WRSMP Manager 1.0 wydany!

wrsmp_man1s-2Wersja 1.0 Managera oraz WRSMP Barbórka Cieszyńska 2010 mod są niezbędne do...

startu w ostatniej rundzie WRSMP 2010 - Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki. Wcześniejsza wydana wersja WRSMP Managera byłą wersją beta, teraz dostępny jest pełnowartościowy mod oznaczony jako 1.0. Dla przypomnienia WRSMP Manager jest główną aplikacją do zarządzania składnikami przygotowywanymi do konkretnych rajdów, więcej na ten temat znajduje się w opisie managera

WRSMP Barbórka Cieszyńska 2010 Mod to modyfikacja której zainstalowanie i aktywowanie w managerze jest niezbędne do bezproblemowego startu w "Cieszynce".

racing-snow-tires-1111506Mod ten jest sporym eksperymentem i dał się nam w kość podczas dopracowywania. Mamy jednak nadzieję że wszystko zostało należycie przetestowane i zawodnicy będą czerpać z niego dużą przyjemność podczas tego startu i nie zakończą przygody zbyt wcześnie.

Warunki które panują na trasie są charakterystyczne dla tego rajdu, intensywne opady deszczu ze śniegiem w przedrajdową noc w połączeniu z marznącą na asfalcie mżawką padającą podczas pierwszej pętli powodują że na drodze tworzy się tzw. czarny lód którego przyczepność trudno jest ocenić. W takich warunkach najlepiej sprawdzają się szerokie opony zimowe z kolcem typu monte carlo, jednak nie są one dostępne w RBR i dlatego zawodnicy będą musieli przejechać rajd na innych oponach - zapewne większość zdecyduje się na jazdę na tzw. szwedzkim kolcu. Powodzenia i do zobaczenia na mecie!

Przeczytaj szczegóły techniczne instalacji !!!


WRSMP Manager:

Jeśli posiadasz wciąż zainstalowany WRSMP Manager w wersji Beta 1, należy go bezwzględnie odinstalować z systemu. Można to zrobić przez wybranie opcji "dodaj lub usuń programy" w panelu sterowania. Usunięcie Managera usunie także jego składniki opcjonalne, w tym wypadku zapewne RBR Barbórka 2009 v2 Mod. Jeśli nie masz Managera beta, przejdź do kolejnego kroku.

Następnie pobierz i zainstaluj do katalogu głównego gry aplikację w wersji 1.0.

WRSMP Barbórka Cieszyńska 2010 Mod:

Kolejną czynnością jest instalacja dodatku do Barbórki Cieszyńskiej. Zanim go zainstalujesz upewnij się że nie masz aktualnie zainstalowanych w grze innych modów które mogą powodować konflikt, np. Snow Mod'a lub Snow France Moda, lub innych modów ingerujących w fizykę tras.

Następnie uruchom insatalator "Cieszynki" który sam odnajduje ścieżkę do zainstalowanego wcześniej Managera i instaluje się.

Pozostało już tylko uruchomienie WRSMP Managera i aktywacja moda wymaganego do tego rajdu.
UWAGA! Ze względu na różne ustawienia uprawnień kont użytkowników systemów Windows Vista oraz Windows 7 Zaleca się uruchamianie aplikacji WRSMP Manager w TRYBIE ADMINISTRATORA - więcej informacji na ten temat znajduje się w drugiej części tego artykułu.

UWAGA! Organizator zastrzega że mod działa w 100% poprawnie tylko w oficjalnym Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej 2010 oraz na odcinku testowym tego rajdu na RBR Czech. W innych turniejach mogą wystąpić konflikty powodujące niewłaściwe działanie aplikacji a nawet uniemożliwiające wejście do turnieju, proszę pamiętać że mod jest stworzony  tylko do tego jednego rajdu!

Deaktywacja moda w Managerze przywraca na swoje miejsce wszystkie pliki i ustawienia które użytkownik miał przed jego aktywacją - nie ma żadnych obaw że coś się nam zepsuje w RBR-rze po użyciu WRSMP Managera i jego składników. 

Życzymy pozytywnych wrażeń :-)

Zespół E-RAJDY.PL

Przydatne linki:

 

Poprawiony ( piątek, 26 listopada 2010 20:17 )