Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Mazowiecki - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Mazowiecki - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez LACH Bartek » So, 4 cze 2011, 22:07

Rajd Mazowiecki ukończony. Ciekawa i kompaktowa trasa nie pozwalała się nudzić, a wysokie średnie prędkości dodatkowo podnosiły ciśnienie. Wystartowaliśmy wyjątkowo Skodą Octavia WRC Evo II i pomimo jednej przygody (wizyta głęboko w polu kukurydzy) rajd ukończyliśmy bezproblemowo. Czasy nie były najlepsze, ba, nie były nawet przyzwoite, ale najważniejsza była meta i tą osiągnęliśmy niemal nienaruszonym samochodem. Bardzo cieszymy się z mety bo jest to szósta z rzędu ukończona runda WRSMP! Mam nadzieję, że tak pozostanie do końca sezonu i zdobędziemy puchar za stuprocentową frekwencję na mecie.
LACH Bartek

Postprzez lukasz Waligora » So, 4 cze 2011, 23:51

Na wstępie chciałbym wszystkich powitać :) to mój pierwszy post,ale odwiedzam to forum już długi czas...nie mogłem znaleźć powitywalni wiec robię to tutaj :) co do debiutu w mazowieckim jestem zadowolony :) wynik może dla niektórych śmieszny ale dla mnie to sukces :) przejechać bez żadnych przygód i większych problemów do mety :) dziękuje zespołowi e-rajdy i powodzonka na trasie.
lukasz Waligora

Postprzez GORALIK Lukasz » N, 5 cze 2011, 10:57

Rajd ukończony, bez większych przygód lecz z betonową lewą nogą :)
Niestety na ten moment szybciej nie potrafię pojechać a jechać na "może się uda" to do mnie nie pasuje.
Dzięki za rajd E-R choć krótki ale wymagający. Może się załapie na 3 miejsce w WRC choć pewno skończę na 4 :P
Powodzenia !!!
ps: Seb uważaj na syf na drodze, parę razy ratując się wyrzuciłem małe co nie co z pobocza na asfalt :)
Obrazek
GORALIK Lukasz

Postprzez Michał JAROS » N, 5 cze 2011, 11:34

Debiut w A5.
No i po rajdzie, na 2 oesie samochód "złapał rybę" i wyleciałem w drzewo, przepraszam cały zespół.
Nie byłem zgrany z autem, przed rajdem zaliczyłem tylko odcinek testowy, więc 106 nie znałem ani trochę.
Wcisnąłem delikatnie lewą nogę i skończyło się tak jak się skończyło.
Musze popracować nad setupem tak ażeby usunąć "latający tył".
Do momentu wypadku dobrze mi się jechało... :przebij mur:
Miała być meta, a skończyło się na dzwonie. Jeszcze raz przepraszam cały zespół HPRT oraz sponsorów: Heka Południe oraz Niko.
Jestem załamany :blee:
Bo w życiu są rzeczy ważne, w ch*j ważne i rajdy samochodowe.
Michał JAROS

Postprzez Lukasz Bednarz » N, 5 cze 2011, 11:44

lukasz Waligora napisał(a): wynik może dla niektórych śmieszny ale dla mnie to sukces :) przejechać bez żadnych przygód i większych problemów do mety :)

Nie przejmuj się - ja tak mam już któryś rok z kolei :lol:
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Hubert KLOC » N, 5 cze 2011, 14:43

Dla mnie rajd średnio udany, na 3 OS zaliczyłem CFH i pokrzywilem zawias. Na drugiej pętli starałem się odrabiać. Hubert Fudali wyprzedził mnie dzisiaj o 0,32 s, więc była fajna walka. Ogólnie średnio zadowolony jestem, ale liczę na TOP 5. Mam nadzieję na lepszą jazdę na Orlenie. PCH VRT GO !!
Hubert KLOC

Postprzez Michal Podsiadlo » N, 5 cze 2011, 15:35

Impreza N14URT załogi Podsiadło/Czytajdruk miała poważny wypadek przy 180km/h na OS1. Odcinek został wstrzymany, wyjechała karetka. Auto na podbiciu wyleciało wysoko w powietrze i uderzyło w barierę. Podobno załoga jest przytomna.
Michal Podsiadlo

Postprzez KUROWSKI arko » N, 5 cze 2011, 16:24

A5 pug 106
UFF jeszcze emocje nie opadły, ale napisze moją relacje.
No więc na SS1 zaczęło się tak jaK w moim przypadku się spodziewałem na łuku lekko wypadłem i w drzewo uderzyłem ale auto nie uległo zbyt wielkim zniszczeniom, więc kontynuowałem. Pomyślałem sobie że jak tak dalej pójdzie to daleko nie zajadę a stało się inaczej :rolleyes: Później było kilka przygód, ale też niegroźnych oprócz jednej- na trasę wlazł pies, szybka kontra i w pole 35 s. uciekło.
Jest to mój najlepszy Rajd w historii moich startów w WRSMP , mało tego bez SR, i w bardzo cięzkich warunkach gdyż w aucie było jakieś 40 stopni. Gdy skończyliśmy rajd kombinezony wykręcaliśmy aby wycisnąć pot. PUG 106 dzięki dobrym przygotowaniom mechaników cudotwórców jakoś wytrzymał temperature i dotarł na mete bez większych uszkodzeń. Cały czas utrzymywaliśmy się na 3-4 miejscu ale dzięki pieskowi skończyliśmy na 4. Do tego pech sprawił że interkom zaczął szwankować ale został naprawiony.Osobiście uważam rajd za bardzo udany, przerosłem sam siebie. Mam nadzieje, że będzie tak dalej.
Z każdym rajdem uświadamiam sobie że RBR to zaje*ista sprawa a E-RAJDY.PL drogą do sławy :ph34r: :D więc DZIĘKUJE!!!! również Mariuszowi Domanusowi który był dla mnie celem :ph34r:

Do zobaczenia w świecie szutrów! :spoko:
SUDETY VRT OGNIA!!!
Obrazek
KUROWSKI arko

Postprzez FUDALI Hubert » N, 5 cze 2011, 17:30

Hubert KLOC napisał(a):Hubert Fudali wyprzedził mnie dzisiaj o 0,32 s, więc była fajna walka

No walka była super chociaż starałem się za bardzo nie spinać o wynik zależało mi na mecie bez cfh , sr i innych tego typu rzeczach :) więc czasy jakie kręciliśmy były słabe ostatni odcinek to porażka Teraz mój ukochany szuter czyli Orlen myślę że będzie lepiej niż na Mazowieckim :D :spoko:
FUDALI Hubert

Postprzez STENER Paweł » N, 5 cze 2011, 22:20

Rajd iście sprinterski można by rzec. Jestem na mecie z czego jestem bardzo zadowolony. Mimo, że nie testowałem zbyt dużo to jechałem w miarę pewnie i równo. Popełniłem dwa błędy - jeden na 2 oesie (strata około 5-6 sekund) i drugi mistrzowski błąd na odcinku ostatnim (na którym straciłem z 7-8 sekund). Zobaczymy co pokażą koledzy w S1600 bo już tylko od nich zależy na którym miejscu skończę rajd. Przy okazji podziękowania dla Grzegorza Cyrka za błyskawicznie uznanego requesta :spoko: .

PS: Piotr Malczewski nie patrz na wyniki bo mnie znajdziesz i zabijesz :biala flaga: :haha?: .
Obrazek
STENER Paweł
E-R Team

Postprzez CIOSK Wojtek » N, 5 cze 2011, 23:03

Jest meta i z tego się cieszę,niestety nawroty na Stryczkach mi za każdym przejazdem dały popalić,najgorzej za pierwszym bo wpadłem przodem do rowu,niestety chwile trwało niż kibice zdecydowali się mi pomóc,strata była bardzo duża.Jednak koledzy Piotrek Sielilo i Benek Korzeniowski też mieli jakieś problemy i znowu mogliśmy do końca walczyć.Dzięki Chłopaki za walkę,było ciśnienie :) Michał Rokita to inny świat ;) z Nim się nawet nie próbuję ścigać bo źle by się to skończyło dla mnie :)
Cieszę się że mam w końcu kolegę w klasie i myślę że razem z Benkiem przywieziemy jakieś punkty dla Teamu.
Gratuluję tym co na mecie i Powodzenia tym co jeszcze pojadą(jedźcie spokojnie,szkoda ryzykować :D )
Dojazdówka&2BRally Team GO!GO!GO! :spoko:
2BRallyVirtualTeam
CIOSK Wojtek

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Pn, 6 cze 2011, 01:46

Wreszcie meta :D Ale już jak zerkam na stratę do Michała Rokity to mi cała radość mija. Niestety w WRSMP niższej klasy juz nie ma więc do końca sezonu jestem skazany na takie lanie za każdym razem :|
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez Paweł Kaluscha » Pn, 6 cze 2011, 09:53

Michal Podsiadlo napisał(a):Impreza N14URT załogi Podsiadło/Czytajdruk miała poważny wypadek przy 180km/h na OS1. Odcinek został wstrzymany, wyjechała karetka. Auto na podbiciu wyleciało wysoko w powietrze i uderzyło w barierę. Podobno załoga jest przytomna.

Mianowicie coś wymiodził? :chlosta: W sensie gdzie dokładnie i dlaczego dokładnie jeśli można.
Ostatnio edytowano Pn, 6 cze 2011, 11:34 przez Paweł Kaluscha, łącznie edytowano 1 raz
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez CEBULA Dawid » Pn, 6 cze 2011, 11:28

Jest meta :D , rajd przejechany bardzo spokojnie bo niezbyt pewnie się czuję się na tych oesach :P , większych błędów nie było więc jest ok :) , WRC Team GO :)
CEBULA Dawid

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Pn, 6 cze 2011, 11:49

STENER Paweł napisał(a):PS: Piotr Malczewski nie patrz na wyniki bo mnie znajdziesz i zabijesz :biala flaga: :haha?: .

Śledziłem Twoje wyczyny na żywo. Jak zobaczyłem międzyczasy na ostatnim oesie to uśmiech zatoczyłby koło na mojej twarzy gdyby go uszy nie ograniczały, ale jak wjechałeś na metę to ciśnienie skoczyło mi do takiej wartości, że chciałbym mieć takie sprężanie w mojej Corsie :) Dokładnie w tym momencie coś wybuchło w skrzynce Multimediów i straciłem internet, telewizję i telefon. Ten wybuch uratował mnie przed dożywotnim zbanowaniem na forum, bo gdybym pisał tego posta na gorąco to składałby się z zupełnie innych wyrazów :D
Różnica jest obłędnie mała, no ale cóż, rajdy polegają na tym żeby popełnić jak najmniej błędów a ja mogłem pojechać lepiej na kilku oesach. Określenie "emocje realistyczne" nabrało dla mnie nowego, dotychczas nieznanego znaczenia :)
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez Hubert Poczwardowski » Pn, 6 cze 2011, 14:46

i tak jestem bardziej niepocieszony niż Ty Piotrek :D
Hubert Poczwardowski

Postprzez Michal Podsiadlo » Pn, 6 cze 2011, 17:29

Paweł Kaluscha napisał(a):
Michal Podsiadlo napisał(a):Impreza N14URT załogi Podsiadło/Czytajdruk miała poważny wypadek przy 180km/h na OS1. Odcinek został wstrzymany, wyjechała karetka. Auto na podbiciu wyleciało wysoko w powietrze i uderzyło w barierę. Podobno załoga jest przytomna.

Mianowicie coś wymiodził? :chlosta: W sensie gdzie dokładnie i dlaczego dokładnie jeśli można.

2 akcje przy takich predkosciach. 1 tuz przed 1 splitem, prawy zacisk na duzej predkości, tył uciekł, redukcja do 3, wklepane, Impreza wyje na odcinie, prawie się udało, tył zahaczył o element otoczenia. Nawrotka i jedziem dalej. Później ten prawy 6 po mega dlugiej prostej (na zew drewniane barierki). Za bardzo go przyciąłem, z racji sporej prędkości (tam ok 180kmh jest), auto dostało skrzydeł i poleciałem we wspomniane barierki.

Autem w tym momencie można będzie się już tylko golić. Na Orlen wyjmujemy z garażu zeszłoroczną Imprezę N14, ciekawe co z tego wyjdzie.
Michal Podsiadlo

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Pn, 6 cze 2011, 23:55

jasny gwint... Piotrek Satała... ale miazga... ty nienormalny jesteś! jak tak można jeździć w hr-rwd :lol:

oglądałem na żywo i szczena na ziemi... jesteś miszcz :spoko:
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez Piotr Banaszek » Wt, 7 cze 2011, 09:54

Ja już też po :przebij mur:

Niestety występ średnio udany. Brak treningów i regularnej jazdy sprawił że pierwsza pętlę przespałem i do tego doszły problemy z precyzyjnym trafianiem w czarne co zaowocowało lądowaniem w lesie na 1 os i w głebokim rowie na 2. na 3 i 4 gdzieś mnie poobracało i po pierwszej pętli miałem pozamiatane.
Druga pętla to lekkie zmiany z tylnym zawieszeniu i płynniejsza jazda co zaowocowało czasami w dziesiątce głównie dzięki dłuższej skrzyni. Szkoda że rajd taki krótki bo może jeszcze bym sie bardziej rozkręcił i jakiś punkt przywiózł.

Ps. Michał R - możesz już przestać lać wszystkich ?? :biala flaga:
Drugi Cruz nam rośnie :)

pozdrawiam

PioB
Sudety VRT
Piotr Banaszek

Postprzez SNAJ Per » Wt, 7 cze 2011, 10:38

A ja pobiłem swój niechlubny rekord z Lotosa - tym razem wydzwoniłem już na OS1. :przebij mur: Po przesiadce z Evo IX na Focusa WRC 06 sporo jak na mnie trenowałem, cieszyłem się możliwościami 'wurca', ustawiłem sobie fajny setup. Daleko mi na razie do wykorzystania potencjału auta, więc nastawiałem się na dojeżdżanie bez przygód i bez niepotrzebnego forsowania tempa.

Rajd rozpocząłem więc na spokojnie, bez porywania się z motyką na słońce. Jazda zdecydowanie nie super-szybka, ale za to płynna, bez szarpania, bez ratowań. Jak po sznurku do przodu. Na jakieś 500m przed metą OS'u, w zupełnie niegroźnym (choć szybkim, jak cały odcinek) miejscu, przy lekkim dohamowaniu poszedłem odrobinę za szeroko. Złapałem pobocze i przy pomocy najklasyczniejszej z klasycznych 'pożegnalnej kontry' wykarczowałem najpierw kilka krzaków, a chwilkę potem drzewo wykarczowało mnie. :P

Meta bez SR urasta w moich oczach do Świętego Graala. :blink:

Kiedyś mi się uda. B)
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez BIELECKI Mateusz » Wt, 7 cze 2011, 12:54

Zanim w ogóle wystartowałem w rajdzie miałem szereg problemów z RBR i komputerem. Najpierw plugin nie łączył mnie z serwerem, później Puga wyrzucało na Strycku do pulpitu no i jeszcze do tego wyszły jaja z dźwiękami i pilotem.

Gdy już wystartowałem czasy na dwóch pierwszych oesach nie były złe, ale na SS3 po wyjściu z patelni wyjechałem lekko na trawę i uderzyłem na 1 biegu w plastikowy słupek przy drodze. Efektem tego była zablokowana skrzynia na 1 biegu i ślizgające się sprzęgło - max mogłem jechać 50km/h.

Na następnym oesie musiałem niestety się wycofać bo dalsza jazda nie miała sensu.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Piotr Satala » Wt, 7 cze 2011, 17:00

RUDZINSKI Pawel napisał(a):jasny gwint... Piotrek Satała... ale miazga... ty nienormalny jesteś! jak tak można jeździć w hr-rwd :lol:

oglądałem na żywo i szczena na ziemi... jesteś miszcz :spoko:

Dzięki Paweł niestety do rekordów było daleko . Jeszcze na przedostatnim oesie wydachowałem zakopałem się później na szutrze i musiałem cofać na sam dół górki żeby pod nią podjechać , masakra ( myślałem , że straciłem na tym os swoje prowadzenie ) . Póki co prowadzę ale jeszcze nie wsyzscy jechali , np. Panowie Kaluscha i jak nie popełnią błędu to bedą z przodu .
http://www.turbomaster.pl - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
Piotr Satala

Postprzez Paweł Kaluscha » Wt, 7 cze 2011, 18:15

Tymczasem brat wpadł na chatę, ponoć na szybko pojechał i wywalił, po czem poszedł na umówione piwo.
Na szybko to można sobie robić wiele rzeczy ale nie jeździć w WRSMP. :|
Paweł Kaluscha

Postprzez PORADZISZ Andrzej » Wt, 7 cze 2011, 19:19

Kolejny udany rajd :) Krótki , ale niezwykle wymagający. Długie oesy , dziurawe a do tego 4 os w pętli. Nie obyło się bez błędów , jak np skrzywiony zawias na oslim , lecz jestem bardzo zadowolony. Meta bez CFH lub SR jest budująca , szczególnie jeśli czasy były zbliżone do własnych rekordów :) Do zobaczenia na następnym rajdzie :)
PORADZISZ Andrzej

Postprzez FUZYNSKI Damian » Wt, 7 cze 2011, 20:06

Ja niestety po tym rajdzie całą moją przewagę w N3 zgubię :P . Rajd jechałem jeszcze w gipsie, i tuż przed włączeniem go dezaktywowałem mod Świdnicki co musiało mi zmienić ustawienia na hamulec w pedale... Na Plane jak gdyby nigdy nic zaczynam, przejeżdżam dwa pierwsze wzniesienia, hamuje i jakoś tak obcieram się o barierkę, na następnym zakręcie to samo, myślę sobie, że jestem kompletnie zdekoncentrowany i to dlatego, ale nie 3 zakręt to samo. Ponieważ były to wolne zakręty brak hamulcy nie był do końca zauważalny, chwilę później rozpędziłem się, hamuję i nic lecę przy ok 130km/h w rów. Zdążyłem tylko zaciągnąć ręczny i przywalić bokiem w niewidzialną ścianę. CFH, bez hamulcy z przegrzewającym się silnikiem jadę dalej ogromnie wkurzony :angry: . Straty ogromne, ale dojeżdżam do serwisu, naprawiam silnik i dalej w drogę. Podczas ładowania 6 odcinka wywaliło mnie do pulpitu. Posłałem requesta , poprawiłem ustawienia i jako tako doczłapałem się do mety. Jeśli zostanę na 8 miejscu to będę się naprawdę mocno cieszył, te 3 punkty pozwolą mi utrzymać się zaraz przy Mikołaju Kowalskim i Hubercie Fudali. Przed rajdem czułem się nazbyt pewnie i potrzeba mi było takiego głupiego błędu żeby się pozbierać i już na Orlenie pokazać się od jak najlepszej strony :)

Chciałbym jeszcze pogratulować moim zawodnikom, którzy nie wzięli przykładu ze swojego managera i pojechali na 100% :)
GO GO GO WMRT!
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez Gazda Piotr [PL] » Wt, 7 cze 2011, 21:01

prosze o request did not start to ss6
Gazda Piotr [PL]

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Wt, 7 cze 2011, 21:03

Piotrek Gazda
Arek Czerniak

requesty uznane
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez chcken89 » Wt, 7 cze 2011, 21:55

Do Os 4 wszystko zgodnie z planem, ale na tym właśnie oesie wyleciałem z trasy i kibice mnie wypychali. Od tego momentu coraz gorzej. Os5 dwa spiny. Potem na Os 6 dwa mega dzwony, zawieszenie uszkodzone, ale auto jedzie dalej. Na Os 7 jak na całkowicie rozwalony zawias jest ok, ale auto nie wytrzymało trudu dojazdówki i na Os 8 musieliśmy zakończyć rajd. Myślę, że mogły wpaść spokojnie punkty, ale nie ma co gdybać. Sezon kicha:(
chcken89

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 7 cze 2011, 22:12

Uznałem sobie requesta po DNS to SS4:

www.bednarz.nstrefa.pl/dnstoss4_mazowiecki_lb.jpg

wrażenia jutro ale jest ok - mam nadzieję że mnie nie wyciśniecie z upragnionej "10" :)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Paweł Kaluscha » Wt, 7 cze 2011, 22:18

Winda przed 3OS. Czekam na komunikat. Może zdaży się cud i jeszcze dziś pojadę.
Wierzę w to :ph34r:
Paweł Kaluscha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd