Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Dolnośląski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Dolnośląski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez BIELECKI Mateusz » N, 18 wrz 2011, 16:48

Proszę o uznanie requesta.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez JARZĘBOWSKI Paweł » N, 18 wrz 2011, 16:54

Rajd Dolnośląski już za mną. Dojechałem w jednym kawałku, więc mogę z tego się cieszyć. Kilka przygód było, ale ogólnie rajd zaliczony do udanych ( nielicznych udanych w tym sezonie). Zauważyłem, że z rundy na rundę coraz lepiej udaje mi się opanować nerwy, przez co może jeżdżę lepiej. Chciałbym podziękować organizatorom za świetny rajd. Chciałbym podziękować również koledze z teamu Pawłowi Kubickiemu za masę rajdów treningowych, które na pewno przyczyniły się do mojej lepszej jazdy. Tym którzy jeszcze nie jechali życzę powodzenia, szczególnie kolegom z Teamu. RS Team ognia :)
JARZĘBOWSKI Paweł

Postprzez PORADZISZ Andrzej » N, 18 wrz 2011, 17:06

AGRRRR!!!! 1 część sezonu wyśmienita , 2 szóste miejsca i jedno piąte. Druga część sezonu :
Rzeszów - dzwon
Dolnośląski - dzwon. :biala flaga: Szło mi naprawdę nieźle , była pokojowa jazda która przynosiła niezłe rezultaty Aż tu Joux Plane , niedaleko przed metą jest prawy 3 który jest zdradliwy ... No własnie.
Mam dość , zero motywacji do jazdy i treningów. :biala flaga: :biala flaga: :biala flaga:
PORADZISZ Andrzej

Postprzez KUDŁA Mateusz » N, 18 wrz 2011, 18:01

RBR to nie jest gra dla mnie ...
Dziękuję za uwagę :)
Mistrzów prostej pozdrawia pierwszy zakręt.
KUDŁA Mateusz
Moderator, ZSS

Postprzez Lukasz Bednarz » N, 18 wrz 2011, 18:04

Mateusz Bielecki, Tomasz Piszczek, Filip Piechocki, PIEDA Dariusz - requesty uznane - szerokości :)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez MYSLIWIEC Robert » N, 18 wrz 2011, 18:25

Jest meta. Poza obrotem na OS3 Międzylesie żadnych niepotrzebnych przygód. Wreszcie pojechałem bez gorącej głowy i to się opłaciło. Także od teraz Rajd Dolnośląski będzie mi się bardzo pozytywnie kojarzył.

Mam nadzieję, że będzie teraz więcej czasu na treningi. No i zaowocuje to lekkim podkręcaniem tempa B)
MYSLIWIEC Robert

Postprzez BIELECKI Mateusz » N, 18 wrz 2011, 18:42

Proszę o uznanie requesta -_-
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez HAZUKA Artur » N, 18 wrz 2011, 19:55

witam, mialem dziwna rzecz na rajdzie po przejechaniu 5 odcinka wogole mnie nie zaladowalo do tabeli po odcinkach i wyskoczylo mi ze problem polaczenia z serwerem potem dalem zeby polaczylo poniewaz z internetem mam wszsytko ok nie rozlaczylo mi neta bo widze to na pasku.po czym gdy kliklem kolejny raz na to zeby mnie polaczyl z serwerem wywalilo mnie do menu w ktorym sie wybiera gre online gre offline i testy po wejsciu na czeska strone w statystykach pisze mi DNF a na na ostatnim odcinku mnie nie ma nawet z kara czasowa moze mi ktos pomoc w tej sprawie??czy ktos kto jest od requestow mi napisze ze jak DNF to koniec??czekam na odpowiedz
Szukam Kierowcy do 3ligi:)
HAZUKA Artur

Postprzez PYSZNY Marcin » N, 18 wrz 2011, 20:02

Też parę razy zdarzyła mi się taka sytuacja, ale na szczęście nie w WRSMP. Niestety widzę, że masz crashed i raczej już nic nie da się z tym zrobić...
PYSZNY Marcin

Postprzez HAZUKA Artur » N, 18 wrz 2011, 20:04

no ale mialem czas odcinka mawet moge go podac bo juz mnei ladowalo do tabeli ktora zawsze wyswietla i cos sie z serwerem czechow stalo a czas moge podac jesli to cos da a jesli nic to nie da no bede bardzo zawiedziony:(
HAZUKA Artur

Postprzez Krzysztof Waligora » N, 18 wrz 2011, 20:14

Meta osiągnięta i to przy wspaniałej walce z Kubą. Tępo raczej ośle, średnio ok 5s słabiej od PR. Poprostu styki puszczają. I na koniec niazły fart - serwer zdechł nawet nie zdążyłem dokończyć komentarza. Teraz pozostaje czekać na konkuręcje myślę że jakieś małe punkty wpadną. Wszystkim na trasie osiągnięcia mety, nie koniecznie przedemną :D
Zwierzyniec
Krzysztof Waligora

Postprzez HAZUKA Artur » N, 18 wrz 2011, 21:16

moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz.Jak moglem miec awarie i DNF na 6 odcinku skoro nawet nie zobaczylem tabeli wynikow po 5 odcinku bo sie czechom serwer przywiesil na chwile??moze mi to ktos rozsadnie wytlumaczyc??
HAZUKA Artur

Postprzez ZYZAK Damian » N, 18 wrz 2011, 21:29

mialem to samo. wywalilo mnie po przejechaniu odcinka przy ladowaniu wynikow i nic nie zrobilem. chcialem wysylac repy z odcinka ze dojechalem caly do konca ale nic to nie dallo
ZYZAK Damian

Postprzez STASIAK Szymon » N, 18 wrz 2011, 21:30

Musisz zrozumieć jak działa mechanizm czeskiego serwera i tyle.

A irytację polecam zostawić najlepiej w kieszeni tudzież w szafie czy innej szufladzie. ;)
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez RUDZINSKI Pawel » N, 18 wrz 2011, 21:34

Artur... pytania związane z problemami z pluginem należy umieszczać w tym temacie viewtopic.php?f=39&t=4012
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez HAZUKA Artur » N, 18 wrz 2011, 21:40

dobra Pawel ale jestem po rozmowie telefonicznej z FIA wiec juz wiem ze nic nie poradzicie na ten temat. To co mnie spotkalo jest bezsensowne i nie do rozwiazania i bardzo to mnie zniechecilo do dalszego jezdzenia wiem ze nic nie mozecie na to ale takie cos zniecheca pomimo iz mam repleya z czase po tym odcinku koniec OT jak cos to bede pisal w tamtym temacie
HAZUKA Artur

Postprzez Filip Piechocki » N, 18 wrz 2011, 23:04

Lukasz Bednarz napisał(a):Mateusz Bielecki, Tomasz Piszczek, Filip Piechocki, PIEDA Dariusz - requesty uznane - szerokości :)

Dzięki! Cisknę! :)
Filip Piechocki

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Pn, 19 wrz 2011, 01:22

Po udanej poprzedniej rundzie WRSMP udało mi się po raz kolejny ukończyć rajd bez SR. Do 12 odcinka wszystko szło bardzo dobrze, niestety na drugim przejeździe Radkowskiej Perły popisałem się zaraz na początku przy nawrocie za beczką i wpadłem do rowu, cfh. Jakby tego było mało to kawałek dalej zaliczyłem widowiskowy plener, ale ku mojemu zaskoczeniu dało się wyjechać. Potem rozsądnie do mety trójśladem przypominającym BMW. Teraz czekam na resztę, powodzenia. Podobnie jak przy okazji poprzedniej rundy nagrałem filmik, tym razem: onboard z SS4 Gorzanów BGK.
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Postprzez CEBULSKI Kuba » Pn, 19 wrz 2011, 08:03

Mateusz Bielecki, request uznany
CEBULSKI Kuba
Moderator, ZSS

Postprzez LACH Bartek » Pn, 19 wrz 2011, 10:23

Rajd Dolnośląski ukończony :) Siódmy rajd w sezonie i siódma meta :) Niestety nie obyło się bez błędów. Już na pierwszym odcinku zbyt optymistycznie zaatakowaliśmy sekwencję prawy-lewy zaraz po spadaniu za mostkiem i przez dwadzieścia sekund wygrzebywaliśmy się z rowu. Parę kilometrów dalej zaliczyliśmy jeszcze spin. Te przygody zadziałały na nas jak zimny prysznic i do końca rajdu nie było już problemów z koncentracją. Jedynie na obu przejazdach Dębowiny musiałem cofać ale nie straciłem na tym więcej niż 10 sekund w sumie. Generalnie jestem zadowolony. Jechałem swoim tempem czyli tam gdzie wiem, że mogę tam cisnę, a tam gdzie może nie wydać tam odpuszczam. Teraz czas na Polski, którego nie mogę się doczekać.
Powodzenia tym, którzy jeszcze nie jechali! RS Team ognia!
LACH Bartek

Postprzez lukasz Waligora » Pn, 19 wrz 2011, 13:16

Proszę o uznanie requesta.
lukasz Waligora

Postprzez KLIMAS Adrian_o » Pn, 19 wrz 2011, 13:16

Plan zakładany przed rajdem wykonany w stu procentach. Czysto, bezpiecznie i do mety. Nie wiem czy wystarczy to na walkę o pierwsze miejsce, szczerze wątpię ale rajdy to rajdy :) Dzięki koledze BUBIKSPORT za możliwość testowania. Cóż czekamy, Przemek C., Majer i inni z s2000 teraz wy się wykażcie :) Mateusz Lisowski to inna liga on pewnie będzie walczył z WRC, przy okazji graty jeszcze raz za mistrza w VW Cup :) Dzięki E-Rajdy świetny i wymagający rajd !!! DRT GOOO !!!! Piotrek Krusz Ogień !
Obrazek
KLIMAS Adrian_o

Lokalizacja: adres: Borowice 24 ,58-564 Sosnówka woj, Dolnośląskie

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pn, 19 wrz 2011, 13:49

Proszę o uznanie requesta -_-
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez JAKUBCZYK Dariusz » Pn, 19 wrz 2011, 15:20

Niestety OS Kolonia Gaj okazał się pechowy i wydzwoniłem. Szkoda bo to był mój pierwszy rajd dla teamu Automobilklub Polski WRT. Może na Rajdzie Polski będzie lepiej, chociaż na wiele nie liczę bioroąc pod uwagę prawdopodobne monteki na których nigdy nie jeździłem.
Obrazek
JAKUBCZYK Dariusz

Postprzez ANTONIEWICZ Julian » Pn, 19 wrz 2011, 20:55

Oh wow.

To był chyba najbardziej wymagający rajd jaki przejechałem. Potężnie dumny jestem z faktu, że ukończyłem go bez SR, mimo, że miałem taki wypadek, że nawet gdybym umyślnie chciał mieć jak największego dzwona to by mi tak ładnie nie wyszło.

A zatem początek rajdu nie był zły. Kurczowo trzymałem się czwartej pozycji przez 3 odcinki specjalne, by po pierwszym Stryćkovym spaść na pozycję siódmą. Na odcinku 5 (Verte) zapomniałem się na chwilkę i wpadłem na skarpę po lewej stronie na szybkiej partii. Już miałem w oczach mój gniew po kolejnym nieukończonym rajdzie gdy udało mi się spowolnić auto do wyżyłowanego drugiego biegu i kontynuować rajd bez nawet jednego zadrapania pięknie pomalowanego P106 w barwy PCH TEAM.

Cudem przetoczyłem się przez oba Arbrozy II tocząc się ślimaczym tempem. Chciałem je tylko przejechać bez zbędnych jajec i to się udało.

Rozchybotanym torem przejechałem kolejnego Stryćkovego, a potem nadszedł czas na danie główne - Joux Plane, na którym czuję się jak młody Bóg (na tyle na ile starcza mi wiary i umiejętności - tak gdzieś 6:03 xD).

Wszystko zapowiadało się fajnie, póki nie miałem najidiotyczniejszego CFH w historii - dwa koła na asfalcie, dwa w rowie i samochód nie chciał ruszyć ani w przód ani w tył. Wyobraźcie sobie mój gniew.

Energię z gniewu wykożystałem po swojemu - mając potężny wypadek. Na drugiej pętli na hopie w lesie (tej "przy sarnach") ściągnęło mnie za bardzo w lewo i zasmakowałem wyboistego pobocza. Rolowałem chyba miliard razy cudem omijając drzewa i lądując na boku, tym razem niwecząc robotę malarza w pięknym stylu. Drugie CFH a samochód prowadzi się jak deskorolka z paletą cegieł. Miałem szczęście, że nie musiałem jechać tego cholernego łącznika szutrowego. W tym momencie poszedłem na obiad i zrobiłem sobie przerwę między odcinkami w rajdzie, co zrobiłem pierwszy raz w karierze.

Obrazek

Pozwólcie, że rozwinę temat :D

W komentarzu napisałem, że zwiecha zdarzyła się przed metą, ale patrząc na czas na zdjęciu poniżej, wystąpiła ona w momencie przejechania przez pomiar na lotnej.

Obrazek

RBR zwiesił się na jakieś 30 - 40 sekund, podczas których miałem czas na wykonanie zdjęcia komórką. Potem RBRowi się odwidziało a ja z całej pety wylądowałem na trawiastym poboczu i musiałem zawrócić do kontroli. Takich jaj to ja jeszcze nie widziałem. Notabene, uzyskałem 3 czas na odcinku w tamtej chwili. To jest po prostu RBR.

Dalsze odcinki nie są warte moich słów, bo jechałem żałobnie powoli byleby tylko dojechać bo pot się ze mnie lał, miałem już ochotę na finisz i słowa otuchy na mecie. W ogóle nie kontrolując sytuacji przyjechałem +00:01.66 przed Bartoszem Rzemieniewskim. Hohoho.

Wystarczy mi już wrażeń na pewną chwilę.

GO PCH VRT!! GO GO GO!!
ANTONIEWICZ Julian

Postprzez FIA » Pn, 19 wrz 2011, 21:16

lukasz Waligora napisał(a):Proszę o uznanie requesta.

Najpierw należy go wysłać - http://www.e-rajdy.pl/index.php/request.html

Mateusz - jedziesz.
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez WACH Tomek » Pn, 19 wrz 2011, 21:20

Drugi start wurcem i jest meta :D. Na 6 odcinku otarłem się o barierkę, trochę mnie znosiło przez to, ale na serwisie wszystko ładnie naprawione. Na 8 odcinku dzwon, piasta prawego tylnego koła uszkodzona w 100% ;). No i miotało mną jak szatan już do końca rajdu. Ale w ogóle nie odpuszczałem :D
WACH Tomek

Postprzez lukasz Waligora » Pn, 19 wrz 2011, 21:31

FIA napisał(a):
lukasz Waligora napisał(a):Proszę o uznanie requesta.

Najpierw należy go wysłać - http://www.e-rajdy.pl/index.php/request.html

Mateusz - jedziesz.

poszło :przebij mur:
lukasz Waligora

Postprzez CEBULSKI Przemek » Pn, 19 wrz 2011, 21:49

Udało się! Jest meta, Kuba i Adrian za moimi plecami, plan wykonany :) Problemów było sporo, ale rajd wymagający i pewnie każdy je miał. Mnie troszkę kierownica doskwierała, szczególnie manetka od zbijania biegów kilka razy mnie zaskoczyła luzem, raz nawet wstecznym na nawrocie. Ale to je rally, nie wszystko idzie tak jak to zaplanujemy. Teraz szuterek - elegancko, jestem dobrej myśli. Gratulacje dla chłopaków z czołówki, tempo baardzo szybkie, trzeba się nakręcić ostro kierownicą i zaciskać zęby na odcięciach by z wami powalczyć. Do zobaczenia w Mikołajkach! ;)
CEBULSKI Przemek

Postprzez FIA » Pn, 19 wrz 2011, 21:49

DONE
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd