Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: Rajd Świdnicki Krause - OGÓLNA DYSKUSJA

Postprzez PIETA Slawek » Pn, 2 maja 2011, 12:47

Dzięki !
Richard Burns Rally
Obrazek
to z pewnością gra nie dla każdego
PIETA Slawek

Postprzez FIA » Pn, 2 maja 2011, 12:59

SALWICZEK Mateusz napisał(a):wręcz. Szczerze powiedziawszy dziwie się że pomimo problemów części startujących zdecydowaliście się na ingerencję w tekstury tego odcinka.

Ten oes dał nam mocno w tyłek i w sumie nie udało się ukończyć do niego tekstur w 100%. Optymalizacja była zrobiona, ale w ostatniej chwili sobie przypomniałem o tych którzy mają małe tekstury by oes śmigał i Maver "na kolanie" zoptymalizował część. Musieliśmy porobić jeszcze uploady, installer, a już pilnie trzeba było oddać moda do RBR Czech by został wprowadzony na plugin bo mieliśmy opóźnienia do tego stopnia że moda w ogóle miało nie być.

O tym by został wprowadzony na plugin wtedy nawet nie marzyliśmy. Tutaj podziękowania dla Vaska Sourka i Wally'ego za błyskawiczną pomoc oraz dla wszystkich którzy w szalonym tempie siedząc po nocach ogarnęli moją wizję i udało się zrobić kolejny super rajd :spoko:

Mistrz Maver uruchamiał jeden upload o 7 rano, ja odpadłem o 5 :lol:

Następnym razem już będzie lepiej bo wiemy więcej o tym oesie od strony technicznej. Roman Barta to masakrator i mistrz detali i nas naprawdę zaskoczył tym co "włożył" w Sumburk.
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez PIETA Slawek » Pn, 2 maja 2011, 13:25

Nieudany rajd. Najpierw pulpit, a później dzwon. SupeRally i walka w drugi dzień, jednak na drugim przejeździe Sumburka po spinie wycofałem się, bo i tak nie było po co jechać. Zauważyłem też, że jadąc na 100% z lekkim hamulcem robię mniej błędów niż jadę spokojnie, tak więc strzeżcie się w N3 :P

Przepraszam cały WRC Team za mój nieudany występ.
Dziękuję załodze E-R za wspaniały rajd, którego nie mogłem całego zobaczyć z własnej winy.
Richard Burns Rally
Obrazek
PIETA Slawek

Postprzez FUZYNSKI Damian » Pn, 2 maja 2011, 13:44

Ja również już jestem po rajdzie. Przed startem moim celem był bezbłędny rajd, tak też się stało. Niestety ten cel przysłonił mi trochę moją szybkość i tempo miejscami było bardzo słabe, ale meta jest najważniejsza, gdy walczy się o punkty w klasyfikacji. ;) Do Sumburka bardzo fajnie walczyło mi się z Mikołajem Kowalskim, fakt, że większość oesów z nim wygrywałem, ale minimalną różnicą przez co, aż do Sumburka różnica między nami wynosiła niecałe 4s :P Później Mikołaj zwolnił, a ja spokojnie sobie dojechałem do mety. Bardzo zadowolony jestem również z moich partnerów teamowych w N3, którzy póki co są na 3 i 4 pozycji. :) Ogólnie jestem szczęśliwy, kolejny rajd na mecie.

Ognia WMRT!
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez FIA » Pn, 2 maja 2011, 13:53

Oglądałem rajd z perspektywy wyników na żywo i jechaliście z Mikołajem w tym samy czasie, pod koniec różnica między wami wynosiła tylko 2 oesy i fajnie się oglądało :-)

Zobaczcie na to :lol: :Obrazek

:spoko:
R-EVOLUTION Team

Obrazek
FIA
Administrator, ZSS

Postprzez Michal Kasperek » Pn, 2 maja 2011, 14:14

No i pupa zbita:/ dobrze było do odcinka 10. przyszedł 11 oes i kapa. lekko ciąłem na pierwszym zakręcie i zatrzymałem się na jakimś krzaczku którego w ogóle nie widziałem. no trudno... mógł być życiowy wynik w klasie a skończyło się jak zazwyczaj.
http://www.youtube.com/watch?v=-ChsbsHi5Rk
GO GO PVRT!!!
Janusz Kulig Forever!!!!
Michal Kasperek

Postprzez KUROWSKI arko » Pn, 2 maja 2011, 14:32

A miało być tak pięknie.... Mógł to byc mój najlepszy rajd w życiu, najbardziej udany, najbardziej udana runda WRSMP i co chyba rutyna wzięła górę, Na os 14 dzwon i po rajdzie.. koniec. Cały rajd tak dobrze się jechalo prawie żadnych ale to żadnych przygód, raz tylko wjechałem w kibiców na Sumburku, auto świetnie przygotowane do rajdu, mogłem spokojnie dojechać sobie po punkty( być może) ale nie bo po co lepiej cisnąć do mety .

Rada dla początkujących jedzcie swoje i nie gońcie nikogo, bo nie warto, najważniejsze to dojechać!!!!!
Obrazek
KUROWSKI arko

Postprzez Marcin Biernat » Pn, 2 maja 2011, 14:42

Mi osobiscie rajd sie podobal,choc niestety ambicja wziela gore nad rozsadkiem i wynik po wielu bledach nie jest dobry...dzieki i grtatulacje za cudnego moda!!:) tylko troche od kostki oczoplasu dostalem:) niestety wg mnie os sumburk nie powinien p[ojawiac sie wrsmp , nie akzdy moze go jezdzic ile chce , wielu zawodnikow musialo wycofac sie poprostu temu ze n a sumburku w pewnym momencie albo calkiem zwiesil sie komp albo nawrotu jechali po 5 min bo tak go cielo. Ja nie mialem z tymproblemu ale startuje w wrsmp dla radosci i rywalizacji,a co to za zabawa jak zawodnicy z ktorymi sie scigalem nagle wycofuja sie bo im gra sie wiesza...potem juz nie mialem o co walczsyc. Poza tym nie narzekjam na rajd:) dziekmi i dozobaczenia na nastepnym rajdzie:)
Marcin Biernat

Postprzez Piotr Banaszek » Pn, 2 maja 2011, 15:46

Piotr Banaszek napisał(a):Proszę o uznanie requesta - did not .....

komp sie zamyslił przed startem
(najpewniej nad moją jazdą :P )

poproszę jeszcze raz

komp mi sie wiesza przy wczytywaniu OS 11

miał ktoś może taki problem ??
Piotr Banaszek

Postprzez STASIAK Szymon » Pn, 2 maja 2011, 15:55

Spróbuj przeinstalować Reversed Tracks. ;)
Obrazek
STASIAK Szymon

Postprzez FUZYNSKI Damian » Pn, 2 maja 2011, 17:05

FIA napisał(a):Oglądałem rajd z perspektywy wyników na żywo i jechaliście z Mikołajem w tym samy czasie, pod koniec różnica między wami wynosiła tylko 2 oesy i fajnie się oglądało :-)

:spoko:

hehe, faktycznie fajnie to wyglądało, na trasie podejrzewałem, że Mikołaj jedzie tuż przede mną, bo za nim wyruszyłem na trasę sprawdzałem klasyfikacje :P

Michal Kasperek napisał(a):No i pupa zbita:/ dobrze było do odcinka 10. przyszedł 11 oes i kapa. lekko ciąłem na pierwszym zakręcie i zatrzymałem się na jakimś krzaczku którego w ogóle nie widziałem. no trudno... mógł być życiowy wynik w klasie a skończyło się jak zazwyczaj.
http://www.youtube.com/watch?v=-ChsbsHi5Rk
GO GO PVRT!!!

Miałeś widzę strasznego pecha, ja na testowym za którymś powtórzeniem odcinka też walnąłem w to i strasznie uważałem na ten zakręt na rajdzie :)
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pn, 2 maja 2011, 17:21

Proszę o uznanie requesta.
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez JASTRZEBSKI Marcin » Pn, 2 maja 2011, 17:36

Piotr Banaszek, BIELECKI Mateusz

uznane :spoko:
JASTRZEBSKI Marcin

Postprzez SZTOLER Maciej » Pn, 2 maja 2011, 18:48

Marcin Biernat napisał(a):Mi osobiscie rajd sie podobal,choc niestety ambicja wziela gore nad rozsadkiem i wynik po wielu bledach nie jest dobry...dzieki i grtatulacje za cudnego moda!!:) tylko troche od kostki oczoplasu dostalem:) niestety wg mnie os sumburk nie powinien p[ojawiac sie wrsmp , nie akzdy moze go jezdzic ile chce , wielu zawodnikow musialo wycofac sie poprostu temu ze n a sumburku w pewnym momencie albo calkiem zwiesil sie komp albo nawrotu jechali po 5 min bo tak go cielo. Ja nie mialem z tymproblemu ale startuje w wrsmp dla radosci i rywalizacji,a co to za zabawa jak zawodnicy z ktorymi sie scigalem nagle wycofuja sie bo im gra sie wiesza...potem juz nie mialem o co walczsyc. Poza tym nie narzekjam na rajd:) dziekmi i dozobaczenia na nastepnym rajdzie:)

Ja z kolei oczopląsu dostaję usiłując czytać Twój post... Może trochę jednak by się przyłożyć do tego jak wygląda coś co chcesz przekazać? :biala flaga:

Co do Sumburka - sam byłem w grupie narzekających w zeszłym sezonie, musiałem z tego powodu odpuścić bodaj Rajd Bohemia (ale głowy nie dam, że akurat ten :D ), naturalnym rozwiązaniem był upgrade sprzętu i już. I bardzo proszę o nie narzekanie na koszta, bo skoro student (niżej podpisany) mógł zarobić przez 4 miesiące na sprzęt, który ciągnie RBR na full detalach (zresztą podobnie nowsze gry), to każdy może, wystarczy zacisnąć zęby i odrobinę chcieć. A nie wyobrażam sobie, żeby nowe, piękne, ciekawe odcinki nie były uwzględniane w WRSMP, bo komuś mogą "nie pójść". Technologia idzie do przodu i dziwne, żeby tak wielkie przedsięwzięcie jakim są Mistrzostwa, stały w miejscu.

Co do samego Świdnickiego - szkoda Sławek, że tak kiepsko poszło, bo miałem nadzieję, że znowu się pościgamy, ale jak zobaczyłem Twój WR na Sumburku w N3, to dopiero zobaczyłem, że to nie ta liga :ph34r: Wielki grats !
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez FUZYNSKI Damian » Pn, 2 maja 2011, 18:51

SZTOLER Maciej napisał(a):Co do samego Świdnickiego - szkoda Sławek, że tak kiepsko poszło, bo miałem nadzieję, że znowu się pościgamy, ale jak zobaczyłem Twój WR na Sumburku w N3, to dopiero zobaczyłem, że to nie ta liga :ph34r: Wielki grats !

Wiesz Sławek jechał już na luzie, bez spięcia o wynik. Cisnął ile wlezie i faktycznie czas niezły wykręcił :P
btw. PB jak już.
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez WORYTKO Michal » Pn, 2 maja 2011, 18:57

Świetnym uczuciem jest bycie na mecie wirtualnego Świdnickiego, biorąc pod uwagę to, iż 3 tygodnie temu stało się przy realnych odcinkach :D W zeszłym roku niestety nie było mi dane oglądać mety tej imprezy...
Los, a raczej reszka pomogły mi zrealizować owy cel :lol: Jazda na nowych nastawach, które otrzymałem dwa dni przed rajdem była w miarę płynna i przyjemna. Michałkową odpuściłem całkowicie ponieważ punkty teamowe są najważniejsze!
PS> Teraz spokojnie mogę wyczekiwać godziny zero (czyt. 9:00 - środa :student: )
WORYTKO Michal

Postprzez SZTOLER Maciej » Pn, 2 maja 2011, 19:02

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... te=&page=0

wybacz, ale jak sprawdzałem koło południa, to to jeszcze był WR, chyba że mi się coś popyrtało z pluginem.
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez BIELECKI Mateusz » Pn, 2 maja 2011, 19:08

Ja nie mogę w to uwierzyć. Dojechałem rajd bez SR, bez żadnego dzwona, spina. Mój Pug ani razu nie został nawet otarty ;). To już moja druga meta bez SR po Lotosie w WRSMP ;). Liczę po cichu na jakieś punkty, póki co 2 w klasie S2000. Kuba Cebulski - szacun za te czasy, które kręcisz... Nie ma żadnego podejścia do Ciebie :).

Dzięki e-rajdy.pl za świetny rajd i mod!

WRC Team OGIEŃ!
Tekstury na zamówienie!

GG 6570685
BIELECKI Mateusz

Postprzez PIETA Slawek » Pn, 2 maja 2011, 20:13

SZTOLER Maciej napisał(a):Co do samego Świdnickiego - szkoda Sławek, że tak kiepsko poszło, bo miałem nadzieję, że znowu się pościgamy, ale jak zobaczyłem Twój WR na Sumburku w N3, to dopiero zobaczyłem, że to nie ta liga :ph34r: Wielki grats !

FUZYNSKI Damian napisał(a):Wiesz Sławek jechał już na luzie, bez spięcia o wynik. Cisnął ile wlezie i faktycznie czas niezły wykręcił :P
btw. PB jak już.

Dokładnie tak jak pisze Damian ;) Spaprałem i po SR już nie miałem nic do stracenia, a że lubię ten oes to poleciałem na 100% z błędami, które mogły kosztować +/- 2 sekundy na całym oesie.

PS. Nie martw się Maćku, obiecuję, że na Mazowieckim dojadę do mety i powalczymy ;)
Richard Burns Rally
Obrazek
PIETA Slawek

Postprzez Hubert KLOC » Pn, 2 maja 2011, 21:38

Do 3 OS szło mi super, ale na 4 OS na ostatnim spadaniu musnąłem drewnianą barierę i auto już nie odpaliło, potem jeszcze dzwon na Sumburku i koniec rajdu, wielka szkoda bo mógł być dobry wynik. Teraz czekam na Mazowiecki :) .
Hubert KLOC

Postprzez Marek Ciosk » Pn, 2 maja 2011, 22:55

Proszę o uznanie requesta.
2Brally virtual team

http://www.mwmfoto.dbv.pl
Marek Ciosk

Postprzez raf3105 » Pn, 2 maja 2011, 23:03

Rajd ukończony,byłoby oczko wyżej ale na OS-6 wypadłem z trasy i plugin doliczył mi 30 sekund kary za skracanie trasy. Myślałem że po rajdzie będę mógł złożyć protest ale doczytałem się w regulaminie że będzie z automatu odrzucony, szkoda.Pozdrawiam , życzę powodzenia tym co jeszcze nie jechali. :ph34r:
raf3105

Postprzez KOWALSKI Mikolaj » Pn, 2 maja 2011, 23:27

Piękny rajd,śliczny mod,brawo chłopaki!
Rajd był bardzo realistyczny i ciekawy,piękna walka z Damianem Fużyńskim do 9 oesu,dzięki Damian :spoko:

FUZYNSKI Damian napisał(a):
FIA napisał(a):Oglądałem rajd z perspektywy wyników na żywo i jechaliście z Mikołajem w tym samy czasie, pod koniec różnica między wami wynosiła tylko 2 oesy i fajnie się oglądało :-)

Kurczę mogłem parę minut później wyruszyć na oesy,jechałbym szybciej :P
Oczywiście żartuję i nie ma co gdybać,Damian jest ode mnie szybszy :)
Na Sumburku nie miałem odwagi szybko jechać,za wszelką cenę chciałem dojechać do mety,mega-szacun Damian :respect:

Pozdrawiam!
Never give up...
KOWALSKI Mikolaj

Postprzez Hubert Poczwardowski » Pn, 2 maja 2011, 23:33

Jestem na mecie zabrakło 5 sekund do prowadzenia w s1600. Sumburk prawie bomba z zachowaniem zdrowego rozsądku :D Niestety na którymś hrakdu podbilo mnie bokiem uderzylem w bande i skrzywilem koło na kamieniu na 6 biegu co kosztowało mnie być może zwycięstwo...Niezła konfiguracja rajdu wymagająca stałego skupienia przez co jestem cały mokry haha :D Dzięki za rajd ;)
Hubert Poczwardowski

Postprzez Grzegorz Cyrek » Pn, 2 maja 2011, 23:35

Marek Ciosk napisał(a):Proszę o uznanie requesta.

done
Grzegorz Cyrek
Moderator, ZSS

Postprzez Pawel Lizakowski » Pn, 2 maja 2011, 23:36

Marek Ciosk, request uznany. :)
Pawel Lizakowski

Postprzez Piotr Satala » Pn, 2 maja 2011, 23:55

Ja też namecie niesttey syndrom dnia wczorajszego zaburzył szybkość i koncentrację a mówiąc wprost im dłużej jechałęm tym więcej błędów popełniałem a na ostatnim os zaliczyłęm 2xcfh :) czekam na resztę widzę, że Tomek Kalusha zmierza po prowadzenie w rwd . Konfiguracja rajdu bardzo ciekawa . dzięki za rajdzik i powodzenia reszcie /

Za wcześnie pochwaliłem Tomka :(
http://www.turbomaster.pl - REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK
Piotr Satala

Postprzez Paweł Kaluscha » Wt, 3 maja 2011, 00:51

Wypakował na Hradziu. Sumburk, Bizon a na Hradziu? Ja tam się śmieję ale śmieję się ponoć ten ostatni kto...

Jeszcze jedno musi mi udowodnić brat. Czy to inny samochód sprawia, że jesteś tak szybki, czy to jego umiejętności są o tyle gorsze.
Jechałem tymi cudami RWD i jestem od krok od stwierdzenia, że to najtrudniejsza klasa w WRSMP 2011.

P.S Nie Kalusha tylko Kaluscha. Ale luss, nie obrażam się bo musiałbym to zrobić z połową ludzi których znam, conajmniej. :D
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez CEBULA Dawid » Wt, 3 maja 2011, 10:06

Proszę o uznanie requesta
CEBULA Dawid

Postprzez Pawel Lizakowski » Wt, 3 maja 2011, 10:50

CEBULA Dawid, request uznany. :)
MAJKA Rafal, request odrzucony.

-- mniej niż minutę temu --

Mój onboard z odcinka testowego WRSMP 2011 Rajdu Świdnickiego-Krause :)

http://youtu.be/LJKrS7jotLg?hd=1
Pawel Lizakowski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd