Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Dolnośląski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Dolnośląski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 21 wrz 2011, 19:54

Justyna widze ładnie przetrąca nosy poniekórym :)

Cóż rajd przejszł do historii. Na przedostatnim odcinku przewróciłem się przez dach na nawrocie i to kosztowało mnie spadek 4 lub 3 pozycje w dół w ogólnej klasyfikacji rajdu. Bardzo ważne, że Przed Michałem Worytko ale fatalnie stracić tyle punktów z powodu takiego, iż zacząłem się bawić jazdą.

Frunąłem.:) Niepotrzebnie. Ten błąd może ale nie musi ;) kosztować bardzo dużo. Weryfiacja na koniec sezonu.

Jednak nie ma co narzekać. Nadal w tabeli ogólnej jest bardzo dobrze aczkolwiek uciekać jest cholernie trudno co nie od dziś wiadomo zresztą.

Polski po punkty jakiekolwiek jedziemy :ph34r: Przygotowany tam jestem na stratę.

Jest ciekawie :)
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez RZEMIENIEWSKI Bartosz » Śr, 21 wrz 2011, 20:18

Rajd Dolnośląski to mój pierwszy w życiu rajd z punkcikiem :) Co prawda to 10 pozycja w A5 i tylko 1 symboliczny punkcik ale jestem z niego bardzo dumny. Wcześniej szło mi średnio zaczęło się od debiutu na lotosie i bardzo dobrej 14 pozycji w klasie.Potem było różnie: problemy z autem, pech, własne błędy. Następnie padła mi kiera i prawie 2 miesiące nie jeździłem wcale, ominął mnie karkonoski ale wróciłem myślę że mocniejszy :) Jak na siebie myślę że mam bardzo dobre czasy tylko trudno jest z dojeżdżalnością.Od teraz to powoli sie zmienia i Dolnośląski jest tego dowodem. Co prawda nadal zdarzy sie gdzieś wypaść, za bardzo ściąc- ale rajd to rajd i tak już jest :) maraton błędów a kto zrobi ich najmniej wygrywa.Co prawda mam wyjechane ledwie 9tyś km na pluginie więc to niewiele.A jeżdże z osobami z czasów gdy e-rajdy miało jeszcze inną nazwę chyba puchar rbr czy coś takiego :) Nie wnikam. Mam nadzieję że też z czasem stanę sie takim weteranem :D ale dobra bo zaczynam sie rozpisywać hehehee :shock:
Dzięki wszystkim za walkę i gratuluję pozycji :)
Obrazek
http://tiny.pl/q17w7 Mój kanał YT
RZEMIENIEWSKI Bartosz

Postprzez FIA » Śr, 21 wrz 2011, 21:10

Ja także jestem na mecie choć punkty i dobrą pozycję pogrzebałem już na OS1. W ostatniej chwili zmieniłem zgłoszenie z N4 na WRC i wystartowałem Focusem 01 z którego korzystałem podczas Memoriału Janusza Kuliga w tym roku. Auto super zestrojone, bojowe nastawy i nastawienie, głównie klasyki w harmonogramie więc ruszyłem ostro i już na środkowym międzyczasie jadąc na limicie na bardzo szybkiej partii przejechałem zbyt blisko safeciarza i zapalił się czerwony ekran. Strata na mecie - ponad 1 minuta do lidera, także praktycznie po rajdzie.

Zły na siebie bo oczywiście znałem to miejsce i tego safeciarza mozolnie piąłem się w górę jadąc tak, by dojechać do mety przy okazji wdając się w oesowe potyczki i awansując o ponad 100 pozycji, ale niestety do punktów zabrakło ostatecznie paru sekund i zakończyłem rajd na 11 pozycji w klasie WRC, szkoda ale przeżyję ;-)

Na więcej nie było mnie stać, dodam że był to mój debiut w klasie WRC w WRSMP a można powiedzieć archaiczny Focus spisał się na medal. Poza uszczelką (ponad 10% na każdym serwisie) wymieniałem tylko opony co oczywiście świadczy o tym że jechałem za wolno.

Pamiętajcie o repach i gratulacje tym co na mecie !!!
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez WIŚNIEWSKI Nikodem » Śr, 21 wrz 2011, 21:32

Przygody jakie miałem na oesach to jest poprostu przegięcie.
Najlepsze było CFH na 8 Oesie po czym zepsutym samochodem dołączam ten przecudny dzwon
http://www.youtube.com/watch?v=8Y8qWv_mKbg

Co do samego rajdu to gratulacje dla Adriana i Piotrka, bo naprawde pokazali dobrą jazdę. Pozostało czekać na me ukochane (tak, tak, ukochane :D) szutry na Rajdzie Polski!
WIŚNIEWSKI Nikodem

Postprzez CHOMA Krzysztof » Śr, 21 wrz 2011, 22:17

WIŚNIEWSKI Nikodem napisał(a):Przygody jakie miałem na oesach to jest poprostu przegięcie.
Najlepsze było CFH na 8 Oesie po czym zepsutym samochodem dołączam ten przecudny dzwon
http://www.youtube.com/watch?v=8Y8qWv_mKbg

Co do samego rajdu to gratulacje dla Adriana i Piotrka, bo naprawde pokazali dobrą jazdę. Pozostało czekać na me ukochane (tak, tak, ukochane :D) szutry na Rajdzie Polski!

Mistrz :D
CHOMA Krzysztof

Postprzez KUBICKI Patryk » Cz, 22 wrz 2011, 00:01

Mateusz Rucinski to jest mistrz!!
http://www.e-rajdy.pl/images/phocagalle ... ki1dol.jpg
http://www.e-rajdy.pl/images/phocagalle ... ki3dol.jpg

Nie wiem jak u Was, ale ja to jeszcze sniegu nie widziałem :P

PS: sorry, musiałem :P
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez KIEROWCA Testowy » Cz, 22 wrz 2011, 00:04

Udało się wygrać, starałałem sie jechac na luzie bez napinania się bo wiadomo, że to najbardziej przeszkadza, obnizyłem rozdzielczość żeby gra była jeszcze płynniejsza i zadziałało. Tylko plane, nawroty jechane na dół na verte2 i ten z tą hopa na końcu to moje ulubione asfalty, na verte staralem sie troche oszczedzac opony - nawroty na okrągło. Dzieki wszystkim, a głównie E-Rajdy.
Obrazek
KIEROWCA Testowy

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 22 wrz 2011, 08:01

viewtopic.php?f=106&t=5925&p=216815#p216815

I żeby mi nie było braków :angry:

;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Cz, 22 wrz 2011, 09:07

Lukasz Bednarz napisał(a):http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f=106&t=5925&p=216815#p216815

I żeby mi nie było braków :angry:

;)

Łukasz zdarza się :P Nie zapomnę Ci tej kary za Rzeszowski :D :jabol: :pijacy:
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez STENER Paweł » Wt, 1 lis 2011, 17:26

Dobry screen z rajdu, tym razem kierownika :spoko: .

Obrazek

http://e-rajdy.pl/images/phocagallery/d ... mb_l_1.JPG
Obrazek
STENER Paweł
E-R Team

Postprzez FIA » Cz, 3 lis 2011, 02:55

Ale super - dzięki Paweł i podziękowania raz jeszcze da Sebastiana Sabełka za obróbkę! :spoko:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Poprzednia strona

Powrót do Aktualny Rajd