Podsiadlo » Pt, 28 paź 2011, 10:23

FIA napisał(a):EDIT: o właśnie, na dodatek należy zdecydowanie wziąć pod uwagę że Rajd trwał 24 godziny dłużej niż powinien, dlatego ci co nie mieli czasu pojechać przedwczoraj to i tak by nie pojechali :-)

Właściwie to argument żaden, choć faktycznie przesunięcie rajdu o 1 dzień dawało mi mozliwość pojechania rajdu. Ale.. JESZCZE WCZESNIEJSZE problemy, na początku ZABRAŁY mi możliwość pojechania rajdu w pierwszym kalendarzowym terminie (w takim mogłem jechać). Więc głaskać po głowie Czechów za to 1 dniowe opóźnienie nie będę. Faktycznie nie ma co siać kwasów na forum, najeżdżając na zwycięzców, bo oni są niewinni, należą się gratulacje. Ale pretensje do RBRCzech mogę mieć, moja sprawa.

Ogólnie sprawa po mnie spłynęła, przecież nie będę siedział i nad tym się zastanawiał. Już niedługo kolejny rajd a o tym się zapomni :) Dopiero patrząc w tabelki na koniec sezonu przypomnę sobie o niewidzialnych ścianach i padniętych serwerach ;)
Michal Podsiadlo

Postprzez FIA » Pt, 28 paź 2011, 11:27

Michał ale jakie pretensje do RBR Czech i o co?

O to, że padła macierz i teraz Czesi dostaną teraz rachunek za nową?
Wielu z was zapomina że to projekt który został stworzony i jest prowadzony darmowo i hobbystycznie. I nikt nie może wymagać od tego projektu czegokolwiek. Nikt nie może żądać by Wally rzucał wszystko i leciał ratować serwer bo ktoś chce / musi grać. No sorry, ale to jest śmieszne.

Zrozumcie wreszcie, że tutaj nic nie odbywa się na zasadzie "musi" a wszystko polega na "może". Równie dobrze Wally mógł wczoraj wyłączyć serwer na zawsze bo znudziło mu się wysłuchiwanie żali i pretensji że nie ma nowych aut, że są przerwy w działaniu albo z jakiegokolwiek innego powodu i też nikt nie może mieć pretensji. To jest jedynie dobra wola RBR Czech że ten serwer jest, że działa i że możemy z niego korzystać na codzień i to całkowicie za darmo :spoko:

Ja czytając takie wypowiedzi, żale i pretensje zastanawiam się po co mi E-RAJDY. Wymyśliłem, stworzyłem, poświęciłem tysiące godzin, prowadzę i udostępniam za darmo rzeszom ludzi i nie robię tego po to by wysłuchiwać pretensji. Jeśli się komuś coś nie podoba, nie musi korzystać z naszych zasobów.

Jeśli mnie się przestanie podobać to też kiedyś po prostu wyłączę serwer i nie będzie tu nic i to jest sprawa oczywista, bo kiedy ta zabawa stanie się udręką przestanę się w nią bawić.
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez PYSZNY Marcin » Pt, 28 paź 2011, 11:31

FRAJDA Daniel napisał(a):Dokładnie :/ Mimo to postanowiłem pojechać do końca bo nie mogłem przeżyć że opuszczę domowy rajd :) Więc jestem na mecie i bardzo się cieszę że jednak udało mi się przejechać te przepiękne trasy :D Tak że panowie trzeba było czuwać, sprawdzac co jakiś czas czy plugin dziala.

O której Daniel jechałeś?
PYSZNY Marcin

Postprzez BARTOS Rafal » Pt, 28 paź 2011, 11:41

Panowie nie ma co gdybać i się złościć nie było tutaj żadnego spisku ani złej woli kogokolwiek. Ot awaria która może się zdarzyć. Przykro mi że niektórzy nie mieli szans przejechać rajdu zwłaszcza takiego fajnego rajdu ale nikt nic na to nie poradzi. Nie ma wyjścia należy się pogodzić z zaistniałą sytuacją i tyle regulamin również wskazuje jak należy rozstrzygać takie kwestie. Głowa do góry i przygotowujcie się do następnej eliminacji. Tak jak chłopaki pisali wcześniej zbierzmy się i podeślijmy kasę na lepszy serwer aby takie sytuacje się nie powtarzały to jedyne co możemy zrobić. Dzięki E-Rajdy za fajny mod i głowa do góry będzie dobrze
Nie odpuszczaj za hopą może być prosta.
BARTOS Rafal

Postprzez KUBICKI Patryk » Pt, 28 paź 2011, 11:41

Gratuluje wszystkim na mecie :spoko: Jestescie twardzi! Ja wymieklem i bach... Strasznie zaluje, ze nie pojade juz Montekow na modzie... bo zobaczylem go raptem 5-6km...

PS: aż witki opadaja jak czytam niektóre posty...
PS2: Barbórka Warszawska za pasem - aż sie boje pomyslec co tu sie bedzie dzialo...
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez Michal Podsiadlo » Pt, 28 paź 2011, 11:44

FIA, litości. Przecież ja wiem na jakiej zasadzie to działa, jestem tu już parę lat, z jakimś tam zaangażowaniem i nie jestem osobą której musisz pisać "jak się nie podoba to wydup..". Po prostu czuję rozczarowanie, bo mogło działać, a nie działało. Straciłem możliwość fajnej rozrywki. Jaka była tego przyczyna? Nie wiem, nie dowiem się, nie wnikam, widzę tylko efekty. Tyle.

Sam w swoich postach piszesz, jakie to emocje wzbudza WRSMP. I masz 100% racji, jednak nie zawsze są one pozytywne. Chyba nie oczekujesz ode mnie, że napiszę tu w komentarzu "SUPER RAJD! DZIEKI ZA MODA!"? Na koniec sezonu napiszę "DZIEKI ZA SUPER SEZON", ale na to przyjdzie czas.
Michal Podsiadlo

Postprzez BARTOS Rafal » Pt, 28 paź 2011, 11:45

będzie dobrze
Nie odpuszczaj za hopą może być prosta.
BARTOS Rafal

Postprzez CHOMA Krzysztof » Pt, 28 paź 2011, 12:08

No i cóż, drugie zwycięstwo w klasie stało się faktem. Wielkie podziękowania dla Playmax rally teamu za świetny serwis i słowa otuchy na pierwszej pętli.
I nie , nie czuję , że wygrałem w nieczystej rywalizacji. Awarie w realnych rajdach też się zdarzają. Była jedna osoba , która mogła powalczyć jeszcze w a6 o zwycięstwo,(nie żebym kogoś faworyzował , czy komuś ubliżał , takie są fakty) - Morski Żmij Łukasz.
Niestety miał pewnie zaplanowany rajd na ten właśnie pechowy dzień. Wielka szkoda , że nie było nam dane powalczyć na tych pięknych oesach rajdu Polski.

P.S Niezła końcóweczka sezonu teraz będzie w a6. Z Rafałem ostro będziecie walczyć :)
CHOMA Krzysztof

Postprzez STUCHLIK Marek » Pt, 28 paź 2011, 15:13

No i moje pierwsze punkty w WRSMP wkoncu sie udalo caly zespol na to zasluzyl :D mam nadzieje ze jeszcze cos zapunktuje w tym sezonie gratulacje dla zwyciezcow
STUCHLIK Marek

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pt, 28 paź 2011, 16:09

Przepraszam E-RAJDY za zły nick za forum i już zmieniam :) Wcześniej nie wiedziałem że można zmienić... Tak czy siak dzięki za zwrócenie uwagi.
A o Polskim zapominam.
Do zobaczenia w Koszycach :)
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez MALISZ Rafal » Pt, 28 paź 2011, 17:31

CHOMA Krzysztof napisał(a):No i cóż, drugie zwycięstwo w klasie stało się faktem. Wielkie podziękowania dla Playmax rally teamu za świetny serwis i słowa otuchy na pierwszej pętli.
I nie , nie czuję , że wygrałem w nieczystej rywalizacji. Awarie w realnych rajdach też się zdarzają. Była jedna osoba , która mogła powalczyć jeszcze w a6 o zwycięstwo,(nie żebym kogoś faworyzował , czy komuś ubliżał , takie są fakty) - Morski Żmij Łukasz.
Niestety miał pewnie zaplanowany rajd na ten właśnie pechowy dzień. Wielka szkoda , że nie było nam dane powalczyć na tych pięknych oesach rajdu Polski.

P.S Niezła końcóweczka sezonu teraz będzie w a6. Z Rafałem ostro będziecie walczyć :)

Krzysztof gratuluje Tobie zwyciestwa :) Uwazam, ze sie w 100% nalezalo ;) W porownaniu do mojego wyniku, to czuje duzy niedosyt :kamikaze: Sadze, ze Lukasz spokojnie moglby mnie objechac i zwiekszyc przewage a tak, to ja go wyprzedzilem o kilka punktow w generalce :huh: Jest mi przykro, ze rajd zakonczyl sie w taki sposob, ale mam przekonanie, ze Lukasz nie zlozy broni ;)
MALISZ Rafal

Postprzez SZYMONIAK_Piotr » Pt, 28 paź 2011, 17:36

A i co do tego co działo się wczoraj na tym forum to FIA nas chyba rozumie no w końcu to są EMOCJE REALISTYCZNE ;)
SZYMONIAK_Piotr

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 28 paź 2011, 17:38

A ja przy okazji RP przekroczyłem liczbę 20 tys. kilometrów oesowych na pluginie B)
Szkoda, że awaria pluginu dotknęła sporo moich teamowych kolegów bo przez to straciliśmy 4 pozycję w klasyfikacji zespołowej :(
Ale to tylko 3 punkty - DRT do boju - damy rade wyprzedzić PlayMax'ów :spoko:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez CHOMA Krzysztof » Pt, 28 paź 2011, 18:09

MALISZ Rafal napisał(a):
CHOMA Krzysztof napisał(a):No i cóż, drugie zwycięstwo w klasie stało się faktem. Wielkie podziękowania dla Playmax rally teamu za świetny serwis i słowa otuchy na pierwszej pętli.

Krzysztof gratuluje Tobie zwyciestwa :) Uwazam, ze sie w 100% nalezalo ;) W porownaniu do mojego wyniku, to czuje duzy niedosyt :kamikaze: Sadze, ze Lukasz spokojnie moglby mnie objechac i zwiekszyc przewage a tak, to ja go wyprzedzilem o kilka punktow w generalce :huh: Jest mi przykro, ze rajd zakonczyl sie w taki sposob, ale mam przekonanie, ze Lukasz nie zlozy broni ;)

A dzięki, dzięki.
Ty pojechałeś świetnie , tu nie ma nic do rzeczy , że wolniej. Popatrz na ogólną klasyfikację , ona wszystko mówi .
Między nami ponad 25 pkt bodajże :) Także gratulację i powodzenia w Koszycach.

Lukasz Bednarz napisał(a):A ja przy okazji RP przekroczyłem liczbę 20 tys. kilometrów oesowych na pluginie B)
Szkoda, że awaria pluginu dotknęła sporo moich teamowych kolegów bo przez to straciliśmy 4 pozycję w klasyfikacji zespołowej :(
Ale to tylko 3 punkty - DRT do boju - damy rade wyprzedzić PlayMax'ów :spoko:

Od nas nie pojechali najlepsi zawodnicy z N4 i WRC , także Panie Łukaszu , na Koszycach ogniem :lol:
Ciekawa walka się zapowiada.
CHOMA Krzysztof

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 28 paź 2011, 18:41

CHOMA Krzysztof napisał(a):Panie Łukaszu

Wypraszam sobie to "Panie" :lol:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez CHOROBIK Dawid » Pt, 28 paź 2011, 19:00

Nie pojechalem rajdu bo wczoraj wieczorem nie dzialal plugin ani czeska strona, zdenerwowalem sie :)
CHOROBIK Dawid

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd