Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Orlen - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Orlen - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Wt, 21 cze 2011, 20:30

Darek Sawicki - proszę :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez Dariusz Sawicki » Wt, 21 cze 2011, 20:49

heh dzieki, ogolnie fajny rajd, po requescie w ogole nie mialem przyczepności no i nie wiem jakim cudem uniknąłem dzwona na drugim zakrecie ( pewnie fart) ale juz na łuku asfaltowym foka postanowiła, że nie zmieści się w zakręt i poleci w jedyne drzewko po zew. no i dziękujemy :P spróbuje coś na asfaltach poupalać to może będzie lepiej :D aha kąt 540* i kamerka z kokpitu :D Liczy się FUN a nie wynik, sorki dla zespołu ;)
Dariusz Sawicki

Postprzez CIOSK Wojtek » Wt, 21 cze 2011, 21:25

Proszę o requesta.DNS SS7. :)
2BRallyVirtualTeam
CIOSK Wojtek

Postprzez chcken89 » Wt, 21 cze 2011, 21:35

Nie sądziłem, że ukończę szutrowy rajd bez SR, ale zachowawcza jazda i czerpanie nauki z każdego kilometra opłaciło się:) Myślę, że wylecę z punktów, ale ważne, że był FUN:)
chcken89

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Wt, 21 cze 2011, 21:41

CIOSK Wojtek - uznany :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez CIOSK Wojtek » Wt, 21 cze 2011, 21:44

Dzięki Bardzo :spoko:
2BRallyVirtualTeam
CIOSK Wojtek

Postprzez SNAJ Per » Wt, 21 cze 2011, 21:59

Ależ tłum na OS'ach. Przed chwilą 16 osób jechało naraz. :cfaniak:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez BRODZICKI Jakub » Wt, 21 cze 2011, 22:24

Dokładnie, też oglądam Live, bo jedzie Rafał M. który właśnie mnie objeżdża :cry:
Osobiście nie dałbym rady psychicznie czekać, aby jechać rajd w ostatni wieczór z wielu powodów... :)
kubabrodzicki.digart.pl
BRODZICKI Jakub

Postprzez FRAJDA Daniel » Wt, 21 cze 2011, 22:26

Dla mnie był to rajd 1000 przygód z wielkim happy endem.
Już na pierwszym odcinku między drugim a trzecim kilometrem musnąłem drzewko i silnik zgasł. Po chwili zapalił ale zaczął się przegrzewać. Myślałem że to koniec rajdu dla mnie i chciałem zakończyć. Coś mnie jednak podkusiło żeby spróbować dotoczyć się do mety odcinka... i udało się na zgaszonym silniku jechałem od wzniesienia czyli całe spadanie do mety.
SS2 silnik nadal działa więc bardzo delikatnie ruszyłem i nie wiem jakim cudem dojechałem cało do mety odcinka :) Po nim serwis udało się naprawić auto i pojechaliśmy dalej. Na każdym kolejnym odcinku były jakieś przygody, mniejsze bądź większe na których straciłem około 50 sekund, które pozwoliłyby mi powalczyć z Cruzem.
Po ostatniej rundzie pisałem że to mój domowy rajd i miejsce poza TOP3 w generalce będzie porażką... jak się skończy zobaczymy.... porażka i tak pozostaje przez błędy i przygody jakie mnie spotkały.
Dzięki E-Rajdy za kolejny świetny rajd.
Jest meta są punkty dla Teamu i to najważniejsze.
"JESZCZE WYGRAM" :D Domowy Rajd Polski ;P
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez CHOMA Krzysztof » Wt, 21 cze 2011, 23:31

BRODZICKI Jakub napisał(a):Dokładnie, też oglądam Live, bo jedzie Rafał M. który właśnie mnie objeżdża :cry:
Osobiście nie dałbym rady psychicznie czekać, aby jechać rajd w ostatni wieczór z wielu powodów... :)

Chyba muszę się zabrać za kalinę , bo Rafał ucieka... :d
CHOMA Krzysztof

Postprzez PYSZNY Marcin » Wt, 21 cze 2011, 23:32

Cieszy kolejna meta jak i miejsce aktualnie, chociaż zobaczymy czy Sławek zdąży przed 00.00 :P Nie wiem który samochód, oprócz subarynki, wytrzymałby takie zderzenie z drzewem. Zaryzykuje stwierdzenie, że takie nie istnieje :P Na szczęście kosztowało mnie to tylko kilka sekund i zamek w drzwiach. W japonii też kilka długich boków z duszą na ramieniu się znajdzie, aż się dziwię, że jestem na mecie :P Cruz poza zasięgiem, nie wiem gdzie on się ukrywał cały sezon :P Ogień na tłoki Play-max VRT, jeszcze tylko karkonoski, sesja i można jechać na wakacje :P
PYSZNY Marcin

Postprzez KAPITAN Sebastian » Wt, 21 cze 2011, 23:35

Wracałem ze studiów z powrotem do domu (wszystko przywoziłem do domu) i w sumie miałem nie jechać rajdu bo nie zdążyłbym przed północą jednak dwa Pawły (Lizak i szef teamu) mówili żebym poleciał. Jestem zmęczony i wiedziałem jak się skończy... Dzwon na drugim odcinku. Strasznie tracimy punkty dla teamu głównie za sprawą mojej osoby.
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez FRAJDA Daniel » Wt, 21 cze 2011, 23:41

Brawo Marcin, widzę że też miałeś bliskie spotkanie z drzewkiem :) ja niestety nie miałem tyle szczęścia co Ty i straciłem bardzo dużo czasu. Co do Subaru to nie jest auto to jest CZOŁG :)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez BIELECKI Mateusz » Śr, 22 cze 2011, 00:11

Pierwsza wygrana w RBR :). Udało się wygrać słabo obsadzoną klasę HR RWD i tym razem repy mam :D. Szkoda Piotrka Satali, który byłby przede mną, tylko wydzwonił. Byśmy mieli dublet w teamie, no ale cóż. Zachęcam do klasy RWD innych zawodników. Jest to dość prosta klasa aut i dająca wiele frajdy z jazdy!

:jabol:
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Slawek Kolodziej » Śr, 22 cze 2011, 00:34

Ale lipa, nie było czasu przejechać rajdu wcześniej (sesja, praca, KJS w niedzielę) i ledwo dzisiaj zdążyłem pojechać na szybko. Bez żadnego treningu więc nie było za bogato (szczególnie ostatni odcinek - 4 razy bokiem w drzewa ale subaru wytrzymało :)). Ale no niestety nie wyrobiłem się w czasie mimo, iż szybko ładowałem kolejne odcinki. No i punktów mi nie przyznano... ;( Była 0:19 jak wyłączyłem Ryśka ahhh ;/ istnieje możliwość że te parę punkcików będzie dopisane? Podobną sytuację miał chyba Rafał Ruszkiewicz na świdnickim (z tego co widzę punkty ma). Bardzo był bym szczęśliwy za tą możliwość, pierwszy raz mi się taka akcja zdarzyła. :cry:
Slawek Kolodziej

Postprzez KULIKOWSKI Pawel » Śr, 22 cze 2011, 00:43

Dojechałem bez SR, był to mój pierwszy szutrowy rajd. Próbowałem nawiązać walkę z Tomkiem Biernatem, momentami było gorąco. Może uda się utrzymać 15 miejsce w s1600. Dzięki za zabawę.
KULIKOWSKI Pawel

Postprzez FUZYNSKI Damian » Śr, 22 cze 2011, 00:59

Sławek z tego co zaobserwowałem wynika, że po skorygowaniu wyników rajdów, tzn dodaniu kar dla zawodników plugin tak jakby od nowa liczy punkty biorąc pod uwagę tych którzy rajd ukończyli po podliczeniu punktów. Tak więc Sławek jedyna nadzieja, że ktoś dostanie karę. :P

A tymczasem Wyprzedź Mnie Rally Team po raz trzeci w tym sezonie wygrywa rajd WRSMP i powoli umacnia się na pozycji lidera :)
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Śr, 22 cze 2011, 08:08

To miał być mój rajd :( Wreszcie szutry i to jeszcze te najulubieńsze... ale co z tego skoro jechane na ostatnią chwilę. Na 9 odcinku wiedziałem,że muszę cisnąć bo tam miałem nad moimi znakomitymi rywalami przewagę i plan był prosty by tam nadrobić tyle ile się da. I jak to zwykle bywa z nadrabiania wyszedł dach. 106 spadła na koła ale wleciała w takie chaszcze,że bez kibiców się nie obyło a mi się odechciało jazdy. Chłopakom z A5 gratuluję pasjonującej walki przez cały rajd. Zostaje jeszcze Karkonoski a potem tylko słońce i plaża :)
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 22 cze 2011, 08:18

Dla mnie niestety Orlen się skończył zanim w ogóle zasiadłem za kierownicę. Chroniczny brak czasu zaowocował przesuwaniem startu na ostatnią chwilę. Tyle, że wczoraj mnie coś złapało i dostałem gorączki, która uniemożliwiła mi jazdę. Już wiem, że Karkonoski o ile pojadę to też najwcześniej w poniedziałek wieczorem, a najpewniej w wieczór wtorkowy więc tak jak w planach Orlen. Oby sie lepiej skończyło :(
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez DOMANUS Mariusz » Śr, 22 cze 2011, 09:43

No nie za ciekawie.Znów nie udało się zdobyć żadnych punktów :( Może byłbym 2-3 miejsca wyżej gdyby nie pewne przygody,gdy na jednym z odcinków samochód postawiło bokiem i musiałem skorzystać z pomocy kibiców :wacko: A na innym przywaliłem w drzewo i już myślałem ze koniec jazdy a tu niespodzianka...jedziemy dalej :P Jednak Pug to wytrzymała maszyna :P No nic ,do zobaczenia na następnym rajdzie :)
DOMANUS Mariusz

Postprzez RAJEWSKI Tomasz » Śr, 22 cze 2011, 13:33

Podsumowując mój start przyznaję że zawaliłem, założyłem sobie dojechanie bez SR i to się udało, ale straty związane z wycieczkami poza drogę i przeróżnymi spinami były ogromne, doszło do tego jeszcze kompletnie zdarte ogumienie, które w RWD znacznie utrudnia jazdę... Miało być top 5 w klasie a nima. Cóż, pozostaje gonic, następny jest Karkonoski i oby poszło lepiej :>
Obrazek
RAJEWSKI Tomasz

Postprzez MALISZ Rafal » Śr, 22 cze 2011, 13:35

CHOMA Krzysztof napisał(a):
BRODZICKI Jakub napisał(a):Dokładnie, też oglądam Live, bo jedzie Rafał M. który właśnie mnie objeżdża :cry:

Udalo sie odjechac na tyle, ze nikt w klasie nie zdolal wjechac przede mnie ;) Czysta, spokojna jazda przyniosla piekny efekt :) Od samego poczatku zakladalem cisnac na maxa, poniewaz bardzo pasowala mi konfiguracja rajdu :P Cel zrealizowany w 100%, pomimo, ze moglem urwac jeszcze z 10s ;) Walka na oesach byla wyrownana, szkoda, ze czesc zawodnikow popelnila wieksze bledy, bo rywalizacja bylaby do samej mety :kamikaze:
Krzysztof wg mnie najlepiej jezdzic w takim aucie, w ktorym czujesz sie pewnie :spoko: Ja nie mieszam Lady na szutry lub Puga na asfalty, bo uwazam, ze mozna krecic podobne czasy w obu rajdowkach ^_^
MALISZ Rafal

Postprzez Tomek Majdak » Śr, 22 cze 2011, 14:03

Udało sie dojechać na trzecim miejscu co mnie bardzo cieszy bo treningowo przejechałem tylko testowy i od razu na odcinki :) . Dzieki wszystkim za walke.
Tomek Majdak

Postprzez CHOMA Krzysztof » Śr, 22 cze 2011, 15:39

MALISZ Rafal napisał(a):
CHOMA Krzysztof napisał(a):

Udalo sie odjechac na tyle, ze nikt w klasie nie zdolal wjechac przede mnie ;) Czysta, spokojna jazda przyniosla piekny efekt :) Od samego poczatku zakladalem cisnac na maxa, poniewaz bardzo pasowala mi konfiguracja rajdu :P Cel zrealizowany w 100%, pomimo, ze moglem urwac jeszcze z 10s ;) Walka na oesach byla wyrownana, szkoda, ze czesc zawodnikow popelnila wieksze bledy, bo rywalizacja bylaby do samej mety :kamikaze:
Krzysztof wg mnie najlepiej jezdzic w takim aucie, w ktorym czujesz sie pewnie :spoko: Ja nie mieszam Lady na szutry lub Puga na asfalty, bo uwazam, ze mozna krecic podobne czasy w obu rajdowkach ^_^

Jak najbardziej popieram.
Wracam do kaliny na resztę sezonu , bo jest po prostu bezpieczniejsza i pewniejsza dla mnie :).
No i większy Fun , nie to co w pugu , ciągla walka o utrzymanie się na drodze.
CHOMA Krzysztof

Postprzez TOYLEX » Śr, 22 cze 2011, 16:16

Jakimś cudem udało się zdobyć jeden punkt dla zespołu, rajd świetnie zorganizowany ale i bardzo trudny. Gratuluję Adrianowi (koledze zespołowemu) świetnego występu i kolejnej zdobyczy punktowej. Szkoda tylko że nie Wszyscy z MotorsportMaxxx VRT mogli cieszyć się udanym rajdem (następnym razem będzie lepiej). I jeszcze co do moich zmian samochodów, to teraz już wiem że wybór Corolli WRC 98 był świetnym posunięciem. Lancerem w tym rajdzie nie zajechałbym daleko, no a Corolla szybka (wbrew pozorom) i co ważne zwinna.
Obrazek
TOYLEX

Postprzez CIOSK Wojtek » Śr, 22 cze 2011, 18:19

Do wczoraj nie lubiłem szutrów :P Czasy na kilku odcinkach były bardzo kiepskie,na kilku udało mi się zrobić PB :) miejsce na mecie - przed rajdem stawiałem siebie w okolicy 10 miejsca,a jest dużo lepiej :) kilku Kolegów z czołówki miało kłopoty i to też dało nam tak wysokie miejsce.My też przeżyliśmy horror,na dojazdówce do OS7 zastrajkowała elektronika(pulpit),jednak udało się odpalić i pojechaliśmy dalej.OS7 to nerwowa jazda,kawałek po starcie na podbiciu poszliśmy krzywo i na gazete minęliśmy drzewka,kawałek dalej ratując się przed dachem wlecieliśmy do lasu,wbiłem wsteczny i piłowałem żeby się wydostać,niestety chwilę trwało zanim w tej panice zorientowałem się że drogę mam z przodu :D Kolejny oes próba odrabiania kończy się kolejnym ratowaniem i wygrzebywaniem się z lasu,później było spokojnie już i w miarę szybko.Po drodze stoczyliśmy niesamowitą walkę z SIELILO Piotr Bartosz zakończoną wygraną o 0.1sek!!! :wow: Dzięki za walkę.Gratuluję Benkowi świetnej postawy,tym razem był po za zasięgiem,Słowa uznania dla Piotrka Banaszka.Gratuluję wszystkim na mecie.
Wielkie Brawa dla Ekipy E-RAJDY za kolejny Super Rajd. :spoko:
2BRallyVirtualTeam
CIOSK Wojtek

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 23 cze 2011, 21:50

Na chwile obecną brakuje repów:

- LIZAKOWSKI Pawel / OS3
- CEBULSKI Przemek / OS6 i OS8
- MORSKI ZMIJ Lukasz / OS4

tak tylko przypominam...
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez lukasz Waligora » Pt, 24 cze 2011, 09:49

Tragedia...chce ten rajd zapomnieć jak najszybciej :cry: dzwona po 400 metrach chyba jeszcze nikt nie zaliczył :shock: czasy na treningach coraz lepsze były ale...to są rajdy :)
lukasz Waligora

Postprzez KASPRZYK Jan Jr » So, 25 cze 2011, 15:08

Dla mnie życiowy wynik mimo iż rajd jechałem poza domem,chociaż oesy mierne+Japonia udało się zrobić kilka niezłych czasów.Popełniłem też trochę mniejszych błędów,ale wszystko skończyło się dobrze.Gratulacje kolegom z pudła B)
Obrazek
KASPRZYK Jan Jr

Postprzez Paweł Kaluscha » So, 25 cze 2011, 16:08

CEBULSKI Kuba napisał(a):Jedziesz PeKaC :spoko:

Wielkie dzięki za szybkość :spoko:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd