Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Rzeszowski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Rzeszowski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez BIELECKI Mateusz » Wt, 6 wrz 2011, 23:48

Proszę o uznanie requesta.

Did to ss11
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez PIETA Slawek » Wt, 6 wrz 2011, 23:51

Ogniem Mati !
Richard Burns Rally
Obrazek
to z pewnością gra nie dla każdego
PIETA Slawek

Postprzez Pawel Lizakowski » Śr, 7 wrz 2011, 00:00

BIELECKI Mateusz, request uznany, powodzenia :)
Pawel Lizakowski

Postprzez WIŚNIEWSKI Nikodem » Śr, 7 wrz 2011, 00:04

Cały rajd do kitu nie ma co, lipa wielka. Jeszcze ostatni Oes i dzwon ehh :przebij mur:
WIŚNIEWSKI Nikodem

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 7 wrz 2011, 00:06

PYSZNY Marcin napisał(a):Tyle ludzi na oesach a tu Polska z Niemcami wygrywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to powiedział pewien kibic i działacz motorsportorowy na moje zagadajnie na piłkę nożną:
"Motorowi się piłką nie interesują" :hahaha:

Co do rajdu to udało się spełnić plan. Nie miałem filingu, jednak błędy rywali pomogły mi obrać taką a nie inną taktykę i stało się.
Plan wykonany w 100%

Jest OK, a cel z początku sezonu coraz bliżej zrealizowania. Jednak jeszcze nie wieczór.
:ph34r:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Hubert Poczwardowski » Śr, 7 wrz 2011, 00:13

Uhuhu pierwsza wygrana w RBRa :D Jakimś cudem udało się zostać przed Rafałem na 1 miejscu a z obecną forma nie przewidywałem takiej sytaucji. I tym sposobem chyba obejmuje prowadzenie w generalce S1600 :D
Hubert Poczwardowski

Postprzez STENER Paweł » Śr, 7 wrz 2011, 00:26

Są już punkty, gratulacje dla całego WRC Teamu. Cały sezon gonimy i teraz dało radę przegonić. Dobra walka z WMRT, będzie ciasno do końca sezonu :spoko: . A mi zabrakło niespełna sekundy żeby zdobyć 1 pkt dla teamu. Cóż trzeba będzie się spiąć i na następnym rajdzie pójść ogniem :) .
Ostatnio edytowano Śr, 7 wrz 2011, 00:28 przez STENER Paweł, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
STENER Paweł
E-R Team

Postprzez Bukala Dawid » Śr, 7 wrz 2011, 00:26

fajnie było ale 11 pozycja w S1600 to nie tak fajnie. myslalem na 10
Bukala Dawid

Postprzez BIELECKI Mateusz » Śr, 7 wrz 2011, 00:28

Rajd od samego początku na totalnie wariackich papierach!

Chciałbym przede wszystkim podziękować FIA, Łukaszowi Bednarzowi i Pawłowi Lizakowskiemu za wytrwałość w związku z moimi requestami. Szczególne podziękowania dla Sławka Pięty za pomoc w szybkim akceptowaniu mojego ostatniego requesta.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dziwne rzeczy działy się podczas tego rajdu. Rysiek świeżo zainstalowany i tyle requestów (aż 6), nigdy nie miałem takich problemów. Nerwówka trwała od 20 do 24, czyli do samego końca rajdu.

Piotrka Satały nawet nie goniłem, bo to nie możliwe przy moich zdolnościach jazdy. Gość jest przekozakiem w klasie RWD, wynik na Pekle mówi sam za siebie. Wielki szacun za taki czas, stary nie wiem jak Ty to robisz.

Fajnie, bo mamy dublet w klasie RWD i z tego co Sławek pisał prowadzimy w klasyfikacji teamowej :).

To chyba tyle.

Dzięki!
Ostatnio edytowano Śr, 7 wrz 2011, 00:44 przez BIELECKI Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez SNAJ Per » Śr, 7 wrz 2011, 00:43

Ożeszku... włoski! 6. miejsce w klasie! Mam punkty! :wow: :shock: :tup tup:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez GORALIK Lukasz » Śr, 7 wrz 2011, 05:01

Jest pięknie 3min w plecy i 6 miejsce w klasie:) A mogło być 1 z tego co widzę :(

Pozdro do następnego :cfaniak:
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez CHOMA Krzysztof » Śr, 7 wrz 2011, 06:57

No coś pięknego.
Mimo małych problemów technicznych pierwszy wygrany rajd w klasie i to do tego domowy, Rzeszowski!
Doping kibiców się opłacił :D:D
Super sprawa , dzięki Łukasz za walkę , równo szliśmy :) Obserwowałem cały czas jak jechałeś , emocje realistyczne. Szacun wielki dla Ciebie , że pugiem potrafiłeś tak szybko jechać po Czeskich odcinkach :)
CHOMA Krzysztof

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 7 wrz 2011, 07:30

Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez GOLA Hubert » Śr, 7 wrz 2011, 07:37

Bukala Dawid napisał(a):fajnie było ale 11 pozycja w S1600 to nie tak fajnie. myslalem na 10

Mam dokładnie taką samą sytuację , tyle że w A5 :(
Szkoda, ale to w końcu mój pierwszy występ, trzeba się cieszyć z miejsca w połowie stawki, i z braku SR.
Stronka z naszymi setami : http://airnet.org.pl:500/
Sety proszę wysłać na setyrbrMAŁPAgmail.com
GOLA Hubert

Postprzez Bukala Dawid » Śr, 7 wrz 2011, 11:20

Ale Clio S1600 bardzo fajnie sie spisywała na OS.
Jest zamiar przeniesc sie do Corsy S1600
Bukala Dawid

Postprzez PUCEK Arkadiusz » Śr, 7 wrz 2011, 11:35

a mi nie było dane dokończyć tego rajdu... niestety pokonały mnie problemy techniczne, za każdym razem podczas ładowania odcinka sosnova wyrzucało mnie do pulpitu :(
Obrazek
PUCEK Arkadiusz

Postprzez KAPITAN Sebastian » Śr, 7 wrz 2011, 12:36

GORALIK Lukasz napisał(a):A mogło być 1 z tego co widzę :(

Weź pod uwagę, że ja bym wtedy zaczął cisnąć ;)
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez Blonski Marcin » Śr, 7 wrz 2011, 13:01

Jest meta bez wycieczek do rowów itp:) Ale znowu 7 miejsce w S1600. To już jakieś fatum hehe
Blonski Marcin

Postprzez PUZIO Adrian » Śr, 7 wrz 2011, 13:58

Na początku podziękowania dla ekipy E-RAJDY za wspaniały mod i bardzo dobrą konfigurację. Tekstury rewelacyjne szczególnie na Oslim. Wszystko wyraźne, realistyczne, a w połączeniu z modem HDR jak w "realu".

Co do rajdu. Kolejny przełomowy po Mazowieckim. Czysto bez poważniejszego błędu. Żadnych CFH, SR czy nawet wycieczek poza jezdnię. Tempo niemal takie jak na treningach co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo na Sosnovej życiówka tak jak na Oslim :) . Zauważyłem u siebie ciekawą zależność - im dłuższy rajd, im więcej nieoryginalnych tras i im bliżej realizmu tym lepiej sobie radzę. Najpierw CamHack, później zmiana tekstur we wnętrzu auta, następnie wyregulowanie DXTweakiem pedałów, później stelaż (symulator), a ostatnio pokusiłem się o mod HDR, który dodaje realizmu, wyostrza kolory, a także wprowadza wyraźną granicę cienia co bardzo pomaga w orientacji podczas jazdy. Brakuje jeszcze tylko siłowników co by telepały fotelem i byłoby elegancko ;)

Jednak klasa A5 jest okrutnie mocna i żeby wbić się do pierwszej 10 trzeba naprawdę się spiąć jeśli oczywiście nie ma się wrodzonego talentu ;) Ciekawostka: Piekarski Łukasz, który był przede mną wygrał tylko o +00:00.42 :shock: Ogólnie piękna walka z chłopakami na sekundy. Dziękuję za walkę.
WolnyKanał na YouTube - gry niezależne i nie tylko. Zapraszam.
Obrazek
PUZIO Adrian

Postprzez GORALIK Lukasz » Śr, 7 wrz 2011, 14:20

KAPITAN Sebastian napisał(a):
GORALIK Lukasz napisał(a):A mogło być 1 z tego co widzę :(

Weź pod uwagę, że ja bym wtedy zaczął cisnąć ;)[/quo
W to nie wątpię, mogło być ciekawie to jest raczej pewno :)

PS: Graty Seb za wygraną <ok>

A co niej bardziej mnie cieszy w tym pechowym rajdzie, że pojechałem dalej choć po tym incydencie miałem wielka ochotę dać Alt+F4. Jednak się opłaciło 5 cennych punktów w klasie zdobyte :)
Ostatnio edytowano Śr, 7 wrz 2011, 14:23 przez GORALIK Lukasz, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez PYSZNY Marcin » Śr, 7 wrz 2011, 14:21

Pierwszy dzień podróżowałem tempem bardzo mnie zadowalającym, za to drugi dzień to jakaś katastrofa w moim wykonaniu. Najpierw głupi spin, potem przehamowałem szykanę no i kiszka. Stawka nie pozwala na najmniejszy nawet błąd no i niestety podium uciekło. Dzięki e-rajdy za kolejny świetny mod, Arkowi za walkę do samego końca, a teamowi za wsparcie. Do zobaczenia na dolnośląskim, który mam zamiar pojechać (oby) bez błędów bo generalka strasznie wyrównana w N4 i podium ciągle realne :)
PYSZNY Marcin

Postprzez BARTOS Rafal » Śr, 7 wrz 2011, 16:04

najpierw chciałem podziękować Łukaszowi Bednarzowi za szybkiego request-a miałem sporego stresa ostatni dzień niedługo do zakończenia a tu pulpit. Ale udało się i pierwsze podium na ostatnim odcinku udało się sprężyć i o kilka sekund wygrałem z Piotrkiem Sielilo . Rokita Michał w tym sezonie jest niezawodny i bardzo szybki nawet nie marzę żeby się z nim ścigać o sekundy. Ale staram się jechać własnym tempem i w miarę bezawaryjnie. Ten rajd przejechałem myślę że dobrze jakieś drobne błędy się zdarzały ale nie było sytuacji kryzysowych. Pilot nawet się nudził trochę co chwila pytał mnie o różne rzeczy bo rozwiązywał krzyżówki ale ostatecznie nawet on był zadowolony gdyż na mecie dostaliśmy szampana więc jako że auto już wcześniej ochrzciliśmy (niestety później musieliśmy co nieco pospawać no i dużo szpachli poszło), mógł zawartość obalić co oczywiście uczynił po czym sam się obalił. Ułożyliśmy go wygodnie w bagażniku naszego serwisowego busa dla łatwiejszego powrotu do rzeczywistości wypisaliśmy mu długopisem na skórze jakie posiada urządzenia znaczy noga ucho (no to może przeczytać widząc siebie w lustrze opisaliśmy mu nawet palce u ręki na pewno jest nam dziś wdzięczny ;) swoją drogą ostatnio rozmawialiśmy o odelżeniu auta no ale żeby w stringach na rajd?
Dzięki dla zespołu RS Team za świetną współpracę i wsparcie dzięki Wam chce mi się jeździć :ph34r:
Do zobaczenia na rajdzie Dolnośląskim :>
Nie odpuszczaj za hopą może być prosta.
BARTOS Rafal

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Śr, 7 wrz 2011, 17:12

Hubert Poczwardowski napisał(a):Uhuhu pierwsza wygrana w RBRa :D Jakimś cudem udało się zostać przed Rafałem na 1 miejscu a z obecną forma nie przewidywałem takiej sytaucji. I tym sposobem chyba obejmuje prowadzenie w generalce S1600 :D

Hehe gratulacje :) Ja się rozkojarzyłem na ostatnich odcinkach i dałem ciała pare razy :/ Postaram się bardziej na Dolnośląskim :D
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez FUZYNSKI Damian » Śr, 7 wrz 2011, 17:25

STENER Paweł napisał(a):Są już punkty, gratulacje dla całego WRC Teamu. Cały sezon gonimy i teraz dało radę przegonić. Dobra walka z WMRT, będzie ciasno do końca sezonu :spoko: . A mi zabrakło niespełna sekundy żeby zdobyć 1 pkt dla teamu. Cóż trzeba będzie się spiąć i na następnym rajdzie pójść ogniem :) .

Wielkie gratulacje dla was za ten wynik, bariera 100 punktów pękła. :) To teraz my gonimy i nasza kolej na przebicie kolejnej bariery 110 oczek . :P
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Re: Rajd Rzeszowski - PROTESTY

Postprzez ZUBRZYCKI Maciej » Śr, 7 wrz 2011, 20:20

Witam

To nie jest protest - ale proszę o sprawdzenie i wyjaśnienie mojego wyniku.
Rzecz w tym, że na Sosnovej dostałem SR i 3 min kary. Po dostałem pulpit przed 9 oesem. Uznany request i rajd ukończony już bez większych przygód.
W końcowym wyniku mam tylko 2 s. kary - czy po requeście kara jest dodawana ? - coś mi tutaj nie gra :??:
Obrazek
ZUBRZYCKI Maciej

Postprzez MAKAŁOWSKI Marcin » Śr, 7 wrz 2011, 20:35

Dla mnie rajd udany biorąc pod uwagę przygody jakie miałem na trasie. Piotrek oczywiście poza zasięgiem, do Mateusza zabrakło minuty, która pewnie gdzieś tam została na 1 pętli drugiego dnia, ale to akurat fajnie, że jest się z kim pościgać. Nie jeździłem ani trochę od początku lipca, więc tym bardziej jestem zadowolony z 3 miejsca. Nagrałem 2 filmy, nie grzeszą jakością, ale jak ktoś zainteresowany to je strawi. :)

SS5
Pozostałe odcinki
Conquest Racing | www.conquestracing.net | Facebook | IRC: #cq-racing @ Quakenet
MAKAŁOWSKI Marcin

Postprzez mbodniak » Śr, 7 wrz 2011, 20:41

Pozwolę sobie wrzucić OT... Na RSRBR można wyjechać kołami po za trasę jeżeli przestrzeli się zakręt. Nie ma kary za wypadnięcie. Za skrócenie i ścięcie już tak. Nie wiem jak to jest rozwiązane, ale warto by było nad tym pomyśleć.
"No bo po co mi hamulce jak mam wycieraczki...?!"
mbodniak

Postprzez GORALIK Lukasz » Śr, 7 wrz 2011, 20:52

ZUBRZYCKI Maciej napisał(a):Witam

To nie jest protest - ale proszę o sprawdzenie i wyjaśnienie mojego wyniku.
Rzecz w tym, że na Sosnovej dostałem SR i 3 min kary. Po dostałem pulpit przed 9 oesem. Uznany request i rajd ukończony już bez większych przygód.
W końcowym wyniku mam tylko 2 s. kary - czy po requeście kara jest dodawana ? - coś mi tutaj nie gra :??:

Ja mam to samo 2s kary choć jeden os s SR, ale kara za SR jest doliczona normalnie :) a szkoda ;)
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez chcken89 » Śr, 7 wrz 2011, 21:36

Rajd bardzo spokojnie przejechany, chyba nawet za spokojnie. Na OS 2 przy dość dużej prędkości(zapięty szósty bieg) obróciło nas. Przygoda ta ostudziła nas trochę. Potem jeszcze na odcinku medialnym chwila dekoncentracji spowodowała urwanie zderzaka. Reszta odcinków bardzo spokojnie przejechana. Cieszy meta bez SR oraz punkty dla zespołu, podczas przygód straciliśmy około 15 sekund, co i tak nie poprawiłoby naszej pozycji. Trzeba w końcu zabrać się za trening:) Dzięki E-rajdy za fajne zawody:)
chcken89

Postprzez BUCZKOWSKI Tomasz » Śr, 7 wrz 2011, 22:24

Łukasz odpuść sobie jakieś nadzieje to że 1_y raz to nie znaczy.Ludzie o błachostki piszą a ty się łudzisz?
Przyjmij na klate i tyle
BUCZKOWSKI Tomasz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd