RALLY of POLAND Shakedown na Pluginie!

news_RP_2009_Shakedown_0 Doczekaliśmy się pierwszego polskiego odcinka wdrożonego na Plugin...

Marzenia setek graczy zostały zrealizowane, za sprawą niejakiego martineza. Stworzył on prawdziwy odcinek testowy występujący w Rajdzie Polski 2009, wspaniale oddając klimat i trudność imprezy. Na trasie znajdziemy charakterystyczne dla Rally Poland baloty, czyli snopy siana w białej folii zapobiegające cięciom i utrudniającym trasę. Wzdłuż drogi widać masę polskich flag, polskich kibiców czy nawet polskich Policjantów (i Policjantek z lizakami...), radiowozów czy karetek, zabezpieczających trasę.


Jednak najważniejsza dla kierowców jest charakterystyka trasy - szybkie i wąskie sekcje ze szczytami, biegnące w lesie jak i w otwartym terenie przeplatane trudnymi oporami... Do tego potwornie głębokie koleiny i dziury wielkości kraterów sprawiają, że jest to jeden z najtrudniejszych szutrowych oesów w Richard Burns Rally.

Odcinek przejeżdżany jest w obie strony, dzięki czemu mamy dwa nowe, piękne, trudne i występujące realnie oesy! RP 2009 Shakedown wydany został już kilka miesięcy temu, jednak dopiero teraz trafił na Plugin Wally'ego. W tej chwili jeszcze nie każdy może założyć z nim rajd, a każdy kto przejedzie oes otrzymuje 33 sekundy kary, jednak to się już niedługo zmieni. Liczymy na naszych Czeskich kolegów. ;)

Martinez spowodował uśmiech na twarzy setek polskich graczy, ale też i setek graczy w całej europie, a nawet świecie. Martinez stał się bez wątpienia naszym bahaterem polskiej sceny RBRa. Każdy kto był na tym rajdzie, poczuje niesamowity klimat tamtego rajdu, poczuje ten szutr w zębach, poczuje się przez chwilę jak latający Hirvonen, albo jak urwany Loeb...


DOWNLOAD:
http://www.sendspace.com/file/m1bdng

news_RP_2009_Shakedown_1

news_RP_2009_Shakedown_2

news_RP_2009_Shakedown_3

news_RP_2009_Shakedown_4

news_RP_2009_Shakedown_5


logo_dol

Poprawiony ( poniedziałek, 05 marca 2012 10:14 )