Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Karkonoski - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Karkonoski - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez Hubert KLOC » Wt, 12 lip 2011, 14:10

http://www.youtube.com/watch?v=YokUwaVjhYE Fragment mojej jazdy z OS 12. NIestety nie wrzucił się na YT cały przejazd :huh: .
Hubert KLOC

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 12 lip 2011, 14:21

FUDALI Hubert, kitcar - requesty uznane
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Dariusz Sawicki » Wt, 12 lip 2011, 15:37

może kiedyś sie naucze, ze jak auto jest podsterowne i idzie na drzewo to trzeba ręczny zaciągnąc :P pierwszy dzien ładnie mimo dwóch błedów, drugi SR ale mi to wszystko jedno w tym sezonie, boli tylko szkolny błąd, rozumiem ładny dzwon ala dachowanie czy coś ale prosto w dzewo.... :biala flaga:
Dariusz Sawicki

Postprzez GOLAS Lukasz » Wt, 12 lip 2011, 17:43

BRODZICKI Jakub napisał(a):Upalałem Mlynki przed rajdem, jakiś tydzień temu - zero problemów.
Dzisiaj po jakiś 200 metrach za tym szybkim lewym wywala mnie do pulpitu, dziękuje dobranoc, koniec imprezy. :biala flaga:

Miałem dokładnie to samo podczas jednej z rund IRC, strasznie denerwujące :przebij mur:
GOLAS Lukasz

Postprzez Paweł Kaluscha » Wt, 12 lip 2011, 18:16

Załoga KALUSCHA - HANDWERKER meldują się na mecie, co ważne w jednym kawałku :)
Dwa błędy to jest obrócenie na nawrocie pod górkę + zgasł na nawrocie z górki. Strata około 10-12s sądzę.
Oby nie były one zgubne. Na Peklo dało się sądzę szybciej, na Plane również. Ale jakoś miejscami nerwowo było za bardzo. Wkręt na Sumburku i Pekle był na maksiora, połowicznie na Bizonie. Dążymy do tego aby był MAX cały czas :ph34r:

Peklo to jest wyjątkowy oes podobnie jak Młynki. Ogromne brawa dla twórców.

Na koniec gratulacje: rzecz jasna za extra rajd dla E-Rajdy, oraz wszystkich tych co na mecie. Powodzenia całej reszcie która nie jechała.
Ognia! :spoko:

Edytowany: Ale Justyna dała czadu! Bójcie się chłopy. Brawo!
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 12 lip 2011, 20:49

Panowie mam problem przed sumburkiem ;/ ładuje się gra i auto wisi w powietrzu nie ma w ogole trasy? co jest grane;/ wyszedlem przed odliczaniem czasu. Na testach nie mialem ani razu takiego problemu :|
Hubert Poczwardowski

Postprzez Hubert KLOC » Wt, 12 lip 2011, 20:57

Przeinstaluj Sumburka.
Hubert KLOC

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 12 lip 2011, 21:01

przeinstalowalme sumburka deaktywowalem mod i aktywowalem od nowa i prosze o uznanie requesta ;)

mam nadzieje ze to zadziała ;/

P.S mam tekstury które wyszły jeszcze 2 tyg temu ale chyba nie były jakieś nowe dogrywane ??
Hubert Poczwardowski

Postprzez TOYLEX » Wt, 12 lip 2011, 21:07

Co prawda nie miałem problemów technicznych z trasami, ale ogólnie rajd spisany na straty (szkoda).
Obrazek
TOYLEX

Postprzez Michal Podsiadlo » Wt, 12 lip 2011, 21:35

Paweł Kaluscha napisał(a):Załoga KALUSCHA - HANDWERKER meldują się na mecie, co ważne w jednym kawałku :)
Dwa błędy to jest obrócenie na nawrocie pod górkę + zgasł na nawrocie z górki. Strata około 10-12s sądzę.
Oby nie były one zgubne. Na Peklo dało się sądzę szybciej, na Plane również. Ale jakoś miejscami nerwowo było za bardzo. Wkręt na Sumburku i Pekle był na maksiora, połowicznie na Bizonie. Dążymy do tego aby był MAX cały czas :ph34r:

Peklo to jest wyjątkowy oes podobnie jak Młynki. Ogromne brawa dla twórców.

Na koniec gratulacje: rzecz jasna za extra rajd dla E-Rajdy, oraz wszystkich tych co na mecie. Powodzenia całej reszcie która nie jechała.
Ognia! :spoko:

Edytowany: Ale Justyna dała czadu! Bójcie się chłopy. Brawo!

No to pozamiatane. Bez kitu R4 Paweł jest poza zasięgiem. Ale za to mamy nowe, jeszcze bardziej JDMowe malowanie! :D

Le fuu.
Michal Podsiadlo

Postprzez Hubert Poczwardowski » Wt, 12 lip 2011, 21:53

Dzięki za requesta szybkiego ;) Jechalem dzis miejscami jak ciota... na mlynkach wiedzialem ze łatwo tam o błąd który jest tragiczny w skutkach to tak odpusciłem że to żal tak samo na sumburku na krótkiej skrzyni w ogóle nie potrafiłem jechac ;/ Zero pewności w jeździe a do tego spin na pekle II... Dobrze, że chociaż pare punktów wpadnie ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez PYSZNY Marcin » Wt, 12 lip 2011, 21:56

Mój najgorszy występ od kilku lat, a w zasadzie od mojego pierwszego rajdu w mistrzostwach polski, wtedy jeszcze Liga RBR.PL, gdzie wydzwoniłem na drugim zakręcie. Teraz dojechałem dalej, ale niestety spadanie mnie zabiło. Szkoda bo znowu mogło wpaść sporo punktów, ale to je reli. Pierwsza część sezonu i tak nadspodziewanie dobrze mi poszła, oby druga była podobna ;) Tymczasem pozdro i udanych wakacji :)
PYSZNY Marcin

Postprzez raf3105 » Wt, 12 lip 2011, 22:51

Proszę o uznanie requesta :blue screen:
raf3105

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Wt, 12 lip 2011, 23:17

uznany :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez WIŚNIEWSKI Nikodem » Śr, 13 lip 2011, 00:18

Rajd bardzo ciężki, zwłaszcza, że nie znałem Sumburka i siedziałem na YT godzine i się uczyłem :lol:
W sumie jechałem tak zachowawczo, że aż troche przesada no bo na Pekle 5:2x:xx kto to widział..
Jestem zadowolony, że jestem na mecie w tak naprawde swoim debiucie w WRSMP. Dzieki za rajd
PS. Ktoś jeszcze miał tak, że nie mógł dodać gazu na ostatnim 12 OSie, bo się bał wydzwonić :D ?
WIŚNIEWSKI Nikodem

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 13 lip 2011, 01:01

Paweł Kaluscha napisał(a):Dwa błędy to jest obrócenie na nawrocie pod górkę + zgasł na nawrocie z górki. Strata około 10-12s sądzę.
Oby nie były one zgubne. !

Były zgubne częściowo :D Właśnie skończył Mr.cruz który wygrał ze mną o 19 a jeszcze nie wszyscy jechali.

Gratulacje! Grrrr :spoko:
Paweł Kaluscha

Postprzez cruz » Śr, 13 lip 2011, 01:17

Wow, udalo sie dojechac:) mega hardkor

Chyba najbardziej techniczny rajd jaki kiedykolwiek mialem okazje jechac. Podziekowania dla calej ekipy E-rajdy za ulozenie tak przehardkorowej konfiguracji.
Kolejne mega podziekowania dla Topdrive'a i M. Handwerkera za mod, ktory przybliza jeszcze bardziej do prawdziwych rajdow. Oplacalo sie spedzic 2 dni na przygotowaniu wlasnych sampli do Pekla i Pekla2. Swietne uczucie jechac na opis i byc pewnym tego co mnie spotka za zakretem;).
No i last but not least, podziekowania dla konkurencji za podtrzymywanie mi cisnienia do konca. Wypocilem chyba ze 2 kilo;-). Sam popelnilem jeden gruby blad na mlynkach i juz myslalem ze to koniec. Skonczylo sie na strachu, urwanym zderzaku i spinie nad przepascia. Tez stracilem tam kilkanascie sekund. Wiec jakbysmy obaj z PKC'em czysto pojechali mogloby byc wesolo na koniec :-). Dojechac przed Toba na asfalcie, to juz cos :-) (btw dostales maila?)
No to czekamy na reszte enkowiczow:).
Wiecej takich rajdow! No i wiecej szutrow, bo drugi raz pewnie niepredko PKC'a przegonie :-).
Obrazek
cruz

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 13 lip 2011, 01:56

Śledziłem na żywo. Liczyłem, że padniesz na Sumburku szczerze mówiąc w sensie stracisz.
Pekla były kluczem, one już mnie martwily zresztą jak widziałem tabele. Jakoś wolniej mi to wszystko wychodziło, ale nie podejmowałem ryzyka i jechałem jak jechałem. Myślę, że na ten moment wszystko bo jakoś nie było filingu konkretnego.

W każdym razie to nie zmienia faktu, że pojechałeś bardzo grubo. Nawet przy filingu bardzo ciężko by mi było tam Ciebie pożreć. Mega czasy na owych Piekiełkach! W okolicach PR lub nawet były PR więc wielki szacun.

Mejla dostałem ale nie zmieniałem nic przed batalią bo takową mam zasadę ;) Nieomieszkam jednak pogmerać :)

Jednak teraz czas wreszcie kompa oddać na gwarancję bo i urlop i skończyłem pismakować różne śmiszne rzeczy oraz dodatkowo przerwa w rajdowaniu.

No chyba, że dasz się namówić na jakiś rajdzik jeszcze asfaltowy bo nawet mam zaległy takowy z Mr.Kołodziejem.
Ciekawe swoją drogą cóż Sławek wymodzi :)

Dzięki cruz! :3m sie:
Paweł Kaluscha

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Śr, 13 lip 2011, 02:14

Dzięki dla Tomków Majdaka i Buczkowskiego oraz Huberta Poczwardowskiego za fajną walkę. Niestety gładkie asfalty nie są dla mnie atrakcyjne i tam za dużo traciłem żeby walczyć bezpośrednio o tymczasową 1 pozycję. Cieszę się z przyzwoitych wyników na czeskich drogach i z mety bez większych problemów, oraz czekam na Rafała Ruszkiewicza żeby zobaczyć jak nas zdemoluje na Sumburku ;)
Powodzenia dla tych co jeszcze stoją przed pierwszym PKC'em.
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez cruz » Śr, 13 lip 2011, 02:17

Paweł Kaluscha napisał(a):Liczyłem, że padniesz na Sumburku szczerze mówiąc w sensie stracisz.

Na Sumburku tez sobie notatki lekko poprawialem zeby skuchy nie bylo;). Bylo bardziej defensywnie, ale dzieki temu na mecie :).

No chyba, że dasz się namówić na jakiś rajdzik jeszcze asfaltowy bo nawet mam zaległy takowy z Mr.Kołodziejem.
Ciekawe swoją drogą cóż Sławek wymodzi :)

Czemu nie. Szkoda tylko ze na czeskich odcinkach juz mi zaden opis szybciej jezdzic nie pomoze... :)
Obrazek
cruz

Postprzez PUZIO Adrian » Śr, 13 lip 2011, 02:54

Z miejsca podziękowania dla ekipy E-RAJDY za wspaniałą konfigurację rajdu. Było trudno i wyczerpująco. Dla mnie rajd wariacki w sensie wydarzeń, które go poprzedziły. Plan był taki: jedziemy we wtorek wieczorem. Pierwszy rajd na nowym stelażu oraz w nowym miejscu czyli w innym pokoju. We wtorek przyszedł administrator sieci i zakładał jakieś nowe przekaźniki, anteny itp. pierdoły. Wszystko w porządku dopóki nie siadł do komputera. Okazało się, że nie może skonfigurować połączenia. Środa 6 rano wyjazd do Opola na Master Truck, a ten mi tu takie historie wymyśla. Mówi w końcu: - "Panie Adrianie muszę się z tym przespać." Myślę: - "No to pozamiatane" :angry: Jednak zrodził się pomysł. Podłączam telefon do komputera, sprawdzam czy działa jako modem i sukces. Działa. Teraz wypadałoby jakiś pakiet mały wykupić, ale oczywiście od północy mogą aktywować. Szybkość też nie zahwyca - 115 Kb/s :unsure: Do rajdu zasiadłem dziś o godz. 00:30. Teraz mamy 02:41, a ja o 5 wstaję ;) :wacko:

Co do rajdu. Na 3 pierwszych odcinkach cegła utknęła na pedale hamulca i nie chciała spaść ;) Kolejne odcinki to już swoje tempo rajdowe czyli zazwyczaj gorsze o 10-15 sekund od treningowego i swoich rekordów ;) Na 3 OESie na dohamowaniu do łącznika szutrowego poniosło i przy cofaniu potrącony kibic. Szkoda, że auta nie mają lusterek ;) Plan (znaczy marzenie) był taki: jechać swoje bez ryzyka i dojechać bez SR w pierwszej 10 klasy A5. Na razie wszystko idzie ku dobremu. Może to nie jest taktyka godna naśladowania jednak skuteczna. Sprawdziła się na trudnych rajdach gdzie sporo uczestników odpadło.

Heka Południe Rally Team - mam nadzieję, że zasilę konto teamu punktami. W końcu to pierwszy rajd w barwach zespołu. Dziękuję za przygotowanie auta. To był bardzo ważny występ.

Teraz krótka przerwa i kolejne rundy Pucharu Asów gdzie dobrze mi idzie oraz IRC gdzie ostatni rajd potwierdził skuteczność powyższej taktyki. Niestety obecnego, który trwa nie dam rady pojechać.

Czekam z niecierpliwością na domowy rajd czyli Polski. Dziękuję za walkę i do zobaczenia na odcinkach specjalnych.
WolnyKanał na YouTube - gry niezależne i nie tylko. Zapraszam.
Obrazek
PUZIO Adrian

Postprzez CEBULA Dawid » Śr, 13 lip 2011, 11:46

Did not start to SS 2

Proszę o uznanie requesta :)
CEBULA Dawid

Postprzez Pawel Lizakowski » Śr, 13 lip 2011, 14:28

CEBULA Dawid, request uznany.
KOCIELOWICZ Piotrek, request uznany.

:)
Pawel Lizakowski

Postprzez Sielilo Piotr Bartosz » Śr, 13 lip 2011, 14:41

Nenastoupil na RZ 5

Proszę o uznanie requesta.
Sielilo Piotr Bartosz

Postprzez CEBULA Dawid » Śr, 13 lip 2011, 15:14

Znowu to samo :/ , coś jest nie tak z tymi Mlynkami

drugi raz :huh:

Did not start to SS 2

Proszę o uznanie requesta
CEBULA Dawid

Postprzez CHOMA Krzysztof » Śr, 13 lip 2011, 15:33

Ja skomentuje mój rajd tak: :biala flaga: :biala flaga: :biala flaga:

Nie chce mi się już jeździć po prostu. A czasu teraz mam nawet za dużo. Ot tylko od rajdu do rajdu.
Zobaczymy co to będzie dalej
CHOMA Krzysztof

Postprzez Dariusz Sawicki » Śr, 13 lip 2011, 15:50

cebulija przeinstaluj je może pomoże ;)
Dariusz Sawicki

Postprzez Grzegorz Cyrek » Śr, 13 lip 2011, 18:39

Sielilo Piotr Bartosz, CEBULA Dawid, requesty uznane
Grzegorz Cyrek
Moderator, ZSS

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 13 lip 2011, 20:05

CEBULA Dawid napisał(a):Znowu to samo :/ , coś jest nie tak z tymi Mlynkami

drugi raz :huh:

Did not start to SS 2

1. Odinstaluj w głównym katalogu gry Mlynki.
2. Zainstaluj Mlynki.
3. Zmniejsz detale/rozdzielczość.
3.1.Nie zapomnij aktywować na nowo menadżerem moda karkonoskiego.

Powodzenia, stoję na środkowej partii. Tam gdzie "P 4 WYBIja" jak to pięknie Maciek akcentuje :)
Ostatnio edytowano Śr, 13 lip 2011, 20:19 przez Paweł Kaluscha, łącznie edytowano 1 raz
Paweł Kaluscha

Postprzez CEBULA Dawid » Śr, 13 lip 2011, 20:19

Zrobiłem tak , ale nadal to samo :(

Did not start to SS 2

CEBULA Dawid

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd