Semetin 2009 i 2010 by Václav Šourek na Pluginie + Video

logo_barum_donateKilka lat musieliśmy czekać na kolejny odcinek stworzony przez Václava

Šoureka. I w końcu doczekaliśmy się. 

Z całym przekonaniem można powiedzieć, że warto było czekać tak długo. Václav Šourek wydał nowy odcinek do Richard Burns Rally! Niekwestionowany lider w tworzeniu najlepszych odcinków, autor Pribramów, Stryckovych Okruhów i Hradków stworzył oes, który swoją dokładnością odwzorowania i szczegółami przebija wszystkie dotychczasowe razem wzięte... SS Semetin z czeskiego Rajdu Barum to jeden z najtrudniejszych odcinków specjalnych na świecie, można stwierdzić to bez wątpliwości. 

Mroczne, wąskie i wybijające spadania na szóstym biegu w szpalerze drzew przyprawiają o dreszcze. Tutaj wygrywać będą najlepsi i najodważniejsi... Teraz mamy to w Richard Burns Rally!! Jadąc ten odcinek pierwszy raz, ciężko jest skupić się na drodze. Okolice drogi jak i dalszy plener zapierają dech w piersiach. Górzyste ukształtowanie terenu i jakość tekstur w oddali powodują niemal ekstazę. Góry, doliny, strome skarpy tuż przy krawędzi asfaltu oraz bardzo realistyczne (bo istniejące naprawdę) zabudowania budują niesamowity i niepowtarzalny klimat. Ślepe szczyty za którymi znajdują się opory z syfem, niekiedy boleśnie przypomną, że jednak nie jest to Rajd Finlandii... Różnorodność asfaltu oraz różna jego przyczepność dodatkowo utrudniają jazdę, jednak o to właśnie chodzi. Wjeżdżając w zakręt z głębokim cięciem trzeba uważać, by nie wypaść na syfie, który wygląda pięknie, a i jego fizyka jest odpowiednia.

Odcinek jechany jest w obydwie strony. Powstał w dwóch wersjach, jedna z Rajdu Barum 2009, a druga z Rajdu Barum 2010 - w drugą stronę. Obie wersje są niezwykle wymagające, jednak dla kierowcy a nie komputera. Każdy przeciętny komputer, który udźwignie Sumburka, poradzi sobie z Semetinem, gdyż Vasek to również mistrz optymalizacji. Długość oesu w jedną stronę wynosi około 12km. Oficjalny trailer tej najtrudniejszej trasy  do RBRa znajduje się poniżej.

Podziwiając takie widoki gracz w końcu zrozumie, co znaczy jakość a nie ilość. I to jakość w najlepszym wydaniu, wydaniu Vaclava Sourek'a. Do RBR powstało bowiem już naprawdę wielę tras w BTB na inne pluginy, jednak to, co teraz zobaczyliśmy na Pluginie Wally'ego, przerosło najśmielsze oczekiwania. Ktoś, kto był kiedyś za naszą południową granicą, będzie zszokowany przemierząjąc te trasy. Nie warto opowiadać więcej - to trzeba zobaczyć samemu!

Równocześnie uruchamiamy akcję "Fans for Vašek", zachęcamy wszystkich do dotowania mistrza w ramach podziękowania. Bo któż inny dał nam tyle radości w życiu jak nie Vaclav Sourek...?

Więcej informacji na temat dotacji można uzyskać tutaj: INFO

Vaclav Sourek niewątpliwie i w najlepszy sposób przypomniał światu, że Richard Burns Rally to symulator dla elity. Jeżeli nie czujesz się w elicie, ten oes może okazać się dla Ciebie za trudny...

 

DOWNLOAD:

Portal E-RAJDY.PL udostępnia na czas nieokreślony download z zasobów własnych:

 RBR Semetin 1.0 by Václav Šourekrbr279


SS Semetin Interview:

  Dim lights

Poprawiony ( sobota, 18 sierpnia 2012 20:24 )