Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez Michal CZERNICKI » Cz, 5 maja 2011, 12:41

Dla mnie debiut na asfaltach w WRSMP udany. Dawno nie jechałem tak wielu odcinków specjalnych na raz, więc bałem się o koncentrację. Ale udało się dojechać bez SR i CFH. Czasy mocno średnie, ale to ze względu na bardzo ostrożna i zachowawczą jazdę. Taka moja taktyka na pierwszy sezon w WRSMP... i jak na razie przynosi niezłe skutki. W obu dotąd rozegranych rajdach udało się zdobyć punkty w klasie, więc jest okej. :cfaniak:
Michal CZERNICKI

Postprzez Lukasz Bednarz » Cz, 5 maja 2011, 12:47

Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez GWIZDZ Marcin » Cz, 5 maja 2011, 12:59

No , teraz to się zaczeło ściganie ! :wub: Enka to enka - kocham to ! :ph34r:
Dla Mnie rajd z jednej strony - patrząc na pozycje 2 w n4 bardzo udany , z drugiej strony patrząc na jazde bardzo nie udany . Fajnie jechałem , cały czas w czubie , niestety na 2 pętli az za bardzo skleil jeden zakret i wpadlem na wewnętrzną , tam mnie wybilo i rolka w powietrzu , spadłem na koła , ale zawias kompletnie się rozleciał , dotoczyłem sie do mety odcinka ... a tu do serwisu jeszcze jeden oes , gdy uwidziałem na starcie kolejnego odcinka jakie auto ma koła to naprawde miałem wyjść z rajdu , ale myśle sobie a co dam , ide max i tak wydzwonie , naszczeście nie wydzwonilem i ogólnie na tym straciłem ( można powiedzieć tylko ) gdzieś z 25 sekund . Na serwisie chłopaki z PCH super się spisali - dzięki i doprowadzili auto do stanu uzytkowania . Jeszcze tylko na sumburku mielismy przygode , na ciasnym prawym podciagnolem sie recznym i tyl spadl z asfaltu , nie moglem wyjechac i tam tez stracilem z 15 sekund . Potem Siadły popełnia błąd i przed 2 ostatnimi oesami mam 7 sekund przewagi ;) 14 oes , spokojnie , stracilem 2 sek więc pozostało 5 . Na samym początku 15 oesu popelnilem 2 bledy i wiedzialem ze bedzie pozamiatane . Gdy pojawila się tabela i zobaczylem u siadlego xx.42 a ja miałem xx.48 to wiedzialem , ze przegralem , jednak setne chciały inaczej ! :ph34r:
Martwi Mnie 2 wygrana Kaluschy :P Już ma sporo punktów , ale sezon długi , walczymy o zwycięstwo ! ;)
Gratulacje dla PKC-a , Siadłego , Kołodzieja ( szkoda , że odpadł :3m sie: ) Kazubka Worytki Frajdy i wszystkich tych co na mecie :)
Do zobaczenia na Mazowieckim ! :ph34r: Teraz Moja kolej na zwycięstwo ? Oł jeeee ! :ph34r: :tup tup:
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Postprzez BIELECKI Mateusz » Cz, 5 maja 2011, 13:40

A ja niestety muszę pożegnać się z moją największa zdobyczą punktową i najlepszą pozycją w wirtualnym rajdzie jaką kiedykolwiek zająłem..... Ale ze mnie ciota. Kumpel (DUNAL Sylwester) jechał po mnie Świdnicki na moim kompie rajd i repy do 13 oesu się nadpisały :(. Można to sprawdzić po IP. Byłem przekonany, że powtórki się nie zapiszą bo jest inna data i godzina chodź tur ten sam.

Na pewno to nie przejdzie, ale kieruję pytanie do ZSS: Czy mógłbym wysłać repa z oesu 14 zamiast 11? To ten sam oes, tyle ze pętlę później.... Jak nie to trudno, będę miał nauczkę na przyszłość.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez STENER Paweł » Cz, 5 maja 2011, 16:29

Niewiarygodne wygrałem klasę S1600, chyba mój największy dotychczasowy sukces. Było w czołówce bardzo ciasno i nawiązała się fajna walka. Czekam już z niecierpliwością na następny i zobaczę czy to było jednorazowe szaleństwo :lol: . Dzięki wszystkim rywalom za walkę no i organizatorom za mod, super robota :spoko: .

Z tego co widzę kilka osób nie ukończyło rajdu przez 24 i mają nie przyznane punkty. Pewnie będą jeszcze korekty więc wyniki w klasyfikacjach zespołowych nieco się zmienią. Póki co WRC Team jest na miejscu 2 :tup tup: . Gratulacje chłopaki :spoko: .
Obrazek
STENER Paweł
E-R Team

Postprzez PIETA Slawek » Cz, 5 maja 2011, 17:09

BIELECKI Mateusz napisał(a):A ja niestety muszę pożegnać się z moją największa zdobyczą punktową i najlepszą pozycją w wirtualnym rajdzie jaką kiedykolwiek zająłem..... Ale ze mnie ciota. Kumpel (DUNAL Sylwester) jechał po mnie Świdnicki na moim kompie rajd i repy do 13 oesu się nadpisały :(. Można to sprawdzić po IP. Byłem przekonany, że powtórki się nie zapiszą bo jest inna data i godzina chodź tur ten sam.

Na pewno to nie przejdzie, ale kieruję pytanie do ZSS: Czy mógłbym wysłać repa z oesu 14 zamiast 11? To ten sam oes, tyle ze pętlę później.... Jak nie to trudno, będę miał nauczkę na przyszłość.

Przecież pod innym nickiem jechaliście...
Richard Burns Rally
Obrazek
to z pewnością gra nie dla każdego
PIETA Slawek

Re: Rajd Świdnicki Krause - PROTESTY

Postprzez KABALA Jacek » Cz, 5 maja 2011, 17:19

Tzn. to nie jest prostest tylko ja nie wiedzialem w ktorym dziale napisac do organizatorow ze przez pomylke wyslalem requesta na rajdzie swidnickim wiec napisalem to w dziale protesty :??:
ONLY RSTEAM
KABALA Jacek

Postprzez BIELECKI Mateusz » Cz, 5 maja 2011, 17:26

Ale zalogowany w grze był na koncie MULLIGATAWNY i repy zapisują się w grze na tym profilu nie zależnie od nicka na pluginie.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez CIOSK Wojtek » Cz, 5 maja 2011, 21:02

Na początek,Wielkie Dzięki dla Ekipy E-Rajdy za Super robotę :spoko:
Co do rajdu to cieszę się że jest meta i punkty.Koledzy z przodu odjechali strasznie,jednak cieszyła mnie walka z kolegami: Lukas Buczek i Marian Krawczyk,cały czas było ciśnienie :)
Łada niestety odstaje od 106-stki ale od Mazowieckiego postaramy się z Piotrkiem Banaszkiem pościgać naszymi T-34 Samara :P koalicję Francuskich pojazdów :)
Gratki dla Wszystkich na mecie,ze szczególnym uwzględnieniem zawodników Dojazdówka & 2BRally Team :)
2BRallyVirtualTeam
CIOSK Wojtek

Postprzez Marek Ciosk » Cz, 5 maja 2011, 21:06

Jeeest!!! Moje pierwsze podium w WRSMP :D Punkty dla teamu zdobyte, plan wykonany, wiec jest co świętować :pijacy: Szkoda tylko, ze dużo kolegów powypadało bo mogła być jeszcze większa walka. Teraz czas na testy nowych ustawień, potrenujemy i zobaczymy jak będzie na następnym rajdzie :) Do zobaczenia na wirtualnych oesach!!! :)
2Brally virtual team

http://www.mwmfoto.dbv.pl
Marek Ciosk

Postprzez Lukasz Bednarz » Pt, 6 maja 2011, 10:42

Na chwile obecną oprócz repa Mateusza Bieleckiego (którego już pewnie nie będzie :( ) brakuje następujących powtórek:

- CEBULSKI Kuba - OS11
- FUZYNSKI Damian - OS3
- CIOSK Marek - OS3

oraz

- BORSUK Bartek - OS9
- CEBULSKI Przemek - OS10
- RUSZKIEWICZ Rafal - OS10
- BRODZICKI Jakub - OS10
- FUZYNSKI Damian - OS13

To tak tytułem przypomnienia - żeby nie było płaczu jak jutro z dyskoteki wrócicie ;)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pt, 6 maja 2011, 10:52

Czemu to akurat musiał być oes 11 a nie 14 :D. No niestety, repa nie wyczaruje :przebij mur: .
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Pt, 6 maja 2011, 10:58

Życie kolego, w tamtym sezonie miałem identyczną sytuację bo brat jechał po mnie, byłoby pudło ale niestety, przyjmij to na klatę, zaciśnij zęby i na następnym rajdzie wyładuj swoją rajdową złość robiąc pb na każdym oesie czego Tobie życzę, pamiętam jak się wtedy czułem, nic fajnego
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pt, 6 maja 2011, 11:03

O to nie jestem sam :D.

No sytuacja nie zbyt fajna, ale to gra (nie napisze, że to tylko gra, bo RBR to nie jest TYLKO gra, to najlepszy sim rajdowy ;>). Już się z tym pogodziłem. Póki co intensywne testy i nadzieja, że na Mazowieckim będzie podobnie jak na Świdnickim.

Dobrze tylko, że nie byłem nominowany bo Paweł by mnie zatłukł xD.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez Pawel Lizakowski » Pt, 6 maja 2011, 11:11

CEBULSKI Przemek napisał(a):Dzwonek na pierwszym odcinku. Krotko mówiąc dobrze żarło i zdechło. Dupsko mi odjechało w lesie przed metą i udało by się to wyprowadzić gdyby nie... drzewo ;) Szkoda, mój domowy rajd a skaszaniony po całości. Jechałem spokojnie, tak jak sobie założyłem, ale takiego czegoś się nie spodziewałem nawet w najczarniejszych snach. Cóż, bywa ;) Zabawa była dobra, tylko troszkę krótka a o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi :) Świetny mod, szacunek dla autora, kosteczkę walimską zdołałem przejechać więc jest jakiś pozytyw ;)
Emocje - realistyczne!

Nie wiem jak to się stało, ale moja wypowiedź po rajdzie jest identyczna... Ten sam błąd w tym samym miejscu, też domowy rajd, te same odczucia... :(

No i wygrałbym chociaż jeden przejazd Michałkowej gdyby nie Kaptin :/ :D

Za to mam onboardy:

Z testowego:
http://youtu.be/LJKrS7jotLg?hd=1

i z Michałkowej ratowania + 360 :)
http://youtu.be/i94mzswUIXs?hd=1

PS: Mateusz i snajper: zegary są na poprzedniej stronie chyba :)
Pawel Lizakowski

Postprzez FUZYNSKI Damian » Pt, 6 maja 2011, 12:15

STENER Paweł napisał(a):Z tego co widzę kilka osób nie ukończyło rajdu przez 24 i mają nie przyznane punkty. Pewnie będą jeszcze korekty więc wyniki w klasyfikacjach zespołowych nieco się zmienią. Póki co WRC Team jest na miejscu 2 :tup tup: . Gratulacje chłopaki :spoko: .

Nie, nie będzie żadnej korekty :) Chłopaki dojechali po zakończeniu rajdu, i nie ma dyskusji punkty przepadły.
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez Paweł Kaluscha » Pt, 6 maja 2011, 12:34

Bardzo dzięki za gratulacje choć szczerze mówiąc to nie ja tylko Lancer.
W pierwszej dwunastce na mecie tak w Lotosie jak i tu za mną plejada Subarów. One są słabe poprostu. Panowie czas na zmiany. Stec.pl choć ja sam sobie przygotowuję :-P

Michał co prawda co prawda jesteś coraz bliżej czołówki a właściwie to już w niej przecie ale uprzedzam otwarcie nie tylko Ciebie, że będę Wam utrudniał życie ile tylko sił we mnie :ph34r:
Nowe konto RBR Czech, nowy sezon, nowe nadzieje.

Uprzedzając fakty i na pamiątkę sobie zrobiłem badziewny bo badziewny ale zawsze filmik.
3 pętla na Walimiu:
http://www.youtube.com/watch?v=NvnTT7aOjVo

Zastanawiam się natomiast co się dzieje z Mr.Kołodziejem -wicemistrzem Polski!
Gdzie Pan Ginter? o Byrdym Filipie nie wspomnę...
Panowie co jest grane?
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BOROWY Gabriel » Pt, 6 maja 2011, 17:18

Michal Podsiadlo napisał(a):Czas na nagrody:

ABU DHABI Looser of the Rally - Michał Podsiadło, za debilne stracenie 40s i przegranie pozycji o 0,04s
ABU DHABI Świr of the Rally - Marcin Gwiżdż, za bezczelne wygrywanie z managerem swojego teamu o 0,04s
ABU DHABI P...b of the Rally - Michał Podsiadło, za wykręcanie PB na przedostatnim odcinku ponad 100km rajdu.
ABU DHABI Pink of the Rally - znowu ja. Za kolor auta.

ABU DHAMI Debil of the Rally - Gabriel Borowy, z gipsem na nodze i pękniętą rzepką (to dzisiaj dopiero wyszło) - skończyło się jak narazie na punkcji łącznie 58ml krwi :biala flaga:

Ale dwa drugie miejsca na oesach w N4! :D
Im szybciej jedziesz, tym szybciej je**iesz.
BOROWY Gabriel

Postprzez Kamil Knap » Pt, 6 maja 2011, 22:33

Cóż mogę napisać jechało mi się rewelacyjnie.Po przesiadce do wurca odkryłem przyjemność z jazdy po asfaltach.Mocno się przygotowałem do tego rajdu.
Od pierwszego odcinka jechało mi się w miarę dobrze,choć paru drobnych błędów się nie ustrzegłem.Większy dopiero na pierwszej Michałkowej się przytrafił gdzie nie dohamowałem się do P2 i poleciałem w cienkie drzewka.Trochę się męczyłem,żeby stamtąd wyjechać ale jakoś się udało i to bez jakiś poważniejszych strat.Niestety przed OS 11-pulpit.Ale OK wysłałem "rikłesta". Liczyłem,że uznany zostanie w miarę szybko i jeszcze polecę ale chyba jakoś tak po 22 został mi uznany a już się do snu układałem,więc postanowiłem pojechać w środę.Niestety obawiałem się tego i sie sprawdziło.Po całym dniu pracy nie jechało się już tak fajnie i nie mogłem się skoncentrować i najpierw był dach na spadaniu na Kamionkach ale jakoś wyjechałemn bez niczyjej pomocy ale niestety kilkadziesiąt metrów dalej na P2 czekał na mnie słup koło przystanku PKSu i koniec :( Byłem mega wściekły bo zaprzepaściłem szanse historycznego wbicia się do TOP 10.Ale już mi przeszło i jestem dobrej myśli.
Z rajdu na rajd powinno być już tylko lepiej.
Dodam tylko,że TEKSTURY REWELACYJNE!! Dzięki Panowie ;)

Michal Podsiadlo napisał(a):No i pojawił się Gwiżdż, który zrobił chyba sobie ze mnie jaja. Prostując wpowiedź PKC'a - przegrałem o 1/5 mrugnięcia okiem... 106km scigania i 0,04s różnicy (czyli jakieś 50-60cm na mecie Hradka)... Kosmos

ABU DHABI Świr of the Rally - Marcin Gwiżdż, za bezczelne wygrywanie z managerem swojego teamu o 0,04s

He he :rotlf:
Oglądałem to live i pomyślałem,że chyba Marcin pożegna się z teamem za to :lol:
Ale widzę,że nie :D Więc coś takiego mi do głowy przyszło :lol:
Obrazek
RWD Rajdy.wóda,d..y :p
Kamil Knap

Postprzez Michal Podsiadlo » Pt, 6 maja 2011, 23:23

BOROWY Gabriel napisał(a):
Michal Podsiadlo napisał(a):Czas na nagrody:

ABU DHABI Looser of the Rally - Michał Podsiadło, za debilne stracenie 40s i przegranie pozycji o 0,04s
ABU DHABI P...b of the Rally - Michał Podsiadło, za wykręcanie PB na przedostatnim odcinku ponad 100km rajdu.
ABU DHABI Pink of the Rally - znowu ja. Za kolor auta.

ABU DHAMI Debil of the Rally - Gabriel Borowy, z gipsem na nodze i pękniętą rzepką (to dzisiaj dopiero wyszło) - skończyło się jak narazie na punkcji łącznie 58ml krwi :biala flaga:

Ale dwa drugie miejsca na oesach w N4! :D

ABU DHABI Inwalida of the Rally :rotlf:

Kamil - jednoosobowa komisja teamu (ja) rozpatruje sprawe Marcina, pod uwagę jest brana kara 10 lat na Sybirze lub karna "Rakieta" na boku auta Marcina na rajdzie Mazowieckim :rotlf:
Michal Podsiadlo

Postprzez NATANEK Tomek » Pt, 6 maja 2011, 23:43

To ja jestem za "Rakietą" :lol:
Obrazek
NATANEK Tomek

Postprzez Slawek Kolodziej » Pt, 6 maja 2011, 23:45

Paweł Kaluscha napisał(a):Zastanawiam się natomiast co się dzieje z Mr.Kołodziejem -wicemistrzem Polski!

A co ja mam powiedzieć? ;( Pierwszy rajd nieukończony (SR) od Orlenu 2009 więc ból przeogromny... Po prostu podbiło i przy 5 biegu centralnie w drzewo a potem 10 metrów do góry i dopiero spadłem. A byłem przekonany że przejadę na szum lakieru. Szkoda bo szansa na miszcza już przepadła w tym roku, zawsze coś... Reszta OeSów jak w transie, pobity jeden PB i w ogóle szybko jak nigdy no ale co z tego.

Pzdr :)
Slawek Kolodziej

Postprzez Paweł Kaluscha » So, 7 maja 2011, 02:26

Szansa na "miszcza" przepadła? Chyba sobie jaja robisz. Albo wiem blefujesz ;)
Nie takie cuda już w rajdach bywały. Mało tego, cudu na to w tym przypadku nie potrzeba.
Do boju!!! :ph34r:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BYRDY Filip » So, 7 maja 2011, 09:02

Zastanawiam się natomiast co się dzieje z Mr.Kołodziejem -wicemistrzem Polski!
Gdzie Pan Ginter? o Byrdym Filipie nie wspomnę...
Panowie co jest grane?

Jeśli chodzi o mnie to niestety za malo czasu mam na granie, praktycznie wogole nie jeżdżę. Świdnicki mialem nadzieje ukończyć, ale na spadaniu, na pierwszym oesie polecialem tyłem w drzewo i auto padło. Do mazowieckiego myślę, że uda mi sie coś pojeździć żeby nabrać pewności w prowadzeniu mojej N14.
BYRDY Filip

Postprzez GWIZDZ Marcin » So, 7 maja 2011, 14:30

Michal Podsiadlo napisał(a):
Kamil - jednoosobowa komisja teamu (ja) rozpatruje sprawe Marcina, pod uwagę jest brana kara 10 lat na Sybirze lub karna "Rakieta" na boku auta Marcina na rajdzie Mazowieckim :rotlf:

:lol: :lol: :lol:
Wole już ten Sybir , przynajmniej sie naucze jeździć w zimie :D

Aaaa , no i : Mazowiecki WYGRAM ! :ph34r: :lol:
GWIZDZ Marcin

Postprzez Pawel Lizakowski » So, 7 maja 2011, 16:24

GWIZDZ Marcin napisał(a):No , teraz to się zaczeło ściganie ! :wub: Enka to enka - kocham to ! :ph34r:

Publicznie piszę że jestem zawiedziony postawą Marcina :/ to co, w WRC nie było walki? :P
Pawel Lizakowski

Postprzez CHOMA Krzysztof » So, 7 maja 2011, 19:14

Wszyscy idą w dół. Co raz ciężej o punkty :lol:
CHOMA Krzysztof

Postprzez Lukasz Bednarz » So, 7 maja 2011, 21:57

Lukasz Bednarz napisał(a):Na chwile obecną oprócz repa Mateusza Bieleckiego (którego już pewnie nie będzie :( ) brakuje następujących powtórek:

- BORSUK Bartek - OS9

Zostały 4 minuty...
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Lukasz Bednarz » So, 7 maja 2011, 22:03

- Mateusz Bielecki
- BORSUK Bartek

na deadline brak repów. Oficjalny komunikat op karach pojawi się w BR po zbadaniu czystości powtórek pozostałych zawodników.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez GWIZDZ Marcin » N, 8 maja 2011, 12:34

Pawel Lizakowski napisał(a):
GWIZDZ Marcin napisał(a):No , teraz to się zaczeło ściganie ! :wub: Enka to enka - kocham to ! :ph34r:

Publicznie piszę że jestem zawiedziony postawą Marcina :/ to co, w WRC nie było walki? :P

Publicznie pisze , że byłem za wolny by walczyć o wygrane w rajdach , więc wole jeździc w klasie w której moge to robić co rajd , w fajnej walce ;)
GWIZDZ Marcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd