Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez BIELECKI Mateusz » Wt, 3 maja 2011, 11:06

Paweł skąd masz taki licznik? Mógłbyś się podzielić :P?
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez SNAJ Per » Wt, 3 maja 2011, 12:53

Ja też ładnie poproszę. Fajoskie zagarki. :rolleyes:
if in doubt, flat out!
SNAJ Per
E-R Team, ZSS

Postprzez CHOMA Krzysztof » Wt, 3 maja 2011, 13:11

Paweł Kaluscha napisał(a):Wypakował na Hradziu. Sumburk, Bizon a na Hradziu? Ja tam się śmieję ale śmieję się ponoć ten ostatni kto...

Jeszcze jedno musi mi udowodnić brat. Czy to inny samochód sprawia, że jesteś tak szybki, czy to jego umiejętności są o tyle gorsze.
Jechałem tymi cudami RWD i jestem od krok od stwierdzenia, że to najtrudniejsza klasa w WRSMP 2011.

P.S Nie Kalusha tylko Kaluscha. Ale luss, nie obrażam się bo musiałbym to zrobić z połową ludzi których znam, conajmniej. :D

Dla mnie RWD to zdecydowanie najcięższa klasa w WRSMP . No może WRC trudniejsze ale to wiadomo , potworna moc.
Jeździłem Bmw i nie mogłem przejechać odcinka bez zrobienia spina :D
Ja również wywaliłem na Hradku :D A to na nim najlepiej się czułem :D Brawura zabija ...
CHOMA Krzysztof

Postprzez FUDALI Hubert » Wt, 3 maja 2011, 13:32

Proszę o uznanie requesta
FUDALI Hubert

Postprzez GOLAS Lukasz » Wt, 3 maja 2011, 13:44

Do odcinka 13 jechało się dobrze, nawet bardzo dobrze. Na Michałkowej OS 13 dachowałem dwukrotnie, cud że silnik nie padł. Auto nie nadawało sie do dalszej jazdy, wszystko pokrzywione. Trzy ostatnie odcinki to walka o utrzymanie się na drodze. Cieszę się, że osiągnąłem metę.

PS. A na koniec jakby tego było mało, wyłączyli prąd(dziś na Dolnym Śląsku straszne opady śniegu) Na całe szczęście wynik został zapisany ale komentarz już nie:-)
GOLAS Lukasz

Postprzez KRUSZ Piotr » Wt, 3 maja 2011, 14:13

Jestem bardzo zadowolony ze swojego występu na świdnickim, bo jazda była ok:))) Ale nie obyło się bez przygód. Na SS 5 Swierki – Wlodowice wypadłem z trasy i na szczęście żaden kibic nie ucierpiał, a było blisko. Kolejna przygodę miałem na SS 13 Michalkowa – Walim. Nie dochamowałem i puk w drzewo, ale bez konsekwencji:))) Gdyby nie te karygodne błędy, to mógłbym powalczyć z Mateuszem Bieleckim, a tak już odpuściłem.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów za przygotowanie rajdu(Tekstury wymiatają!!!)
Szerokości i do zobaczenia na mazowieckim:)
Dojazdówka&2Brally Go Go Go!!!!
Obrazek
KRUSZ Piotr

Postprzez Grzegorz Cyrek » Wt, 3 maja 2011, 14:20

FUDALI Hubert napisał(a):Proszę o uznanie requesta

Uznany
Grzegorz Cyrek
Moderator, ZSS

Postprzez PYSZNY Marcin » Wt, 3 maja 2011, 14:24

Rajd dla mnie udany, chociaż mógł się zakończyć już na 3 OS:
http://www.youtube.com/watch?v=3MDTDXeCMso
Poza tym błędem podróżowałem bez większych przygód. Tempo dobre, pozycja na mecie też więc cieszę się podwójnie bo asfalty to moja słabsza strona. Liczę na kolejne punkty, może tym razem więcej niż na Lotosie gdzie zamykałem pierwszą dziesiątkę. Dzięki e-rajdy za kolejny świetnie przygotowany rajd, oby tak dalej. Szerokości i koncentracji dla tych co jeszcze nie jechali. Play-max VRT do boju!
PYSZNY Marcin

Postprzez WORYTKO Michal » Wt, 3 maja 2011, 14:35

Marcin, gdyby nie ten błąd to na obecną chwile Ty liderował byś w Nce. Miałeś ogromne szczęście :spoko:
Dzięki za świetna walkę! ;)
WORYTKO Michal

Postprzez chcken89 » Wt, 3 maja 2011, 16:54

w połowie odcinka nr 10 rbr wyskoczyl do windowsa. szkoda;/ fajnie sie jechało:(
chcken89

Postprzez CEBULA Dawid » Wt, 3 maja 2011, 16:59

Jest i meta :) , rajd jechałem bez wcześniejszego treningu z powodu matur :( , więc starałem się spokojnym tempem dojechać do mety w jednym kawałku i to się udało :) , fajna walka pod koniec z Arkiem zakończona różnicą na mecie wynoszącą +00:00.43 , WRC Team Gooo :)
CEBULA Dawid

Postprzez DASZKIEWICZ Mateusz » Wt, 3 maja 2011, 18:58

Drugi rajd z rzedu ukonczony bez zadnych kar co cieszy bo przygotowujac sie do rajdu sporo crashow mialem ale przy pelnej koncentracji juz w miare sytuacja byla pod kontrola. Na 1 odcinku na zjezdzie na 3 nawrotach zmulilo maszyne do 0 kmh i przez to marne zbieranie na jedynce sporo czasu poszlo ale na kolejnych petlach juz obylo sie bez tych problemow. Odnosnie pierwszego dnia to sporo szczescia na odcinkach 3, 6, 9 bo jakos na mostach sciagalo mnie strasznie do barierek i pobliskich rowow ale jakims fuksem za kazdym razem udalo sie wyjsc w miare calo. Drugi dzionek juz w miare spokojnie, super ostroznie na sumburku, ogolnie z jazdy jestem zadowolony zobaczymy jutro jakie ostatzcenie przypadnie nam miejsce. dzieki all i do nastepnego rajdu.
DASZKIEWICZ Mateusz

Postprzez Piekarski Lukasz » Wt, 3 maja 2011, 19:05

Proszę o uznanie requesta (Did not start to SS 11).
Piekarski Lukasz

Postprzez Grzegorz Cyrek » Wt, 3 maja 2011, 19:12

Łukasz - jedziesz dalej
Grzegorz Cyrek
Moderator, ZSS

Re: Rajd Świdnicki Krause - PROTESTY

Postprzez KABALA Jacek » Wt, 3 maja 2011, 19:28

Chciałbym wniesc o cofniecie requesta ktory wyslalem .Wiem że wysłałem go niezgodnie z regulaminem ,lecz w chwili kiedy wysyłałem requesta przy moim nicku na rbr czech nic nie pisalo ani did not start... ani crash to ss..., wiec po prostu sie pomyliłem. Z gory przepraszam za naruszenie regulaminu.
ONLY RSTEAM
KABALA Jacek

Postprzez RAJEWSKA Justyna » Wt, 3 maja 2011, 20:14

Jestem na mecie :) Najwięcej problemów sprawiło mi przejechanie Sumburka co widać po czasach.
Jechałam spokojnie licząc się z tym że mogę ujrzeć pulpit, gra od samego początku na każdym oesie się przycinała więc nie było nawet mowy aby starać się chociaż trochę podgonić pierwszą trójkę...
Ogólnie jestem bardzo bardzo zadowolona iż udało się dojechać bez większych przygód do mety rajdu :)

Szerokości i gumowych drzew :D
RAJEWSKA Justyna
E-R Team

Postprzez PRZYLUCKI Arkadiusz » Wt, 3 maja 2011, 20:22

CEBULA Dawid napisał(a):... fajna walka pod koniec z Arkiem zakończona różnicą na mecie wynoszącą +00:00.43 , WRC Team Gooo :)

Też nie mogłem uwierzyć w ten wynik jak go zobaczyłem :o ale i tak to dla mnie życiowy wynik w WRSMP. Było kilka momentów które mogły zakończyć moją jazdę ale szczęśliwie udało się dojechać. Dzięki PVRT.
PRZYLUCKI Arkadiusz

Postprzez KUBICKI Patryk » Wt, 3 maja 2011, 20:23

Tia.... Drugi mój "Elmot" i drugi wydzwoniony :przebij mur: Cos moje rodzinne strony nie są za łaskawe :biala flaga:
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez Kamil Knap » Wt, 3 maja 2011, 20:26

Proszę o restart: Did not start to SS 11
RWD Rajdy.wóda,d..y :p
Kamil Knap

Postprzez BOROWY Gabriel » Wt, 3 maja 2011, 21:15

Jechało się fajnie, jak na to, że cała moja lewa noga była wyłączona od rzeczywistości... Poniosłem ryzyko, prawie wyszło - gdyby nie Sumburk - skończy się chyba na kolejnej punkcji krwiaka. RBR to nie gra, to stan umysłu :ph34r:
Im szybciej jedziesz, tym szybciej je**iesz.
BOROWY Gabriel

Postprzez Grzegorz Cyrek » Wt, 3 maja 2011, 22:19

Kamil Knap, request uznany
Grzegorz Cyrek
Moderator, ZSS

Postprzez MULKA Slawomir » Wt, 3 maja 2011, 22:20

Na gorąco tuż po mecie. Udało się osiągnąć metę, a to jest najważniejsze. Masa błędów i spinów, jeden falstart, a na OS 8 po długiej prostej nie dohamowałem się do szykany i uszkodziłem skrzynię na tyle, że musiałem skorzystać z SR, szczęście w nieszczęściu, że uciekł tylko jeden OS. Z pozytywów cieszy fakt, że na Michałkowej regularnie meldowałem się w pierwszej 10-tce... grupy N ;) Dużo się nauczyłem dzięki takiemu maratonowi i mam nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłych rajdach sezonu. Ogólnie rajd na plus.
Obrazek
MULKA Slawomir

Postprzez PUZIO Adrian » Wt, 3 maja 2011, 22:57

PYSZNY Marcin napisał(a):Rajd dla mnie udany, chociaż mógł się zakończyć już na 3 OS:
http://www.youtube.com/watch?v=3MDTDXeCMso

Ja w tym miejscu zakończyłem pierwszy dzień zmagań ;)

Dla mnie rajd myślałem, że był udany, nawet z SR pierwszego dnia. Jednak przed chwilą zobaczyłem wyniki. Porażka :unsure: Kiedy na plugin wejdzie Fiat 126p ? ;) Pierwszy dzień zakończyłem na 3 OESie. Na syfie mnie pociągnęło do rowu i drzewko ;)

Drugi dzień postanowiłem pojechać szybciej i ryzykowniej i co ? Czasy poza pierwszą dziesiątką. Nie wiem gdzie tracę. Pewnie za szybko hamuję i przez ten ..... automat ;) Lubię asfalty ale nie są moją mocną stroną.

Celu stawianego na rajd nie osiągnąłem. Mam nadzieję, że na kolejnym rajdzie będzie lepiej.

A dla relaksu krótkie zajawki ze Świdnickiego. Taka mała zabawa możliwościami Sony Vegasa ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Zuh4cHmW1Cg

P.S. Gdyby ktoś pytał o czarne zegary to przeszczepiłem z tekstury 205 GTi A6 ;)
WolnyKanał na YouTube - gry niezależne i nie tylko. Zapraszam.
Obrazek
PUZIO Adrian

Postprzez STUCHLIK Marek » Wt, 3 maja 2011, 23:32

tak swidnicki zaliczony nie udalo sie zdobyc punktow ale jest meta i to cieszy wynik mysle ze jak dla mnie zadowalajacy mam nadzieje ze forma pojdzie w gore duze straty na sumburku(dosc asekuracyjna jazda ale meta bez sr to priorytet) na pozostalych odcinkach blisko PB podziekowania dla calej ekipy E-RAJDY za kolejna super przygotowana impreze :spoko: dzieki chlopaki
STUCHLIK Marek

Postprzez MALCZEWSKI Piotr » Śr, 4 maja 2011, 09:11

Na Michałkowej (OS-13) 160 km/h prosto w brzozę. Pierwszy od 1,5 roku niedojechany rajd w WRSMP - poziom mojego wkurzenia przekroczył wszelkie zakresy pomiarowe. Niniejszym oświadczam, że na następnej rundzie nic nie kalkuluję tylko walczę o podium za wszelką cenę :)
MALCZEWSKI Piotr

Postprzez BUDNY Kuba » Śr, 4 maja 2011, 10:10

proszę o uznanie requesta (Did not start to SS 11)
:))
BUDNY Kuba

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 4 maja 2011, 10:28

Done.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez FIA » Śr, 4 maja 2011, 11:12

Kurczę dzwon na OS3 traktuję jako osobistą porażkę, za którą winą obarczam po części mojego nowego pilota - Maćka Handwalkera ;-)

Na ten wypadek złożyło się podobnie jak ten rok temu pod Smoleńskiem wiele czynników, jednak w moim przypadku w 100% potwierdzony został błąd załogi i nie trzeba było do tego oryginałów czarnych skrzynek ;-)

Już po testowym wiedziałem że jest źle. Focus WRC 01 ważył co najmniej tyle co moja "szóstka" w kombi, jeszcze wczoraj świetnie działający zawias dziś nie chciał kleić heh, zapewne wszyscy to znają - nie mój dzień do RBR. Ale wyboru nie miałem bo tylko ten dzień był dla mnie możliwy by pojechać więc postawiłem na rozważna i równą jazdę bo już w niedzielę było widać że rozsądkiem można w tym rajdzie wywalczyć dobrą pozycję więc taktyka ponad wszystko.

Każdy z nas po zmianie pilota na Maćka zapewne odkrył na nowo niejeden zakręt i możliwość urwania czasu, z tym było tak samo. Nowe spojrzenie spowodowało że inaczej układało się dojście oraz tor i ostatecznie źle ustawiłem się do cięcia. Małe podbicie i zrobiło się gorąco. Poza trasą jeszcze chwilę panowałem nad samochodem, ustawiłem go do uderzenia bokiem ale to było za mocne no i... po zawodach. Nie wiem nawet w co uderzyłem, bo jeszcze nie oglądałem repa, a nigdy wcześniej tam nie wypadłem.

Coż, stare rajdowe porzekadło mówi: "Było szybko, było z góry" :-)

Gratulacje tym co na mecie, ci którzy jeszcze nie jechali niech dobrze przeanalizują wyniki i taktykę bo w niektórych klasach można urwać naprawdę dobre punkty :-)
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez sachara20111 » Śr, 4 maja 2011, 13:16

:cry: Po zdobyciu punktów na lotosie w A6, miałem nadzieje na dobry występ na świdnickim. Lecz pech chciał że parę dni przed startem :przebij mur: mój ledwo rok temu kupiony logitech g25 się popsuł. Na klawiaturze nawet nie próbuje jechać, bo wiem czym się to skończy :wacko: Powodzenia wszystkim na wirtualnych trasach :spoko:
sachara20111

Postprzez GWIZDZ Marcin » Śr, 4 maja 2011, 14:06

Did not to ss2 , prosze o reqesta :)
I kolejna idzie zima , a Subaru ciągle nima..
GWIZDZ Marcin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd