Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Karkonoski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Karkonoski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez GRZABA Piotr » Śr, 13 lip 2011, 20:53

Siemka!
prosze o uznanie requesta
GRZABA Piotr

Postprzez FIA » Śr, 13 lip 2011, 20:57

Tutaj plik który powinien ograniczać te problemy, a także problemy z nagłym pulpitem podczas jazdy na Mlynkach, ale niestetety nie ma w nim Pekla 2 a Peklo 1 jest z wersji beta więc należy ręcznie usunąć wszystkie wpisy z pekla które jest teraz a następnie dokleić całe pekla 1 i 2 i zapisać pliki jaki ini, wrzucić do RBR\Maps nadpisując ten który tam jest teraz a który należy wcześniej zarchiwizować (backup). Jak ktoś doklei te pekla to proszę o wstawienie pliku dla tych którzy nie potrafią tego zrobić.

Pliku używacie na własną odpowiedzialność, nie ja jestem autorem - dostałem go z Czech dawno temu od tej pory nie miałem pulpitu na mlynkach zarowno przy ladowaniu jak i w trakcie gry, ale znowu ostroznie zaznaczam ze malo gram, jednak warto sprawdzić :-)

DOWNLOAD: http://www.sendspace.com/file/fvh1cv
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Śr, 13 lip 2011, 20:57

Grząba Piotrek
Cebula Dawid

Uznane :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez ZYZAK Damian » Śr, 13 lip 2011, 21:48

Panowie pilna sprawa. Podczas odcinku zaczela mi kiera sie ponownie kalibrowac i juz nie moge jej uzywac w rysku. Mozna cos zrobic zeby ponownie zadzialala i zebym mogl spokojnie skonczyc rajd?????
ZYZAK Damian

Postprzez FRAJDA Daniel » Śr, 13 lip 2011, 21:58

Jest META, 100% ukończonych odcinków w tej połowie sezonu i chęć do dalszej walki o pudło w klasie. Dzięki E-Rajdy za wspaniałą pierwszą połowę sezonu, szacun dla Was za to co robicie dla nas. Gratki dla chłopaków z Dojazdówki i wszystkich co na mecie. Właśnie zobaczyłem ile mi zbrakło to lokaty wyżej :o wystarczyło nie odpuszczać na ostatnim łuku SS12... gdzie spokojnie już jechałem do mety :) Przez cały rajd wypociłem wszystko co dziś zjadłem hehe, aż strach pomyśleć co by się działo na mokrym :) Myślę że DŁUUUUGO nie zapomnimy tej rundy. Po wakacjach ciąg dalszy zabawy i mój :wub: Rally Of Poland <wygram> :P
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Śr, 13 lip 2011, 22:12

Proszę o reqesta :) Pulpit :)
Jest Subaru jest Impreza <STi>
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez BRODA Patryk » Śr, 13 lip 2011, 22:28

No niestety Rajd Karkonoski po raz kolejny udowodnił mi, że nie warto siadać do Rysia w nerwach. Planem była płynna jazda swoim tempem i meta bez SR. Oczywiście siadłem zdenerwowany i jechałem zbyt agresywnie, co skończyło się dzwonem na 1-szym i 7-mym odcinku. Przepraszam bardzo cały mój team i obiecuję, że już nigdy nie siądę za kierownicę zdenerwowany... Życzę powodzenia wszystkim tym, którzy jadą rajd na tzw. ostatni dzwonek i dziękuję ekipie E-RAJDY.PL za tak świetnie przygotowany rajd, którego niestety nie miałem przyjemności ukończyć. Ognia HPRT!!
BRODA Patryk

Postprzez BUDNY Kuba » Śr, 13 lip 2011, 22:30

Proszę o uznanie Requesta.
Pulpit :przebij mur: .
:))
BUDNY Kuba

Postprzez Michal Podsiadlo » Śr, 13 lip 2011, 22:31

Poprosze request. Did not started.
Michal Podsiadlo

Postprzez CEBULA Dawid » Śr, 13 lip 2011, 22:39

Jest meta :D , jechałem bardzo spokojnie , było trochę błędów szczególnie na oesie 11 gdzie potrąciłem kibiców a także miałem dwie wycieczki poza trasę :P , szkoda bo tam straciłem P2 , ale z P3 (o ile się nic nie zmieni) to jestem zadowolony biorąc pod uwagę te moje dzisiejsze problemy z Mlynkami gdzie miałem 4x requesta :P ( pomogło zainstalowanie moda karkonoskiego jeszcze raz). Chciałbym jeszcze podziękować za uznawanie requestów :) , WRC Team GO :)
CEBULA Dawid

Postprzez BUDNY Kuba » Śr, 13 lip 2011, 23:11

Ach… te Mlynky :przebij mur: . Zaraz po starcie pulpit. Rajd do 5 OSu był chyba jednym z lepszych mimo cfh i kilku głupich błędów. Na pewno to był ostatni raz kiedy jadę dwie godziny przed końcem rajdu. Życzę powodzenia tym którzy jeszcze walczą o cenne sekundy :P . Widzimy się we wrześniu ;)
:))
BUDNY Kuba

Postprzez Michal Podsiadlo » Cz, 14 lip 2011, 00:00

O o o o o o fu.

Nowy kolor kół jednak pomógł. Bez wątpienia pojechałem rajd życia. Mogłem skonczyc go juz na pierwszych Mlynkach, gdzie juz sie ratowałem atakując skarpę. Na szczęście skończyło się na lekkiej nerwicy mechaników, którzy musieli prostować zawias. Jechałem wszystko blisko swoich PB, co nigdy/rzadko mi się zdarza w rajdach ligowych. Jechałem bez większej spiny, na luzie i skoncentrowany. Mały błąd na jednym z ostatnich nawrotów ostatniego oesu sprawił, że w głowie pojawiło się 1000 myśli i ta przewodnia: *nie nadaje sie na forum*.

Nigdy bym nie pomyślał, że mogę calutki rajd walczyć z PKC na sekundy, nie mówiąc o wygranej. Cruz - poza zasięgiem.

BE PINK! :spoko:

Brawo dla teamu RajdowyPuchar.pl PCH VRT, świetna jazda!
Michal Podsiadlo

Postprzez Marcin Tomaszewski » Cz, 14 lip 2011, 00:05

I po rajdzie... przez wszystkie 12 oesów jechało mi się bardzo dobrze. Trochę żałuję otarcia się o podium generalki (brakło 3,40 s.) ale trudno, wiem gdzie tyle straciłem. Najważniejsza jest wygrana w S2000 , rzutem na taśmę wskakuje na podium klasy po 5 rundach WRSMP i jestem w takiej samej sytuacji jak w poprzednim sezonie :) O to mi też chodziło. :)
Marcin Tomaszewski

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Cz, 14 lip 2011, 00:29

MALCZEWSKI Piotr napisał(a):Dzięki dla Tomków Majdaka i Buczkowskiego oraz Huberta Poczwardowskiego za fajną walkę. Niestety gładkie asfalty nie są dla mnie atrakcyjne i tam za dużo traciłem żeby walczyć bezpośrednio o tymczasową 1 pozycję. Cieszę się z przyzwoitych wyników na czeskich drogach i z mety bez większych problemów, oraz czekam na Rafała Ruszkiewicza żeby zobaczyć jak nas zdemoluje na Sumburku ;)
Powodzenia dla tych co jeszcze stoją przed pierwszym PKC'em.

Szału na tym Sumburku nie było :P Podziękowania dla Tomka i chłopaków z ośki. Szkoda, że były błędy bo byśmy się chyba w 10 sekundach mieścili. Gratulacje dla e-rajdy za TECHNICZNY rajd :) Wymagający i fajny :) Widzimy się po wakacjach :)
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Paweł Kaluscha » Cz, 14 lip 2011, 00:32

Michal Podsiadlo napisał(a):O o o o o o fu.
Nigdy bym nie pomyślał, że mogę calutki rajd walczyć z PKC na sekundy, nie mówiąc o wygranej. Cruz - poza zasięgiem.

BE PINK! :spoko:

Brawo dla teamu RajdowyPuchar.pl PCH VRT, świetna jazda!

Nieeee!!! :-D
To zgaśnięcie na jednym z ostatnich nawrotów kosztowało drugie miejsce. 0.89 sekundy straty.
Michał! Gratulacje ale nie daruję Ci tej sekundy! :-P

A cruz-owi to już wogóle :D
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BIELECKI Mateusz » Cz, 14 lip 2011, 01:49

Ponownie udało się wygrać klasę HR RWD.

Rajd był na prawdę wymagający. Wąskie i szybkie oesy, na których łatwo było o błąd. Ale to tylko dodaje smaczku rywalizacji.

Moi najwięksi rywale nie punktowali, więc zbliżyłem się do nich po tej rundzie.

Do zobaczenia na następnej rundzie.

Udanych wakacji ;)!
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Tomek Majdak » Cz, 14 lip 2011, 07:21

RUSZKIEWICZ Rafal napisał(a): Podziękowania dla Tomka i chłopaków z ośki.

To ja dziękuje Wam za super walkę :) . Przeleciałem sobie teraz wszystkie oesy i na niektórych pierwsza szóstka mieściła się w jednej sekundzie !! rewelacja!! Ja zmieniłem na ten rajd fiestę na clio i widać od razu dało to super efekty :) . Do zobaczenia po przerwie :) .
Tomek Majdak

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 14 lip 2011, 07:40

Podobnie jak na Orlenie okazało się, że jedyna szansą na wystartowanie był start w ostatniej chwili. Niestety zbieg okoliczności różnej maści sprawił, że do domu dotarłem po 23 i w związku z tym nie było sensu już jechać, bo punktów by i tak nie było (a była na nie spora szansa - patrząc na wyniki). Tym bardziej chciałem uniknąć sytuacji, w której wskakuje na punkty w przypadku kary czasowej dla któregoś z zawodników. Raczej mi nie przystoi ;)

W szczególności za utratę punktów przepraszam mój zespół i managera, który mnie nominował do zdobycia punktów w klasyfikacji zespołowej :(
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Filip Piechocki » Cz, 14 lip 2011, 13:10

Ha! Bez kitu, alez sie ciesze! Pierwsze moje punkty w WRSMP wlasnie zdobylem :) i to od razu 2pkt :D i 5pkt dla zespolu! Na tak trudnym rajdzie przyjalem taktyke, ze nie cisne, tylko chce byc na mecie. Niestety z moim poziomem z czolowka nie powalcze jeszcze szybkoscia, wiec jedyna szansa to bylo w miare okej tempo z jednym tylko celem - bez SR do mety. Oplacilo sie, bo na ponad 40 zawodnikow w S2000 do mety bez SR dojechalo zaledwie 10!
Mimo, ze nie cisnalem za bardzo, to z nerwow, zeby tylko nie wydzwonic, wypocilem sie ze nie wiem, a rece mi sie trzesly na mecie :P
Filip Piechocki

Postprzez KRUSZ Piotr » Cz, 14 lip 2011, 15:41

Meta osiągnięta i to na 2 miejscu w klasie :D :pijacy: Rajd chyba najtrudniejszy odkąd startuję w WRSMP i przyznam że prócz Sumburka, nie czuję się pewnie na pozostałych odcinkach. Od początku cel miałem jeden, dojechać bez głupich błędów do mety. Rajd zebrał potężne żniwo i jak się okazało, spokojna jazda była dobrą taktyką :D Marcin Tomaszewski był tym razem nie osiągalny. Szkoda że Adrian nie dotarł do mety :( bo czasy też miał doskonałe.
Brawa dla chłopaków z Dojazdówka2BRally Team, a w szczególności dla Nikodema Wiśniewskiego, za dotarcie do mety w swoim debiucie na doskonałym 4 miejscu w S2000 :spoko:
Do zobaczenia na Rzeszowskim!!!
Obrazek
KRUSZ Piotr

Postprzez ZYZAK Damian » Cz, 14 lip 2011, 18:45

Dziekuje za super rajd ! Ukończyłem rajd na punktowanym miejscu więc sie ciesze. Mam mały żal do mechanikow ze nie dopoatrzyli sie usterki z blokadą kierownicy :/ Na jednym z os-ów zablokowala mi sie kierownica i utknąłem w rowie. Dobrze ze było kilku kibiców za co im bardzo dziękuje za szybkie postawienie na drodze !!! Dzieki wam mam zdobyte punkty
ZYZAK Damian

Postprzez RAJEWSKA Justyna » Cz, 14 lip 2011, 20:43

Rajd rewelacja, bardzo wymagający i ciężki no i cieszy ukończenie go na punktowanym miejscu.
Cały czas podnosił mi ciśnienie MatufaOes bo raz kilka sekund byłam przed kolegą a po kolejnym odcinku za :)
Na ostatnim oesie stwierdziłam wszystko albo nic, i jadąc go miałam chyba więcej szczęścia niż rozumu :blink: Dziękuje za piękne ściganko :)

Gratuluję wszystkim którzy stawili się na mecie oraz tym co wystartowali ale los chciał że nie pojawili się na niej :(

Dziękuję za ciepłe słowa ze strony PeKaCa i Łukasza M.Ż. ^_^
RAJEWSKA Justyna
E-R Team

Postprzez Dariusz Sawicki » Cz, 14 lip 2011, 20:57

też bym Ci coś miłego napisał ale nie ma mnie na mecie :lol:

Dajcie Puszka na jeden dzień a ja wam dam kierownice :haha?:
Dariusz Sawicki

Postprzez ROKITA Michal » Cz, 14 lip 2011, 22:59

To był trudny rajd, mimo że Świdnicki miał 15 odcinków, to ten rajd bardziej dał mi w kość :P Po przejechaniu odrazu poszedłem się położyć :lol: Na 8 odcinku przeżyłem chwilę grozy dostając kilka razy ryby między polami, o mały włos a jeden z kibiców trafił by przeze mnie do szpitala ;) Filmik z akcji: http://www.youtube.com/watch?v=2VoKPptBA0M .

P.S Gratki dla Artura Hazuki za zajęcie 2 miejsca :spoko:
ROKITA Michal

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Pt, 15 lip 2011, 07:45

Chłopaki a jest gdzieś komunikat na temat powtórek?? Do biura patrzałem ale się nic nie doczytałem ;)
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 15 lip 2011, 08:13

Będzie już wkrótce ;) Właśnie dostałe rozpiskę repów.

[EDIT]

viewtopic.php?f=106&t=5854&p=213860#p213860

Tym razem macie czas do poniedziałku. Żeby mi się żaden nie spóźnił :>
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez RUSZKIEWICZ Rafal » Pt, 15 lip 2011, 09:52

Hehe podziękował panowi ojcowi dyrektorowi :P
RUSZKIEWICZ Rafal

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 15 lip 2011, 10:10

Lukasz Bednarz napisał(a):Na pewno mi się przyda przy układaniu konfiguracji rajdu - DZIĘKI :)

Można się dowiedzieć czym się kierowałeś wybierając Plane II na Karpacz? :>
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Pt, 15 lip 2011, 21:12

FIA napisał(a):Tutaj plik który powinien ograniczać te problemy, a także problemy z nagłym pulpitem podczas jazdy na Mlynkach

Rychło w czas ;)

No dobra, to pora podsumować połowę sezonu. Jest źle i dobrze. Przed sezonem 6 miejsce w klasie w tak doborowym towarzystwie brałbym w ciemno, jednak w trakcie sezonu wzrósł apetyt i teraz mogę śmiało powiedzieć, że zmaściłem 2 pierwsze rajdy jadąc jak pipa. Konkurencja w klasie jest super i to cholernie motywuje, żeby cisnąć jeszcze bardziej, poza urlopem przerwę wakacyjną chcę mocno przepracować, dogadać się w końcu dość mocno z setem asfaltowym z którym mam sporo problemów ciągle, zacisnąć poślady i postarać się walczyć o coś więcej niż miejsca 5-6. Dzięki e-rajdom za to co robicie dla nas, rajdy bomba, trudne i świetnie ogarnięte, tak samo mody mocno ubarwiające naszą zabawę, czapki z głów. No i miłych wakacji wszystkim, pozdrawiam
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez Lukasz Bednarz » Pn, 18 lip 2011, 07:31

Brakuje repa Huberta Poczwardowskiego z OS5 ;) 4,5 godziny...
Lukasz Bednarz
E-R Team

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd