Zmień rozmiar tekstu   Drukuj

Rajd Lotos Baltic Cup - OGÓLNA DYSKUSJA

Informacje na temat aktualnie rozgrywanych i zakończonych rajdów

Moderator: STENER Paweł

Re: OGÓLNA DYSKUSJA - Rajd Lotos Baltic Cup

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 19 kwi 2011, 21:08

Killer napisał(a):Dzięki :)

Lukasz Bednarz napisał(a):KARPIEL Kamil

REGULAMIN RAMOWY WRSMP

6. W przypadku posiadania konta zarówno na forum E-RAJDY.PL i RBR Czech - czeskiej
stronie obsługującej Mistrzostwa wymogiem niezbędnym jest posługiwanie się tym
samym nickiem na obu serwerach. Wyjątkiem może być różnica typu NAZWISKO
Imię – Imię Nazwisko. W przypadku niezachowania tego wymogu Organizatorzy
mogą nałożyć na zawodnika karę zgodną z punktem V.6 Regulaminu Ramowego
WRSMP.
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Pikut Rafał » Wt, 19 kwi 2011, 21:16

Przepraszam za kłopot, ten sam problem przed trzecim odcinkiem. Zaktualizowałem czas, jednak nie pomogło, błąd runtime error. Teraz przeinstalowałem reversed track, mam nadzieję że pomoże.
Proszę o ponowne uznanie requesta.
Pikut Rafał

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 19 kwi 2011, 21:28

Done
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez DUNAL Sylwester » Wt, 19 kwi 2011, 21:39

Bardzo proszę o szybkie uznanie requesta.
DUNAL Sylwester

Postprzez Lukasz Bednarz » Wt, 19 kwi 2011, 21:40

Done
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez STUCHLIK Marek » Wt, 19 kwi 2011, 21:49

dotarlismy w 1 kawalku na mete tego super przygotowanego rajdu przez naszych wspanialych organizatorow wynik zszedl na 2 plan po uszkodzeniu zawieszenia po rolce na 2 os priorytetem bylo dojechanie do mety bez sr i to sie udalo :D do zobaczenia w swidnicy
STUCHLIK Marek

Postprzez KAPITAN Sebastian » Wt, 19 kwi 2011, 22:03

Ja też na mecie. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony ok bo nie liczyłem na więcej przed rajdem jednak podczas rajdu wiedziałem, ze mogę powalczyć z Andrzejem o pudło. Jednak błąd na pierwszym przejeździe Sikakamy przekreślił szanse na podium. O mały włos nie zakończyłbym rajdu i uszkodzenia były tak duże, że musiałem się toczyć do serwisu. Tam udało się co prawda naprawić piasty ale nie starczyło czasu, żeby zmienić opony przez co miałem uszkodzone opony po 40% każda. Na ostatnim przejeździe ślizgawica na maksa, robiłem wszystko co mogłem, żeby utrzymać auto na drodze. Na ostatnim odcinku postanowiłem zaatakować jeszcze Przemka i wycisnąłem ostatnie soki i odrobiłem ok. 4,5 sekundy ale do pełni szczęścia brakło 1,5 sekundy. Teraz Elmot, na którym niestety nie zjawię się na starcie także powodzenia wszystkim oraz gratulacje dla tych co na mecie!

P.S. Widzę Przemek, że nawet jeżdżąc w osobnych klasach walczymy ostro :D Gratuluję!
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004[*]Na zawsze...
KAPITAN Sebastian

Postprzez FRAJDA Daniel » Wt, 19 kwi 2011, 23:08

Jest meta i to cieszy, jednak pozostaje niedosyt... po pierwszym dniu miałem smak na wygranie rajdu w klasie :P Lecz PeKaC szybko udowodnił że to jego Lancer jest szybszy na śniegu ode mnie :P Wielkie dzięki E-rajdy za wspaniały rajd, jedyne czego mogę się przyczepić to widoczność na większości odcinków, gdzie ledwo było widać zarysy drogi. Po rajdzie oczy mam czerwone niczym żul spod monopolowego :P Gratuluje wszystkim co cało dotarli do mety, chłopakom z teamu Dojazdówka, a tym którym się nie udało ukończyć wytrwałości i powodzenia w kolejnych rundach. Mnie macie już z głowy bo na asfalcie nie będę nigdy tak konkurencyjny jak na szutrze czy śniegu ;)
Obrazek
FRAJDA Daniel

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 19 kwi 2011, 23:31

FRAJDA Daniel napisał(a):jedyne czego mogę się przyczepić to widoczność na większości odcinków, gdzie ledwo było widać zarysy drogi.

no cóż... reklamacje zgłaszać z paragonem do pogody ;)
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez BIERNAT Tomasz » Wt, 19 kwi 2011, 23:39

hmm... a uwzględnią reklamację jeżeli paragon zgubiłem? :unsure:
Bo też chciałbym złożyć ...
BIERNAT Tomasz

Postprzez RUDZINSKI Pawel » Wt, 19 kwi 2011, 23:43

nie ma paragonu - nie ma reklamacji, przykro mi :lol:
Obrazek
RUDZINSKI Pawel
Moderator, ZSS

Postprzez BIERNAT Tomasz » Śr, 20 kwi 2011, 00:08

128 miejsce w generalce i 21 w klasie ... wyniki niezbyt dobre ale jak na debiut to czemu nie? Fajnie, że udało się ukończyć i czekam na Świdnicki, gdzie postaram się dojechać w 15.. takie marzenie :)
BIERNAT Tomasz

Postprzez SZTOLER Maciej » Śr, 20 kwi 2011, 00:19

98 miejsce w generalce (woohoo pierwsza setka :ph34r: ) i udało się spaść tylko o jedno oczko w klasie - czyli na 9 miejsce - tym samym wpadną jakieś punkciki dla Teamu, zadanie wykonane można meldować :D

Wielkie dzięki E-Rajdy i Motorsportmaxxx VRT za rajd, do następnego !
Obrazek
SZTOLER Maciej

Postprzez FUZYNSKI Damian » Śr, 20 kwi 2011, 00:24

Jeeest!! :D
Wielkie podziękowania dla całego zespołu Wyprzedź Mnie Rally Team - chłopaki pojechaliście świetnie!
Z tego co widzę, jesteśmy pierwszym zespołem z dorobkiem ponad 90pkt w jednej rundzie, pięknie. Historyczny moment dla WMRT, wszystko poszło zgodnie z planem miejmy nadzieję, że w świdnickim będzie podobnie.
Obrazek

B) :jabol:
Obrazek
Wyprzedź Mnie Rally Team
FUZYNSKI Damian

Postprzez MARCINIAK Michal » Śr, 20 kwi 2011, 00:54

Chłopakom należy się szampan i weekend na Majorce za ten wynik!
MARCINIAK Michal

Postprzez DEMOLIN Łukasz » Śr, 20 kwi 2011, 01:13

Nie może narzekać na zaspy ten, kto nie jechał w H. Nawet najmniejsze muśnięcie błyskawicznie hamuje samochód, łapie go za frak i z całych sił stara się wciągnąć przodem głęboko w śnieg. Do tego ciasne nawroty są dużym wyzwaniem, bo z braku łapy (i przez bliskość band) praktycznie nie da się zarzucić samochodem (dwa razy musiałem... zawracać "na 3" :]). Na przekór temu wszystkiemu Piotrek Satała po prostu pędził jak nienormalny, całkowicie deklasując każde BMW próbujące jechać szybko - dlatego też tym bardziej cieszy mnie 6 miejsce w HR-RWD bez konieczności korzystania z SupeRally (do tego bez treningu, z dwoma raptem rogrzewkami w tym tygodniu) :).

Czas powoli trenować asfalty, kręgosłup WRSMP.
Rally ist Krieg.
DEMOLIN Łukasz

Postprzez Paweł Kaluscha » Śr, 20 kwi 2011, 01:36

Tak jak w opisie Lancer jest poprostu jak się okazuje mega szybki na śniegu dlatego stało się jak się stanęło. Za mną plejada harczących bokserów - Panowie czas na zmiany!

FIA dobrze zaznaczył liczy się sprzęt. To była bardzo specyficzna runda także bez doboru monitorów się nie odbyło (miałem do wyboru dwa)
Ponadto mam osobny dysk z systemem i Ryszardem przeznaczony do zawodów WRSMP. Tylko taka konfiguracja pozwala mi z czystym sumieniem podejść do rundy i zminimalizować ryzyko przypadku wyrzucenia do pulpitu itd.

Trzeba zrobić wszystko aby rekłesty nie istniały! Przygotowanie do zawodów traktuję jak start w rajdzie tak więc sprzęt musi być przygotowany perfekcyjnie i nie ma zmiłuj.
Coprawda nie siedzę w garażu ale i tak jest fajnie.

Tak więc cała otoczka mojego przygotowania połączana z tak fajnym modem dla rajdu Lotos, nie wspominam o balaklawie na mordzie mej wstrętnej, daje poczucie, że dotyka się niemal prawdziwego sportu. Ba! To jest Prawdziwy sport!!! I kto wie jak on będzie popularny za kilka lat.
Mniejsza z większym wspaniałe to uczucie gdy mknie się "na zabicie" między szpalerami band śnieżnych na "Lini" w pełnym skupieniu :ph34r:

Daniel ogladałem Ciebie na żywo -było cholernie szybko ,jak dla mnie, w pierwszym dniu. Potem szkoda zawiasu bo mój Lancer nie miałby szans.

Reasumując udało się po raz drugi. Obiecuję, że nie ostatni :ph34r:
Egzystuję dzięki RBR. Cieszyć się czy płakać?(...)
Paweł Kaluscha

Postprzez BURCZYNSKI Arek » Śr, 20 kwi 2011, 07:06

No niestety, dwa kubły kawy typu szatan oraz litr energetyzera to za mało, żeby pokonać gorączkę i brak kumacji. Jestem zły, bo ten rajd miał być mój i nawet PKC był w moim zasięgu. No nic, kubeł zimnej wody na łeb, dobrze że teamowo dobrze wypadliśmy, pozdrawiam
Obrazek
BURCZYNSKI Arek

Postprzez CEBULSKI Kuba » Śr, 20 kwi 2011, 08:47

Fantastyczny początek sezonu :) Jestem bardzo zadowolony, drugie miejsce przed startem brałbym w ciemno. :) :) Byłem dobrze przygotowany do startu, sporo testowaliśmy na śniegu, a nasza Fiesta była w dobrej formie, pojechałem spokojnie, z myślą bycia na mecie, o podium nie myślałem więc jestem bardzo szczęśliwy. Dublet z bratem sprawia że dla zespołu wpadło sporo punktów :) Przemek jest zdecydowanie szybszy ode mnie, ciężko będzie nawiązać jakąś walkę :) Teraz domowy Elmot, chciałbym w końcu jakoś nie źle wypaść u siebie, bo zazwyczaj tu mam sporego pecha, mam nadzieje, że dogadam się z Fiestą i pojedziemy trochę szybciej niż na Lotosie. Dzięki za walkę, za przygotowanie moda, świetny początek sezonu :)
CEBULSKI Kuba
Moderator, ZSS

Postprzez CEBULA Dawid » Śr, 20 kwi 2011, 08:55

Jestem zadowolony, 2 miejsce w klasie ze stratą 4 sec do Michała :) , szkoda że nie znam prawie fińskich odcinków , bo może bym wygrał :P
CEBULA Dawid

Postprzez Aleksander BOGUSLAWSKI » Śr, 20 kwi 2011, 09:00

Czas na małe podsumowanie mojego debiutu w WRSMP.

Przede wszystkim chciałbym podziękować całemu sztabowi WRSMP za fantastyczne przygotowanie rajdu. Emocje są niesamowite, czułem się jakbym naprawdę prowadził to nieszczęsne Clio. Czemu nieszczęsne? Bo, przynajmniej dla mnie, na szutrach i śniegu prowadzi się ono fatalnie, na kolejny rajd na luźnej nawierzchni przygotuję chyba inny "wehikuł". A co do mojego występu, to nie był on najlepszy, ale mogło być też gorzej. W zasadzie poza jednym przestrzeleniem nawrotu i cofaniem, nie popełniłem poważniejszych błędów. Moja jazda nie była może najszybsza, ale cel został osiągnięty - dojechałem na metę bez większych przygód. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi trasy asfaltowe, więc mam nadzieję na dobry występ w Elmocie. Jeszcze raz dziękuję za super organizację i ogromne emocje. Punktów nie ma, ale też jest... no, wiadomo jak. ;) Do zobaczenia na wirtualnych Oesach.
If in doubt, flat out
Aleksander BOGUSLAWSKI
E-R Team

Postprzez Hubert Poczwardowski » Śr, 20 kwi 2011, 09:37

Jechałem trasy na opis defaultowy bo nie znam śniegów a do tego nie podpasowało mi auto i jestem średnio zadowolony z wyniku. Moje CLio już czeka na asfalt :D
Hubert Poczwardowski

Postprzez Michal Podsiadlo » Śr, 20 kwi 2011, 10:01

No i są punkty. Dobrze sezon zacząć od mety i punktów. Dzień wcześniej zrobiłem sobie testy i trochę się przeraziłem ciężkością auta. Auto prowadziło się dużo gorzej niż staruszek A grupowy Misiek. Ale auto już było przygotowane, nic nie można było zrobić trzeba było jechać. Wyszło neutralnie.

Gratulacje dla całego teamu, większość zawodników stawiła się na mecie i zapunktowała - dojeżdżalność - tego jeszcze w PCH nie było :D

Uznanie dla klanu Cebulskich, nasz zespół ma duże szczęście do rodzinnych składów :D

Od Świdnickiego nowe auto, nowe barwy, nowe cele.
Michal Podsiadlo

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 20 kwi 2011, 10:19

Informacja o żądanych powtórkach:

viewtopic.php?f=106&t=5755&p=209766#p209766
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez KUBICKI Patryk » Śr, 20 kwi 2011, 11:12

Lukasz Bednarz napisał(a):A mi brakło do Ciebie 3,67s :spoko:
Jak znam swoje szczęście to będę 11...

hah, jakies prorocze sklonnosci Łukaszu posiadasz? :) Prawie nam sie udało, prawie... Ale bedzie lepiej i nie dam Ci odrobic tych 3,67s :ph34r:
Obrazek
KUBICKI Patryk

Postprzez Lukasz Bednarz » Śr, 20 kwi 2011, 11:19

Kaj prawie - dyć minuty mi brakuje do 10 miejsca :wsciekly:
Ale celem było dojechanie bo nie lubię śniegu, choć przyznam jechało mi się całkiem sympatycznie :)
Lukasz Bednarz
E-R Team

Postprzez Pawel Lizakowski » Śr, 20 kwi 2011, 12:03

No niestety wypadłem z gry już na początku sezonu, taka przerwa od RBR, ale trening był, czucie może i też, śniegi zawsze mi nie szły no ale... Taki błąd popełniłem, że szkoda mówić - chwila dekoncentracji, źle najechałem na hope i delikatnie mnie wciągnęła zaspa, jeszcze w locie wszystko wyglądało ok dlatego byłem całkowicie zaskoczony i obrona była zbyt spóźniona,5m od drogi był kamień i po zawodach :)

W Świdnicy walcze o top3, choćbym mial znów zakończyć dzwonem, dam z siebie wszystko :)

Mod jest super, dzięki takim smaczkom nadal chce się grać !! :spoko:
Pawel Lizakowski

Postprzez WACH Tomek » Śr, 20 kwi 2011, 12:52

I pomyśleć, że po 3 odcinkach tracę 2.97 sekundy do PeKaCa :D. A na 4 odcinku nagle wielkie bum :/. Zmarnowałem dużą szansę :(
WACH Tomek

Postprzez RUDZKI Przemek » Śr, 20 kwi 2011, 16:12

I ja rowniez melduje sie cało na mecie lotosu,nie spodziewałem się że zajme az tak wysokie miejsce w klasie,generalnie nie umie jezdzic po sniegu,i przed rajdem niestety nie zdązylismy odbyc powazniejszych testow poniewaz nasz pug nie byl do konca poskładany,pierwsze 4 odcinki dosc spokojnie zeby gdzies nie wypakowac,i przyszedl czas na odcinek 5,gdzie przy lekkim cieciu wciagło mnie w snieg,kibicie dzielnie walczyli z wyciaganiem mojego samochodu z zaspy,stracilem przeszlo minute,pozniej przez 4 nastepne odcinki lecialem taka bomba ze moj pilot nie nadazal z notatkami,i przyszedl czas na odcinek 10 gdzie przy cieciu wybilo mnie w powietrze zrobilem 2 spiny i postawilo na koła,lecz niestety nie zdołałem wyjechac i znow kibicie spisali sie na medal.2 ostatnie odcinki przejechane z uszkodzonym zawieszeniem,samochod w ogole sie nie prowadzil.Tak krotko podsumuje moj start w 1 rundzie WRSMP 2011r.Na koniec chcialbym podziekowac naszym sponsorą: www.rallycup.pl . www.autoracing.pl Wagnerówka-Eko gospodarstwo.
RUDZKI Przemek

Postprzez FUDALI Hubert » Cz, 21 kwi 2011, 09:21

Witam Jestem zaskoczony wynikiem na Lotosie wiedziałem że będzie dobrze bo na luźnych nawierzchniach jeździ mi się super ale żeby w debiucie wygrana w N3 rewelacja chodź łatwo nie było walka z chłopakami super. Teraz czekamy na Świdnicki takiego wyniku nie oczekuje jak na Lotosie bo asfalty za bardzo mi nie leżą ale będziemy walczyć :ph34r: A teraz pozostają testy i dopieszczanie Fiesty :spoko:
FUDALI Hubert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualny Rajd